| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 116728 Caroline Marie Jacobi Aalborg Skyttekreds 197/08 200/03 397/11
2 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 199/06 198/07 397/13
3 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 197/02 196/07 393/09
4 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 195/05 197/05 392/10
5 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 194/02 197/04 391/06
6 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 195/04 196/07 391/11
7 37727 Michael Christensen Aalborg Skyttekreds 195/05 193/04 388/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/04 195/02 391/06
2 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 194/04 195/05 389/09
3 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 195/03 194/03 389/06
4 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 194/04 193/00 387/04
5 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds 192/00 194/02 386/02
6 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/05 189/04 386/09
7 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U 187/01 196/05 383/06
8 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 191/03 191/02 382/05
9 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 183/00 194/03 377/03
10 117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds 186/02 189/02 375/04
11 102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds 183/00 191/01 374/01
12 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 188/01 186/01 374/02
13 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 185/05 186/02 371/07
14 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 186/03 182/00 368/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 192/04 194/03 386/07
2 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 184/01 182/01 366/02
3 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 187/02 178/01 365/03
4 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 184/01 180/01 364/02
5 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 186/02 175/02 361/04
6 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 178/00 182/00 360/00
7 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 179/01 179/03 358/04
8 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 174/03 181/01 355/04
9 127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening 146/00 150/00 296/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/08 200/09 400/17
2 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 199/09 200/07 399/16
3 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/08 199/07 399/15
4 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 200/04 199/06 399/10
5 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne 200/07 199/03 399/10
6 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 199/06 199/08 398/14
7 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 199/02 199/04 398/06
8 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 198/05 199/11 397/16
9 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/04 197/05 397/09
10 83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub 198/08 198/07 396/15
11 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 198/05 198/07 396/12
12 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 196/04 199/07 395/11
13 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening 196/05 199/06 395/11
14 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/01 198/10 395/11
15 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 198/02 197/05 395/07
16 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening 195/05 197/05 392/10
17 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds 196/04 195/04 391/08
18 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening 193/04 188/02 381/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/06 200/09 400/15
2 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 198/06 200/07 398/13
3 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 200/07 198/05 398/12
4 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 199/05 198/07 397/12
5 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 198/06 198/06 396/12
6 108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening 196/04 198/05 394/09
7 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 197/04 197/03 394/07
8 28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening 194/04 199/03 393/07
9 140215 Jens Jensen Vilsted Skytteforening 195/04 197/04 392/08
10 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 198/03 194/03 392/06
11 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds 193/06 198/03 391/09
12 122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds 191/03 195/02 386/05
13 11779 Rasmus Møller Larsen Vilsted Skytteforening 195/04 191/01 386/05
14 129266 Lone Rosenvinge Iversen Frederikshavn Skyttekreds 194/03 191/02 385/05
15 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 184/01 189/00 373/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds 199/07 198/04 397/11
1 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 199/07 198/04 397/11
3 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 197/04 199/04 396/08
4 17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds 197/06 199/01 396/07
5 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 196/04 199/04 395/08
6 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 197/07 198/02 395/09
7 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/06 197/03 395/09
8 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 195/04 199/06 394/10
9 17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds 197/03 195/02 392/05
10 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 192/03 194/00 386/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 199/08 194/03 393/11
2 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 182/02 179/03 361/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening 197/05 199/07 396/12
2 108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening 194/03 189/04 383/07

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 199/06
2 116728 Caroline Marie Jacobi Aalborg Skyttekreds 197/08
3 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 197/02
4 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 195/05
5 37727 Michael Christensen Aalborg Skyttekreds 195/05
6 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 195/04
7 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 194/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/05
2 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/04
3 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 195/03
4 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 194/04
5 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 194/04
6 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds 192/00
7 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 191/03
8 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 188/01
9 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U 187/01
10 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 186/03
11 117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds 186/02
12 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 185/05
13 102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds 183/00
14 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 183/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 192/04
2 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 187/02
3 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 186/02
4 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 184/01
5 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 184/01
6 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 179/01
7 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 178/00
8 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 174/03
9 127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening 146/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/08
1 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/08
3 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne 200/07
4 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 200/04
4 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/04
6 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 199/09
7 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 199/06
8 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 199/02
9 83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub 198/08
10 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 198/05
11 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 198/05
12 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 198/02
13 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/01
14 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening 196/05
15 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 196/04
16 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds 196/04
17 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening 195/05
18 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening 193/04

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 200/07
2 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/06
3 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 199/05
4 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 198/06
5 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 198/06
6 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 198/03
7 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 197/04
8 108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening 196/04
9 11779 Rasmus Møller Larsen Vilsted Skytteforening 195/04
10 140215 Jens Jensen Vilsted Skytteforening 195/04
11 28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening 194/04
12 129266 Lone Rosenvinge Iversen Frederikshavn Skyttekreds 194/03
13 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds 193/06
14 122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds 191/03
15 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 184/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 199/07
2 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds 199/07
3 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/06
4 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 197/07
5 17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds 197/06
6 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 197/04
7 17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds 197/03
8 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 196/04
9 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 195/04
10 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 192/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 199/08
2 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 182/02

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening 197/05
2 108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening 194/03

Til toppen