Aulum Julestævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
134682 Magnus Storbank Aulum Skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
134682 Magnus Storbank Aulum Skytteforening BK4 171.000 171.000 Mesterskab
129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
141257 Olivia Venø Nielsen Aulum Skytteforening BK4 138.000 138.000 Hovedskydning
141257 Olivia Venø Nielsen Aulum Skytteforening BK4 152.000 152.000 Mesterskab
141255 Ester Stoubæk Aulum Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
141255 Ester Stoubæk Aulum Skytteforening BK4 177.000 177.000 Mesterskab
135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening BK4 161.000 161.000 Mesterskab
140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening BK4 164.000 164.000 Hovedskydning
140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening BK4 152.000 152.000 Mesterskab
139990 Magnus Andersen Aulum Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
139990 Magnus Andersen Aulum Skytteforening BK4 171.000 171.000 Mesterskab
141247 Snorre Vestergaard Færgemann Aulum Skytteforening BK4 129.000 129.000 Hovedskydning
141247 Snorre Vestergaard Færgemann Aulum Skytteforening BK4 142.000 142.000 Mesterskab
139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening BK4 179.000 179.000 Mesterskab
139992 Matti Brønnerup Nielsen Aulum Skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
139992 Matti Brønnerup Nielsen Aulum Skytteforening BK4 162.000 162.000 Mesterskab
140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening BK4 177.000 177.000 Mesterskab
139989 Johan Weis Bæk Aulum Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
139989 Johan Weis Bæk Aulum Skytteforening BK4 176.000 176.000 Mesterskab
111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening BK4 170.000 170.000 Mesterskab
139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 190.000 190.000 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å2 194.000 194.000 Mesterskab
117829 Camilla Harder Skive skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
117829 Camilla Harder Skive skytteforening ST3 188.000 188.000 Mesterskab
131282 Tobias Iversen Skive skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
131282 Tobias Iversen Skive skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
139994 Mikkel Dahl Nørregaard Aulum Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
139994 Mikkel Dahl Nørregaard Aulum Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I BK3 187.000 187.000 Mesterskab
140989 Mads Sloth Andersen Trehøje Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
140989 Mads Sloth Andersen Trehøje Skytteforening SE3 192.000 192.000 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 197.000 197.000 Mesterskab
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 200.000 200.000 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 198.000 198.000 Mesterskab
30547 Knud Ejlersen Aulum Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Aulum Skytteforening ST3 174.000 174.000 Mesterskab
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 180.000 180.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 179.000 179.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å3 197.000 197.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å3 197.000 197.000 Mesterskab
110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
109627 Henrik Svendsen Arnborg Idrætsforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
109627 Henrik Svendsen Arnborg Idrætsforening FRI 200.000 200.000 Mesterskab
136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 180.000 180.000 Mesterskab
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 174.000 174.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 173.000 173.000 Mesterskab
124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 183.000 183.000 Mesterskab
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening ST2 183.000 183.000 Mesterskab
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab

Til toppen