| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 200/09 200/15 400/24
2 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 200/09 200/08 400/17
3 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 200/08 200/08 400/16
3 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 200/08 200/08 400/16
5 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 200/07 200/07 400/14
6 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/05 200/07 400/12
7 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/05 200/09 399/14
8 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 199/06 200/06 399/12
9 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 200/07 199/12 399/19
10 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening 200/05 199/08 399/13
11 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 198/12 200/09 398/21
12 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 199/06 199/08 398/14
13 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening 198/08 199/08 397/16
14 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/08 199/04 397/12
15 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 198/04 199/07 397/11
16 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 199/05 197/05 396/10
17 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 195/01 200/08 395/09
18 122796 Emma Mortensen Vilsted Skytteforening 196/03 199/04 395/07
19 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 197/05 198/04 395/09
20 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 196/02 66/01 262/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 134890 Theeranan Nakkaew Frederikshavn Skyttekreds 199/06 200/06 399/12
2 140208 Lauge Myrup Vilsted Skytteforening 199/03 197/05 396/08
3 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 197/06 198/05 395/11
4 128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub 196/03 197/03 393/06
5 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 192/02 197/03 389/05
6 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 188/01 196/03 384/04
7 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 191/01 192/01 383/02
8 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 190/02 189/02 379/04
9 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening 186/03 192/01 378/04
10 136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub 191/02 183/00 374/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne 199/06 199/06 398/12
2 108110 Tobias Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening 199/07 199/05 398/12
3 135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne 200/04 198/06 398/10
4 120067 Nikolaj Mortensen Vilsted Skytteforening 198/05 199/07 397/12
5 140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening 200/06 197/08 397/14
6 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 198/06 197/05 395/11
7 141129 Frederikke Madsen Vilsted Skytteforening 196/05 198/04 394/09
8 140171 Rebekka Ørum Boddum-Ydby Skytteforening 196/04 198/01 394/05
9 127634 Tilde Højgaard Vilsted Skytteforening 197/04 197/06 394/10
10 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 195/03 197/01 392/04
11 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 193/01 196/05 389/06
12 133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening 195/04 193/02 388/06
13 139991 Tobias Jakobsen Løgstør Sportsskytteklub 192/02 194/03 386/05
14 139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 193/02 193/01 386/03
15 141621 Liam Andersen Vilsted Skytteforening 193/02 193/00 386/02
16 141350 Walther Engen Frederikshavn Skyttekreds 195/04 189/03 384/07
17 138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening 188/02 195/02 383/04
18 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne 192/01 189/02 381/03
19 140457 Bertil Tornby Frederikshavn Skyttekreds 188/04 190/03 378/07
20 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 179/01 181/03 360/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/08 199/09 399/17
2 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 198/06 200/09 398/15
3 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 198/05 199/09 397/14
4 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 198/07 199/07 397/14
5 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 197/04 199/04 396/08
6 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 196/07 198/09 394/16

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 197/05 200/04 397/09
2 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/04 199/07 397/11
3 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/03 199/07 395/10
4 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 195/05 199/02 394/07
5 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 195/01 198/05 393/06
6 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 197/08 196/09 393/17
7 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 197/01 196/03 393/04
8 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 198/07 195/02 393/09
9 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 198/03 195/01 393/04
10 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 194/05 196/05 390/10
11 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 193/02 195/03 388/05
12 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 192/04 194/02 386/06
13 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 195/05 190/04 385/09
14 138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds 186/00 192/03 378/03
15 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 186/02 191/02 377/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 200/09
2 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 200/09
3 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 200/08
3 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 200/08
5 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 200/07
5 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 200/07
7 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening 200/05
8 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/05
9 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 199/06
10 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 199/06
11 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 199/05
11 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/05
13 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 198/12
14 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening 198/08
15 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/08
16 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 198/04
17 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 197/05
18 122796 Emma Mortensen Vilsted Skytteforening 196/03
19 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 196/02
20 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 195/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 134890 Theeranan Nakkaew Frederikshavn Skyttekreds 199/06
2 140208 Lauge Myrup Vilsted Skytteforening 199/03
3 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 197/06
4 128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub 196/03
5 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 192/02
6 136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub 191/02
7 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 191/01
8 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 190/02
9 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 188/01
10 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening 186/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening 200/06
2 135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne 200/04
3 108110 Tobias Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening 199/07
4 137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne 199/06
5 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 198/06
6 120067 Nikolaj Mortensen Vilsted Skytteforening 198/05
7 127634 Tilde Højgaard Vilsted Skytteforening 197/04
8 141129 Frederikke Madsen Vilsted Skytteforening 196/05
9 140171 Rebekka Ørum Boddum-Ydby Skytteforening 196/04
10 141350 Walther Engen Frederikshavn Skyttekreds 195/04
11 133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening 195/04
12 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 195/03
13 139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 193/02
14 141621 Liam Andersen Vilsted Skytteforening 193/02
15 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 193/01
16 139991 Tobias Jakobsen Løgstør Sportsskytteklub 192/02
17 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne 192/01
18 140457 Bertil Tornby Frederikshavn Skyttekreds 188/04
19 138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening 188/02
20 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 179/01

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/08
2 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 198/07
3 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 198/06
4 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 198/05
5 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 197/04
6 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 196/07

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 198/07
2 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/04
3 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 198/03
4 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 197/08
5 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 197/05
6 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 197/01
7 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/03
8 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 195/05
9 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 195/05
10 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 195/01
11 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 194/05
12 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 193/02
13 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 192/04
14 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 186/02
15 138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds 186/00

Til toppen