| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 200/08 200/10 400/18
2 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 199/12 199/06 398/18
3 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 196/08 200/10 396/18
4 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 198/11 198/06 396/17
5 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds 197/11 197/06 394/17

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 195/04 199/03 394/07
2 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 193/07 200/06 393/13
3 139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds 195/02 198/07 393/09
4 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 194/04 197/04 391/08

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds 194/07 192/01 386/08
2 134969 René Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds 181/01 177/00 358/01

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds 187/03 193/03 380/06
2 139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds 183/02 188/03 371/05
3 139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds 181/00 184/01 365/01
4 139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds 164/00 180/02 344/02
5 136742 Tristan B. Kinastovski Broagerlands Skytteforening 166/01 163/00 329/01

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 197/06 197/08 394/14
2 138180 Sif Madsen Sønderborg Skyttekreds 197/04 197/06 394/10
3 125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening 197/04 197/05 394/09
4 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 199/06 194/07 393/13
5 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 192/03 192/01 384/04
6 116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds 192/03 191/03 383/06
7 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 184/01 193/04 377/05

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 187/02 196/06 383/08

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 183/01 190/06 373/07

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening 199/11 198/06 397/17

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 196/07 198/08 394/15
2 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 197/06 194/03 391/09
3 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 193/04 197/08 390/12
4 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening 193/03 192/05 385/08

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 139271 Jimmy Päsler Vojens Skytteforening 194/06 197/07 391/13
2 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening 195/05 195/05 390/10
3 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 190/02 191/01 381/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 196/06 200/10 396/16
2 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 197/08 196/08 393/16

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 194/02 196/05 390/07
2 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds 193/04 191/02 384/06
3 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds 191/02 192/02 383/04

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 200/08
2 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 199/12
3 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 199/09
4 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 199/08
5 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 198/11
6 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds 197/11
7 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 197/06
8 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 196/08
9 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 195/11

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening 198/13
2 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 196/08
3 123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening 196/04
4 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 195/04
5 139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds 195/02
6 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 194/04
7 133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening 194/03
8 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 194/01
9 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 193/07
10 134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening 193/01
11 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds 191/03
12 129886 Thomas Jespersen Haderslev Skyttekreds 191/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds 194/07
2 136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening 194/03
3 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds 192/02
3 135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds 192/02
5 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds 190/03
6 134591 Simon Rohr Andersen Nordals Skyttekreds 189/04
7 137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds 186/00
8 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 184/02
9 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 182/00
10 134969 René Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds 181/01
11 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening 176/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 197/05
2 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening 195/06
3 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds 193/03
4 138225 Malthe Karstensen Haderslev Skyttekreds 188/02
5 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds 187/03
6 137826 Malik Lyberth Christensen Haderslev Skyttekreds 186/02
7 139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds 183/02
8 139931 Noah Norup Pedersen Haderslev Skyttekreds 182/01
9 139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds 181/00
10 140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds 179/01
11 140362 Chresten Clausen Broagerlands Skytteforening 178/01
11 140446 Theis Kobberholm Broagerlands Skytteforening 178/01
13 140501 Ethan Peronato Nordals Skyttekreds 176/00
14 139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds 172/01
15 138473 Kimmy Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening 167/00
16 136742 Tristan B. Kinastovski Broagerlands Skytteforening 166/01
17 139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds 164/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 200/15
2 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 199/12
3 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 197/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 199/06
2 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 199/02
3 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 197/06
4 138180 Sif Madsen Sønderborg Skyttekreds 197/04
4 125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening 197/04
6 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 195/04
7 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 195/03
8 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 194/09
9 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening 194/06
10 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds 194/03
11 116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds 192/03
11 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 192/03
13 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds 186/03
14 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 185/02
15 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 184/01

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 187/02

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds 192/04
2 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 190/02
3 42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds 189/07
4 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 189/05
5 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 188/02
5 42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds 188/02
7 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds 186/02
8 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 185/03
9 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 185/02
10 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 185/01
11 43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening 184/03

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 188/04
2 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening 184/02
3 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 183/01
4 20012 Frederik Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening 178/01
5 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 165/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 39655 Connie Schmidt Sparta Idrætsforening 200/07
2 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds 200/06
3 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 199/15
4 44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening 199/11
5 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening 199/08
6 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening 197/08
7 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening 195/08
8 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening 194/08

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening 199/11
2 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening 197/08
3 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening 197/07
4 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 197/06
5 84412 Per Brylle Sparta Idrætsforening 196/09
6 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 196/07
7 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds 193/04
7 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 193/04
9 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening 193/03
10 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 192/05

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening 198/10
2 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening 195/05
3 139271 Jimmy Päsler Vojens Skytteforening 194/06
4 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 190/02

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 200/09
2 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds 197/09
3 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 197/08
4 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds 196/07
5 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 196/06
6 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 196/04
6 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds 196/04
8 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds 191/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 196/02
2 127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening 195/05
3 44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds 194/07
4 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening 194/06
5 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 194/05
6 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 194/02
7 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds 193/04
7 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds 193/04
9 43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening 191/05
10 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds 191/02
11 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds 190/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening 194/04
2 43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening 192/03
3 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening 192/01
4 43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening 191/05
5 114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening 189/03
6 113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening 188/01
7 43530 Ove gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening 185/01

Til toppen