Vinterholdturnering 5 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
139695 Emil Tang Thomsen Videbæk Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
135087 Lennart D. Jensen Videbæk Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
135087 Lennart D. Jensen Videbæk Skytteforening BK4 178.0 178.0 Mesterskab
131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
140535 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening Å3 184.0 184.0 Hovedskydning
140535 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening Å3 178.0 178.0 Mesterskab
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
139736 Bjørn Væggemose Lauritzen Videbæk Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
139736 Bjørn Væggemose Lauritzen Videbæk Skytteforening BK4 177.0 177.0 Mesterskab
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
135341 Frank Jensen Videbæk Skytteforening Å3 181.0 181.0 Hovedskydning
135341 Frank Jensen Videbæk Skytteforening Å3 160.0 160.0 Mesterskab
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
139940 Simon Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
139940 Simon Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
139941 Mikkel Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
139941 Mikkel Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening BK3 180.0 180.0 Mesterskab
139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
139950 Mia Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
139950 Mia Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK4 150.0 150.0 Mesterskab
139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
139948 Lasse Damsgaard Holmsland Skytteforening BK4 154.0 154.0 Hovedskydning
139944 Rosa Jørgensen Holmsland Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
139944 Rosa Jørgensen Holmsland Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
140284 Torben Pedersen Holmsland Skytteforening ST3 172.0 172.0 Hovedskydning
140284 Torben Pedersen Holmsland Skytteforening ST3 166.0 166.0 Mesterskab
140285 Jeannie Jørgensen Holmsland Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
140285 Jeannie Jørgensen Holmsland Skytteforening J2 185.0 185.0 Mesterskab
139942 Mikkel Jensen Holmsland Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
141339 Martin Grell Holmsland Skytteforening BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
139413 Jesper Hillebrandt Holmsland Skytteforening ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
100673 Tove Rasmussen Posten Holstebro Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
100673 Tove Rasmussen Posten Holstebro Å3 191.0 191.0 Mesterskab
100676 Kirsten Christensen Posten Holstebro Å3 194.0 194.0 Hovedskydning
100676 Kirsten Christensen Posten Holstebro Å3 189.0 189.0 Mesterskab
100674 Bruno Kammersgaard Posten Holstebro SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
100674 Bruno Kammersgaard Posten Holstebro SE3 182.0 182.0 Mesterskab
100675 Ove Pedersen Posten Holstebro SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
100675 Ove Pedersen Posten Holstebro SE3 185.0 185.0 Mesterskab
29947 Villy Christensen Posten Holstebro SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
29947 Villy Christensen Posten Holstebro SE3 184.0 184.0 Mesterskab
100678 Peder Christensen Posten Holstebro SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
100678 Peder Christensen Posten Holstebro SE3 181.0 181.0 Mesterskab
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 189.0 189.0 Mesterskab
123464 Jannik Nielsen Højmark Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
139951 Jonathan Dahl Pedersen Højmark Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
140406 Kasper Dahl Kirkeby Højmark Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
140406 Kasper Dahl Kirkeby Højmark Skytteforening BK3 181.0 181.0 Mesterskab
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK4 175.0 175.0 Mesterskab
140407 Victor Koch Dideriksen Højmark Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
141020 Adam Hewitt Højmark Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
141020 Adam Hewitt Højmark Skytteforening BK4 188.0 188.0 Mesterskab
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
135611 Astrid Foldsted Staal Højmark Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
135611 Astrid Foldsted Staal Højmark Skytteforening J2 180.0 180.0 Mesterskab
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening Å3 187.0 187.0 Mesterskab
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
140453 Ademir Idrizovic Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 167.0 167.0 Hovedskydning
140454 Amar Idrizovic Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 150.0 150.0 Hovedskydning
140956 Christian Stilleing Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
140956 Christian Stilleing Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 166.0 166.0 Mesterskab
136627 Emil Buhl Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
140955 Emil Stilling Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
123518 Mads Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. J2 188.0 188.0 Hovedskydning
123518 Mads Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. J2 189.0 189.0 Mesterskab
136632 Magnus S. Kristensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 185.0 185.0 Hovedskydning
140462 Philip Johannesen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
140459 Rasmus Højbjerg Lauritsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
140957 Simon Stilling Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
