| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 200/08 200/16 400/24
2 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 200/09 200/09 400/18
3 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/11 199/11 399/22
4 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 198/11 200/11 398/22
5 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 199/07 199/08 398/15
6 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening 199/07 198/09 397/16
7 130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 196/06 198/12 394/18
8 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 197/06 195/08 392/14
9 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening 198/07 194/08 392/15

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 196/10 198/05 394/15
2 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 195/04 197/06 392/10
3 138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening 196/10 194/06 390/16
4 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 193/08 196/06 389/14
5 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening 189/05 191/02 380/07
6 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 188/01 186/01 374/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 196/05 193/04 389/09
2 119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 198/06 191/06 389/12
3 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening 195/07 191/05 386/12
4 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/08 190/04 384/12
5 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 195/08 189/01 384/09
6 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 190/03 190/02 380/05
7 139994 Mikkel Dahl Nørregaard Aulum Skytteforening 188/03 191/06 379/09
8 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 185/02 184/05 369/07
9 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I 180/02 187/02 367/04
10 135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening 181/01 180/02 361/03
11 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 181/01 180/00 361/01

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 182/01 190/01 372/02
2 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 182/01 180/00 362/01
3 141255 Ester Stoubæk Aulum Skytteforening 180/00 177/00 357/00
4 140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening 177/00 177/00 354/00
5 139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening 174/00 179/00 353/00
6 139989 Johan Weis Bæk Aulum Skytteforening 173/00 176/01 349/01
7 139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening 177/00 170/02 347/02
8 139990 Magnus Andersen Aulum Skytteforening 170/00 171/00 341/00
9 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 180/02 161/00 341/02
10 134682 Magnus Storbank Aulum Skytteforening 166/00 171/00 337/00
11 139992 Matti Brønnerup Nielsen Aulum Skytteforening 166/00 162/00 328/00
12 140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening 164/00 152/00 316/00
13 141257 Olivia Venø Nielsen Aulum Skytteforening 138/00 152/00 290/00
14 141247 Snorre Vestergaard Færgemann Aulum Skytteforening 129/00 142/00 271/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/05 200/13 396/18
2 102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening 198/08 197/07 395/15

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 197/07 196/05 393/12
2 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 196/05 196/07 392/12
3 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/02 191/02 379/04

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 194/05 198/07 392/12

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 182/01 187/03 369/04
2 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/02 180/02 368/04
3 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 184/02 183/01 367/03
4 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 184/02 183/00 367/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 187/04 188/02 375/06
2 30547 Knud Ejlersen Aulum Skytteforening 180/00 174/00 354/00
3 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 174/00 173/00 347/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/14 199/12 399/26
2 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 198/12 199/10 397/22
3 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 195/05 200/11 395/16
4 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening 197/08 197/07 394/15
5 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 194/09 198/07 392/16
6 97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening 194/05 197/06 391/11

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening 196/03 195/08 391/11
2 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 193/02 196/06 389/08
3 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 195/07 194/05 389/12
4 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/03 194/03 389/06
5 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 193/05 194/10 387/15
6 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 191/05 192/01 383/06
7 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 189/03 193/05 382/08

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 197/07 197/10 394/17
2 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 180/01 179/02 359/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 198/11 200/14 398/25
2 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 198/10 197/03 395/13
3 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 195/06 198/12 393/18
4 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 194/04 190/02 384/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05 194/05 389/10
2 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 196/03 193/05 389/08
3 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 195/05 193/03 388/08
4 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 193/04 193/03 386/07
5 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/04 192/01 383/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 140989 Mads Sloth Andersen Trehøje Skytteforening 191/01 192/08 383/09

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 109627 Henrik Svendsen Arnborg Idrætsforening 196/09 200/11 396/20
2 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 195/04 198/09 393/13

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/11
2 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 200/09
3 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 200/08
4 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening 199/07
4 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 199/07
6 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 198/11
7 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening 198/07
8 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 197/06
9 130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 196/06

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening 196/10
1 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 196/10
3 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 195/04
4 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 193/08
5 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening 189/05
6 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 188/01

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 198/06
2 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 196/05
3 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 195/08
4 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening 195/07
5 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/08
6 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 190/03
7 139994 Mikkel Dahl Nørregaard Aulum Skytteforening 188/03
8 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 185/02
9 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 181/01
9 135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening 181/01
11 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I 180/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 182/01
1 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 182/01
3 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 180/02
4 141255 Ester Stoubæk Aulum Skytteforening 180/00
5 140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening 177/00
5 139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening 177/00
7 139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening 174/00
8 139989 Johan Weis Bæk Aulum Skytteforening 173/00
9 139990 Magnus Andersen Aulum Skytteforening 170/00
10 134682 Magnus Storbank Aulum Skytteforening 166/00
10 139992 Matti Brønnerup Nielsen Aulum Skytteforening 166/00
12 140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening 164/00
13 141257 Olivia Venø Nielsen Aulum Skytteforening 138/00
14 141247 Snorre Vestergaard Færgemann Aulum Skytteforening 129/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening 198/08
2 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 197/07
2 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 196/05
3 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/02
2 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 184/02
2 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 184/02
4 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 182/01

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 187/04
2 30547 Knud Ejlersen Aulum Skytteforening 180/00
3 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 174/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/14
2 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 198/12
3 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening 197/08
4 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 195/05
5 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 194/09
6 97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening 196/03
2 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 195/07
3 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/03
4 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 193/05
5 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 193/02
6 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 191/05
7 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 189/03

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 197/07
2 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 180/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 198/11
2 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 198/10
3 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 195/06
4 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 194/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 196/03
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05
2 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 195/05
4 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 193/04
5 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/04

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 140989 Mads Sloth Andersen Trehøje Skytteforening 191/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 109627 Henrik Svendsen Arnborg Idrætsforening 196/09
2 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 195/04

Til toppen