Klejs-Juelsminde Skytteforening 15 m stævne (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening SE2 198.0 198.0 Mesterskab
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 198.0 198.0 Mesterskab
33621 Henrik Lund Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
33621 Henrik Lund Jelling fS Å1 199.0 199.0 Mesterskab
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 199.0 199.0 Mesterskab
130869 Sarah Jensen Jelling fS J2 200.0 200.0 Hovedskydning
130869 Sarah Jensen Jelling fS J2 199.0 199.0 Mesterskab
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF ST2 195.0 195.0 Hovedskydning
123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF ST2 193.0 193.0 Mesterskab
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 190.0 190.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 185.0 185.0 Mesterskab
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 176.0 176.0 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 183.0 183.0 Mesterskab
126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds ST2 190.0 190.0 Mesterskab
129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST3 185.0 185.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST3 180.0 180.0 Mesterskab
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST3 176.0 176.0 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST3 185.0 185.0 Mesterskab
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab

Til toppen