140957 Simon Stilling Knak Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 168.0 168.0 Mesterskab
100670 Kirsten Søndergaard Posten Holstebro SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
100670 Kirsten Søndergaard Posten Holstebro SE1 188.0 188.0 Mesterskab
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
135613 Noah Halkjær Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
135613 Noah Halkjær Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
140984 Bent Hansen Mejrup Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
140984 Bent Hansen Mejrup Skytteforening Å3 186.0 186.0 Mesterskab
140985 Johan H. Lundsgaard Mejrup Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
140985 Johan H. Lundsgaard Mejrup Skytteforening BK4 180.0 180.0 Mesterskab
115916 Torben Jensen Mejrup Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
115916 Torben Jensen Mejrup Skytteforening Å3 186.0 186.0 Mesterskab
126722 Søren Gade Nielsen Mejrup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
126722 Søren Gade Nielsen Mejrup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
27649 Knud Madsen Mejrup Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
27649 Knud Madsen Mejrup Skytteforening SE2 188.0 188.0 Mesterskab
119365 Irene Hansen Mejrup Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
119365 Irene Hansen Mejrup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
30274 Erling Jensen Mejrup Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
30274 Erling Jensen Mejrup Skytteforening SE1 190.0 190.0 Mesterskab
140460 Storm Madsbjerg Ebsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 167.0 167.0 Hovedskydning
136630 Aksel Højhus Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
141276 Emil Bang Pedersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. J2 166.0 166.0 Hovedskydning
141276 Emil Bang Pedersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. J2 180.0 180.0 Mesterskab
139694 Allan Vestergaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
139694 Allan Vestergaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 191.0 191.0 Mesterskab
90113 Irene Møller Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 195.0 195.0 Mesterskab
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 195.0 195.0 Mesterskab
90100 Jens Kristian Pedersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 184.0 184.0 Hovedskydning
98956 Mathilde Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 187.0 187.0 Mesterskab
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
137675 Rasmus Nielsen Skjern Skytteforening BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
137314 Mille Midtgaard Skjern Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK3 179.0 179.0 Mesterskab
138067 Rosa Mai Krohn Smidemann Skjern Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
138352 Ida Østergård Skjern Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
137440 Emma Rasmussen Skjern Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
133848 Jonas Smidemann Skjern Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
135373 Frida Bloch Heyns Skjern Skytteforening BK1 191.0 191.0 Hovedskydning
137680 Levi Søgaard Skjern Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
132155 Nicole Michuok Andersen Skjern Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 173.0 173.0 Hovedskydning
127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 187.0 187.0 Mesterskab
139901 Lucas Overgaard Trehøje Skytteforening BK4 162.0 162.0 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
131888 Adam Holse Trehøje Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
137699 Mikkel Bang-Madsen Trehøje Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
29722 Tove Madsen Trehøje Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
29722 Tove Madsen Trehøje Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 194.0 194.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 194.0 194.0 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
140350 Samuel Thestrup Sørensen Trehøje Skytteforening FRI 161.0 161.0 Hovedskydning
138784 Andreas Grøndal Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 178.0 178.0 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK4 170.0 170.0 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 189.0 189.0 Mesterskab
31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening ST1 200.0 200.0 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening ST1 200.0 200.0 Mesterskab
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening ST1 188.0 188.0 Mesterskab
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 200.0 200.0 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 199.0 199.0 Mesterskab
31467 Karl Henrik Hamann Trehøje Skytteforening ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
31467 Karl Henrik Hamann Trehøje Skytteforening ST1 190.0 190.0 Mesterskab
140989 Mads Sloth Andersen Trehøje Skytteforening SE3 196.0 196.0 Hovedskydning
140989 Mads Sloth Andersen Trehøje Skytteforening SE3 194.0 194.0 Mesterskab
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST1 194.0 194.0 Hovedskydning
16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE3 178.0 178.0 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE3 175.0 175.0 Mesterskab
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE3 190.0 190.0 Mesterskab
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 174.0 174.0 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
37846 Jørgen Lauritsen Skjern Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds ST2 183.0 183.0 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds ST2 185.0 185.0 Mesterskab
