DGI Fyn Holdturnering 15 m 2019-20 Runde B (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening 2H 2 266.0 266.0 Hovedskydning
140497 Kristian Larsen Nyborg Skytteforening 2H 3 229.0 229.0 Hovedskydning
125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening 2H 3 209.0 209.0 Hovedskydning
133187 Ken Malling-Larsen Nyborg Skytteforening 2H 3 237.0 237.0 Hovedskydning
46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening 2H 2 243.0 243.0 Hovedskydning
46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening 2H 2 251.0 251.0 Hovedskydning
46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening 2H 3 219.0 219.0 Hovedskydning
97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening 2H 1 260.0 260.0 Hovedskydning
50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening 1H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening 1H 1 278.0 278.0 Mesterskab
50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening 1H 2 265.0 265.0 Hovedskydning
50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening 1H 2 269.0 269.0 Mesterskab
49602 Karsten E. Hollesen Særslev Skytteforening 1H 2 268.0 268.0 Hovedskydning
49602 Karsten E. Hollesen Særslev Skytteforening 1H 2 268.0 268.0 Mesterskab
84784 Liselotte Stange Hansen Særslev Skytteforening 1H 3 189.0 189.0 Hovedskydning
84784 Liselotte Stange Hansen Særslev Skytteforening 1H 3 210.0 210.0 Mesterskab
50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening 1H 3 255.0 255.0 Hovedskydning
50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening 1H 3 244.0 244.0 Mesterskab
50011 Søren Møller Otterup Skytteforening 1H 3 229.0 229.0 Hovedskydning
50011 Søren Møller Otterup Skytteforening 1H 3 229.0 229.0 Mesterskab
49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening 1H 2 254.0 254.0 Hovedskydning
49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening 1H 2 255.0 255.0 Mesterskab
128945 Claus Lyngsø Otterup Skytteforening 1H 3 259.0 259.0 Hovedskydning
128945 Claus Lyngsø Otterup Skytteforening 1H 3 255.0 255.0 Mesterskab
80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I 1H 2 270.0 270.0 Hovedskydning
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I 1H 1 270.0 270.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 1H 2 281.0 281.0 Hovedskydning
130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 2H 3 258.0 258.0 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I 1H 2 271.0 271.0 Hovedskydning
49399 Benni Hofmann Hansen Vissenbjerg Skytteforening 1H 3 259.0 259.0 Hovedskydning
52669 Anette Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening 1H 3 215.0 215.0 Hovedskydning
49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 264.0 264.0 Hovedskydning
136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening 2H 2 232.0 232.0 Hovedskydning
47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 262.0 262.0 Hovedskydning
47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 215.0 215.0 Hovedskydning
102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 2H 3 220.0 220.0 Hovedskydning
89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 2H 2 227.0 227.0 Hovedskydning
120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening 2H 2 250.0 250.0 Hovedskydning
138930 Lars Ardahl Nyborg Skytteforening 2H 2 247.0 247.0 Hovedskydning
135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening 2H 2 259.0 259.0 Hovedskydning
138358 Diana Andersen Nyborg Skytteforening 2H 3 251.0 251.0 Hovedskydning
85225 Bjarne Jæger Særslev Skytteforening 1H 2 261.0 261.0 Mesterskab
85225 Bjarne Jæger Særslev Skytteforening 1H 2 271.0 271.0 Hovedskydning
50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening 1H 1 271.0 271.0 Mesterskab
50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening 1H 1 273.0 273.0 Hovedskydning
49653 Flemming Hansen Særslev Skytteforening 1H 1 283.0 283.0 Mesterskab
49653 Flemming Hansen Særslev Skytteforening 1H 1 282.0 282.0 Hovedskydning
51496 Bjarne Hinderup Jensen Særslev Skytteforening 1H 1 281.0 281.0 Mesterskab
51496 Bjarne Hinderup Jensen Særslev Skytteforening 1H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds 1H 3 273.0 273.0 Mesterskab
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds 1H 3 262.0 262.0 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds 1H 3 254.0 254.0 Mesterskab
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds 1H 3 251.0 251.0 Hovedskydning
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds 1H 2 252.0 252.0 Mesterskab
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds 1H 2 254.0 254.0 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds 1H 1 270.0 270.0 Mesterskab
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds 1H 1 273.0 273.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 1H 2 268.0 268.0 Mesterskab
136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I 2H 2 271.0 271.0 Hovedskydning
136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I 2H 2 269.0 269.0 Mesterskab
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I 1H 3 265.0 265.0 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I 2H 3 262.0 262.0 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I 2H 3 270.0 270.0 Mesterskab
120351 Kirsten Højsgård Hansen Lunde Sg&I 1H 3 232.0 232.0 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I 2H 1 271.0 271.0 Hovedskydning
136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I 2H 3 244.0 244.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I 2H 3 249.0 249.0 Hovedskydning

Til toppen