Klejs-Juelsminde Skytteforening 15 m stævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
112749 Per Kongerslev Klejs-Juelsminde Skytteforening FRI 181.0 181.0 Hovedskydning
112749 Per Kongerslev Klejs-Juelsminde Skytteforening FRI 191.0 191.0 Mesterskab
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
140263 Frederik Norlyk Larsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
140263 Frederik Norlyk Larsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 192.0 192.0 Mesterskab
137097 Lucas Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
137097 Lucas Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
33621 Henrik Lund Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
33621 Henrik Lund Jelling fS Å1 200.0 200.0 Mesterskab
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Mesterskab
130869 Sarah Jensen Jelling fS J2 199.0 199.0 Hovedskydning
130869 Sarah Jensen Jelling fS J2 198.0 198.0 Mesterskab
123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
136376 Daniel Nielsen Glud Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
136376 Daniel Nielsen Glud Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab
127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening J2 179.0 179.0 Mesterskab
141237 Sander Laursen Glud Skytteforening BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
141237 Sander Laursen Glud Skytteforening BK4 195.0 195.0 Mesterskab
34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 185.0 185.0 Hovedskydning
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 179.0 179.0 Mesterskab
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 197.0 197.0 Mesterskab
141243 Georg Jensen Glud Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
141242 Julius Jensen Glud Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
141241 Samuel Singh-Bøge Glud Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
141241 Samuel Singh-Bøge Glud Skytteforening BK4 192.0 192.0 Mesterskab
136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
141434 Leah Lykke Juul-Holm Glud Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening Å2 190.0 190.0 Mesterskab
126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 179.0 179.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 182.0 182.0 Mesterskab
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 193.0 193.0 Mesterskab
141044 Ajshat Lechieva Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
141044 Ajshat Lechieva Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 198.0 198.0 Mesterskab
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds ST2 195.0 195.0 Mesterskab
134598 Kristian M. Sørensen Horsens Skyttekreds Å2 195.0 195.0 Mesterskab
134598 Kristian M. Sørensen Horsens Skyttekreds Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Mesterskab
129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
131145 Caroline Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST3 191.0 191.0 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST3 186.0 186.0 Mesterskab
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST2 186.0 186.0 Mesterskab
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening ST2 181.0 181.0 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening ST2 175.0 175.0 Mesterskab

Til toppen