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE2 187.0 187.0 Mesterskab
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Mesterskab
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds ST3 180.0 180.0 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds ST3 184.0 184.0 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds ST2 191.0 191.0 Mesterskab
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds ST3 174.0 174.0 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Mesterskab
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds ST3 173.0 173.0 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds ST3 183.0 183.0 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds ST3 177.0 177.0 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds Å2 191.0 191.0 Mesterskab
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds Å2 192.0 192.0 Mesterskab
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds Å3 186.0 186.0 Mesterskab
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 192.0 192.0 Mesterskab
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Mesterskab
139003 Christian Dahl Jepsen Struer Skyttekreds BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
139003 Christian Dahl Jepsen Struer Skyttekreds BK4 176.0 176.0 Mesterskab
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Mesterskab
139914 Simon Hedegård Andersen Struer Skyttekreds BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
139914 Simon Hedegård Andersen Struer Skyttekreds BK3 189.0 189.0 Mesterskab
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 191.0 191.0 Mesterskab
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
128120 Kurt Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening SE3 176.0 176.0 Hovedskydning
140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening SE3 177.0 177.0 Mesterskab
140719 Ketty Jørgensen Lemvig Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
140719 Ketty Jørgensen Lemvig Skytteforening SE3 186.0 186.0 Mesterskab
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE3 175.0 175.0 Mesterskab
135487 Jakob Bak Lemvig Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
135487 Jakob Bak Lemvig Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
140726 Kurt Nikolajsen Lemvig Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
140726 Kurt Nikolajsen Lemvig Skytteforening SE3 182.0 182.0 Mesterskab
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 185.0 185.0 Mesterskab
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
141608 Torben Strøe Lemvig Skytteforening ST3 151.0 151.0 Hovedskydning
114125 Alberte Thøgersen Klitten Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
135537 Malthe Rosenvinge Mathiasen Klitten Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
130927 Olivia Pacholczak Klitten Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
130414 Anders Lodberg Klitten Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
136278 Anna Verebova Klitten Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
124894 Carl Emil Steffensen Klitten Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
139420 Mikkel Sander Jakobsen Klitten Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
137181 Christian Byg Mose Sørensen Klitten Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
136279 Ivan Vereb Klitten Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
136876 Mathias Holm Klitten Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
104131 Freja Thøgersen Klitten Skytteforening J1 190.0 190.0 Hovedskydning
120203 Lærke Steffensen Klitten Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
104130 Nicklas Møller Klitten Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
120202 Rikke Steffensen Klitten Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
126898 Caroline Thuensen Steffensen Klitten Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
119429 Emma Vestergaard Klitten Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
124896 Frederik Juul Moustesgaard Klitten Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
127888 Freja Mose Klitten Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
139415 Heidi Steffensen Klitten Skytteforening Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening Å2 186.0 186.0 Hovedskydning
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
120197 Johnny Vestergaard Klitten Skytteforening Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
119430 Melissa Vestergaard Klitten Skytteforening Å3 181.0 181.0 Hovedskydning
139957 Michael Hyldgaard Klitten Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
114129 Per Jensen Klitten Skytteforening Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
136277 Grethe Stouby Pedersen Klitten Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
105873 Jeppe Bøndergaard Klitten Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
119431 Jesper Møller Klitten Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
139414 Martin Jakobsen Klitten Skytteforening Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
104729 Leif Erlandsen Ørnhøj Skytteforening Å3 160.0 160.0 Hovedskydning
140780 Michael Sundgaard Ørnhøj Skytteforening Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
136935 Majbritt Byskov Krogh Madsen Ørnhøj Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
140779 Nancy Nielsen Ørnhøj Skytteforening Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
137737 Pernille Vagtborg Nielsen Ørnhøj Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
