Skytteforeningen Kimbrernes riffelstævne 2020 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ST3 157.0 157.0 Hovedskydning
140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub BK3 189.0 189.0 Mesterskab
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ST3 170.0 170.0 Mesterskab
139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 198.0 198.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub J2 193.0 193.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub J2 187.0 187.0 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Frederikshavn Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 194.0 194.0 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 186.0 186.0 Mesterskab
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
13917 Egon Østergaard Løgstør Sportsskytteklub Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.0 200.0 Mesterskab
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST2 194.0 194.0 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne BK1 192.0 192.0 Mesterskab
134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.0 198.0 Mesterskab
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.0 193.0 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Frederikshavn Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne Å1 197.0 197.0 Mesterskab
139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 200.0 200.0 Mesterskab
136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds ST2 193.0 193.0 Mesterskab
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning

Til toppen