| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 200/09 200/07 400/16
2 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/10 200/10 399/20
3 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 198/08 200/08 398/16
4 138939 Daria Avræm Brande Skytteforening 198/06 198/05 396/11
5 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening 199/03 197/05 396/08
6 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 196/02 198/05 394/07
7 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 197/07 197/04 394/11

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening 196/05 198/06 394/11
2 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening 198/04 191/03 389/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening 194/01 197/02 391/03
2 139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening 191/00 191/01 382/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 199/08 200/06 399/14
2 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 200/10 199/08 399/18
3 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 199/05 199/05 398/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 198/04 196/03 394/07
2 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 196/05 195/02 391/07
3 138784 Andreas Grøndal Stenskjær Trehøje Skytteforening 193/03 194/02 387/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 196/05 198/04 394/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 179/01 179/00 358/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening 178/00 178/01 356/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/06 199/06 399/12
2 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 198/03 200/05 398/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 137480 Christine Jeromin Trehøje Skytteforening 197/06 196/04 393/10
2 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 196/03 194/05 390/08
3 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening 197/03 193/02 390/05
4 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 193/04 196/02 389/06
5 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 192/01 195/04 387/05
6 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening 193/05 194/02 387/07
7 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 193/03 193/05 386/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 198/04 200/09 398/13
2 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening 198/07 197/06 395/13
3 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 198/06 196/06 394/12

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 194/03 194/03 388/06

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 200/09
2 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/10
3 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening 199/03
4 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 198/08
5 138939 Daria Avræm Brande Skytteforening 198/06
6 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 197/07
7 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 196/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening 198/04
2 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening 196/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening 194/01
2 139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening 191/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 200/10
2 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 199/08
3 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 199/05

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 198/04
2 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 196/05
3 138784 Andreas Grøndal Stenskjær Trehøje Skytteforening 193/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 196/05

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 179/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening 178/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/06
2 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 198/03

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 137480 Christine Jeromin Trehøje Skytteforening 197/06
2 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening 197/03
3 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 196/03
4 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening 193/05
5 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 193/04
6 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 193/03
7 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 192/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening 198/07
2 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 198/06
3 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 198/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 194/03

Til toppen