137858 Heidi Bjerg Ørnhøj Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
137192 Anna Julie Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
136932 Lukas Byskov Krogh Madsen Ørnhøj Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
140778 Jens Peter Gammelvind Ørnhøj Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
137738 Maj Thomsen Ørnhøj Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
140400 Lærke Thomsen Ørnhøj Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
140398 Lasse Poulsen Ørnhøj Skytteforening BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
36289 Klaus Jensen Ørnhøj Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
141274 Per Jepsen Ørnhøj Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
141133 Christian Andresen Ørnhøj Skytteforening FRI 185.0 185.0 Hovedskydning
137742 Gunnar Toft Ørnhøj Skytteforening FRI 185.0 185.0 Hovedskydning
137741 Knud Heine Nielsen Ørnhøj Skytteforening FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
133798 Kirstine Madsen Ørnhøj Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
141132 Susan Andresen Ørnhøj Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
36203 Inge Marie Andersen Ørnhøj Skytteforening FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
129113 Verner Nielsen Ørnhøj Skytteforening FRI 176.0 176.0 Hovedskydning
89918 Frank Madsen Ørnhøj Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
137739 Anne Karen Nielsen Ørnhøj Skytteforening FRI 179.0 179.0 Hovedskydning
137740 Keld Randrup Rasmussen Ørnhøj Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 184.0 184.0 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 181.0 181.0 Mesterskab
139346 Kalle Ertbølle Thesbjerg Videbæk Skytteforening BK4 159.0 159.0 Hovedskydning
139346 Kalle Ertbølle Thesbjerg Videbæk Skytteforening BK4 172.0 172.0 Mesterskab
140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK4 174.0 174.0 Mesterskab
136889 Lars Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening Å3 185.0 185.0 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK2 188.0 188.0 Mesterskab
139379 Simon Fløe Mogensen Videbæk Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
137049 Andreas Krogh Ulfborg Bys Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
134732 Daniel Thomsen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
128253 Jannich Hansen Ulfborg Bys Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening ST3 186.0 186.0 Hovedskydning
132904 Lis Irma Gabelgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
132904 Lis Irma Gabelgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
124365 Mads Hesteng Ulfborg Bys Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
124365 Mads Hesteng Ulfborg Bys Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
140644 Mathias Birch Ulfborg Bys Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
136213 Mathias Krogh Ulfborg Bys Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
141488 Sebastian Høg Sørensen Ulfborg Bys Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
141488 Sebastian Høg Sørensen Ulfborg Bys Skytteforening BK4 181.0 181.0 Mesterskab
141484 Sebastian Vad Bloch Ulfborg Bys Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
141484 Sebastian Vad Bloch Ulfborg Bys Skytteforening BK4 183.0 183.0 Mesterskab
141479 Kaj Ib Lisbjerg Ulfborg Bys Skytteforening BK4 156.0 156.0 Hovedskydning
141479 Kaj Ib Lisbjerg Ulfborg Bys Skytteforening BK4 166.0 166.0 Mesterskab
141478 Malte Lund Filsø Ulfborg Bys Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
141478 Malte Lund Filsø Ulfborg Bys Skytteforening BK4 155.0 155.0 Mesterskab
141481 Noah Grønning Falkenberg Ulfborg Bys Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
141481 Noah Grønning Falkenberg Ulfborg Bys Skytteforening BK4 188.0 188.0 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening ST2 193.0 193.0 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening ST2 191.0 191.0 Mesterskab
136222 Bo Graversen Ulfborg Bys Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
136222 Bo Graversen Ulfborg Bys Skytteforening FRI 191.0 191.0 Mesterskab
31748 Carsten H. Gabelgaard Ulfborg Bys Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
114138 Jens Frederik Odgaard Ulfborg Bys Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
114138 Jens Frederik Odgaard Ulfborg Bys Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
114137 Jens Jørgen Henriksen Ulfborg Bys Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
114137 Jens Jørgen Henriksen Ulfborg Bys Skytteforening FRI 189.0 189.0 Mesterskab
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
123168 Jonas Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
136211 Mads "Forhammer" Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
136211 Mads "Forhammer" Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
136218 Mads Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
136218 Mads Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening FRI 182.0 182.0 Mesterskab
136209 Nicolai Ransby Ulfborg Bys Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
136203 Niels Kanstrup Ulfborg Bys Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
136215 Per Rud Jensen Ulfborg Bys Skytteforening FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
35828 Steen Christiansen Ulfborg Bys Skytteforening FRI 182.0 182.0 Hovedskydning
35828 Steen Christiansen Ulfborg Bys Skytteforening FRI 182.0 182.0 Mesterskab
122797 Søren Filsø Ulfborg Bys Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning

Til toppen