Nordjysk mesterskab 15 M pistol 2020 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
126724 Preben John Christensen Vodskov Skytteforening 2H 2 269.0 269.0 Hovedskydning
14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening 1H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
130700 Birthe Ringgaard Pedersen Vodskov Skytteforening 2H 2 251.0 251.0 Hovedskydning
13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening 2H 1 245.0 245.0 Hovedskydning
130425 Rasmus Bentsen Pandrup Skytteforening 2H 3 163.0 163.0 Hovedskydning
15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening 2H 2 262.0 262.0 Hovedskydning
10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening 2H 2 244.0 244.0 Hovedskydning
11061 Mikkel Jepsen Hjørring Skytteforening 1H 3 261.0 261.0 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening 2H 2 256.0 256.0 Hovedskydning
109777 Jan Petersen Hjørring Skytteforening 1H 2 236.0 236.0 Hovedskydning
89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening 1H 2 240.0 240.0 Hovedskydning
108105 Jesper Eskildsen Hjørring Skytteforening 1H 3 260.0 260.0 Hovedskydning
13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening 2H 1 267.0 267.0 Hovedskydning
134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening 2H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening 2H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening 2H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
13489 Bent H. Christensen Hobro Egnens Skytteforening 2H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
132942 Christian Bonde Larsen Hobro Egnens Skytteforening 2H 3 237.0 237.0 Hovedskydning
105678 Kurt Pedersen Hobro Egnens Skytteforening 2H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
140045 Anders Carstensen Dolberg Frederikshavn Skyttekreds 2H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
131850 Carina Marie Lassen Års Skytteforening FRI 257.0 257.0 Hovedskydning
118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening 2H 3 274.0 274.0 Hovedskydning
12415 Ernst Klysner Jensen Års Skytteforening 2H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds 1H 1 267.0 267.0 Hovedskydning
14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds 1H 1 276.0 276.0 Hovedskydning
13078 Torben Bak Skørping Skytteforening 1H 3 245.0 245.0 Hovedskydning
95726 Benny Pedersen Sports skytterne Snedsted 2H 3 142.0 142.0 Hovedskydning
108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening JUN 259.0 259.0 Hovedskydning
108110 Tobias Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening BK 274.0 274.0 Hovedskydning
105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening 2H 3 242.0 242.0 Hovedskydning
97331 Thomas Jensen Sports skytterne Snedsted 2H 2 226.0 226.0 Hovedskydning
125139 Kaj Krabbe Nielsen Sports skytterne Snedsted 2H 3 218.0 218.0 Hovedskydning
28200 Peter Iversen Sports skytterne Snedsted 2H 3 218.0 218.0 Hovedskydning
124181 Mark Wolff Sports skytterne Snedsted 2H 3 235.0 235.0 Hovedskydning
28279 Jonas P. Jensen Sports skytterne Snedsted 2H 3 250.0 250.0 Hovedskydning
95728 Flemming Munk Pedersen Sports skytterne Snedsted 2H 3 168.0 168.0 Hovedskydning
94451 Roland Bernhard Cornely Sports skytterne Snedsted 2H 3 234.0 234.0 Hovedskydning
105267 Jacob Andersen Sports skytterne Snedsted JUN 164.0 164.0 Hovedskydning
99617 Jan Holm Drejer Sports skytterne Snedsted 2H 3 208.0 208.0 Hovedskydning
101367 Flemming Rohr Pedersen Sports skytterne Snedsted 2H 3 242.0 242.0 Hovedskydning
16565 Niels Jørgen Mikkelsen Sports skytterne Snedsted 1H 3 253.0 253.0 Hovedskydning
120914 Krestian Christiansen Sports skytterne Snedsted 2H 3 222.0 222.0 Hovedskydning
28583 Bjarne Elgård Jensen Sports skytterne Snedsted 2H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
139075 Jens Christian Lindgaard Frederikshavn Skyttekreds 2H 3 227.0 227.0 Hovedskydning
105852 Rolf Holtegaard Frederikshavn Skyttekreds 2H 2 268.0 268.0 Hovedskydning
138796 Peter Wolff Frederikshavn Skyttekreds 2H 1 247.0 247.0 Hovedskydning
29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub 1H 1 269.0 269.0 Hovedskydning
88608 Svend Peter Larsen Frederikshavn Skyttekreds FRI 282.0 282.0 Hovedskydning
133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening 2H 1 262.0 262.0 Hovedskydning
141957 Claus Raaby Aalborg Skyttekreds 2H 3 239.0 239.0 Hovedskydning
140704 Boris Strandsbjerg Aalborg Skyttekreds 2H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1H 3 255.0 255.0 Hovedskydning
141958 Klaus Nørgaard Aalborg Skyttekreds 2H 3 252.0 252.0 Hovedskydning
132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds 2H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
95727 Jens Erik Pedersen Sports skytterne Snedsted 2H 3 183.0 183.0 Hovedskydning
136714 Gitte Øgaard Sports skytterne Snedsted 2H 3 144.0 144.0 Hovedskydning

Til toppen