Turnering 15 m 2019-2020 uge 47 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
108151 Linda Mortensen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å2 185.0 185.0 Hovedskydning
60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
131939 Michael Vevest Østerlars Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
140555 Flemmimg Kofoed Aakirkeby Skytteforening Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
61485 Leif Pedersen Nyvest Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE3 195.0 195.0 Hovedskydning
61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
61017 Jørgen Jensen Østerlars Skytteforening SE3 177.0 177.0 Hovedskydning
92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening SE3 180.0 180.0 Hovedskydning
139689 John Vosborg Østerlars Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
61544 Helge Dahl Østerlars Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening ST3 176.0 176.0 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening ST2 182.0 182.0 Hovedskydning
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
61120 Jørn Jørgensen Østermarie Skytteforening ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening ST3 174.0 174.0 Hovedskydning
136181 Danny Kure Østermarie Skytteforening ST3 160.0 160.0 Hovedskydning

Til toppen