Skytteforeningen Kimbrernes riffelstævne 2020 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne BK2 198.0 198.0 Mesterskab
135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne BK2 196.0 196.0 Mesterskab
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening FRI 197.0 197.0 Mesterskab
134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 184.0 184.0 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 193.0 193.0 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ST3 170.0 170.0 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ST3 181.0 181.0 Mesterskab
13917 Egon Østergaard Løgstør Sportsskytteklub Å3 195.0 195.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 199.0 199.0 Mesterskab
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Mesterskab
140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub BK3 192.0 192.0 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.0 193.0 Mesterskab
136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Mesterskab
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.0 199.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne BK2 195.0 195.0 Mesterskab
135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne Å1 199.0 199.0 Mesterskab
129157 Frederik Carlsen Sæby og omegns skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
129157 Frederik Carlsen Sæby og omegns skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
140096 Anton Lynge Skytteforening Kimbrerne BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
140096 Anton Lynge Skytteforening Kimbrerne BK3 198.0 198.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Mesterskab
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne SE2 190.0 190.0 Mesterskab
13100 Per Andersen Skytteforening Kimbrerne ST2 182.0 182.0 Mesterskab
13100 Per Andersen Skytteforening Kimbrerne ST2 180.0 180.0 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne Å2 195.0 195.0 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne Å2 199.0 199.0 Mesterskab
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne Å1 197.0 197.0 Mesterskab
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne SE1 200.0 200.0 Mesterskab
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 197.0 197.0 Mesterskab
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE1 197.0 197.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening ST3 184.0 184.0 Hovedskydning
135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne BK2 196.0 196.0 Mesterskab
136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne BK2 200.0 200.0 Mesterskab
139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne BK3 195.0 195.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 198.0 198.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 196.0 196.0 Mesterskab
127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne BK2 196.0 196.0 Mesterskab
127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne FRI 190.0 190.0 Mesterskab
140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
141773 Victor Johansen Skytteforening Kimbrerne BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds ST1 194.0 194.0 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds ST1 191.0 191.0 Mesterskab

Til toppen