| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 197/06 198/04 395/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 192/06 198/04 390/10
2 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 190/02 191/01 381/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 129911 Tobias Steffensen Nyvest Skytteforening 196/05 189/03 385/08
2 140781 Freja-Sofia Marcher Østerlars Skytteforening 184/01 192/02 376/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/04 197/06 393/10
2 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 192/04 191/01 383/05
3 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 189/03 186/02 375/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 186/03 191/00 377/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 183/00 186/02 369/02
2 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 175/02 182/00 357/02
3 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 175/00 172/00 347/00
4 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 171/00 170/00 341/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 198/07 198/06 396/13
2 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 198/04 198/02 396/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening 197/03 200/05 397/08
2 61080 Erik ager Höy Østerlars Skytteforening 198/03 199/07 397/10
3 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 197/02 193/04 390/06
4 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/03 194/05 389/08
5 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 192/04 195/01 387/05
6 108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen 190/04 186/04 376/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 198/04 198/03 396/07
2 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 195/06 200/08 395/14
3 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 197/08 198/03 395/11
4 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 194/04 199/07 393/11
5 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening 192/04 198/05 390/09
6 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening 193/04 197/03 390/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 61518 Jytte Guldbæk Nyvest Skytteforening 194/01 196/02 390/03
2 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 190/02 195/04 385/06
3 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 194/06 190/01 384/07
4 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 191/01 191/05 382/06
5 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening 186/03 192/03 378/06
6 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 190/03 185/03 375/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 198/08 199/05 397/13

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 197/06

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 192/06
2 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 190/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 129911 Tobias Steffensen Nyvest Skytteforening 196/05
2 140781 Freja-Sofia Marcher Østerlars Skytteforening 184/01

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/04
2 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 192/04
3 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 189/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 186/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 183/00
2 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 175/02
3 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 175/00
4 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 171/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 198/07
2 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 198/04

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 61080 Erik ager Höy Østerlars Skytteforening 198/03
2 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening 197/03
3 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 197/02
4 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 195/03
5 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 192/04
6 108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen 190/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 198/04
2 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 197/08
3 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 195/06
4 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 194/04
5 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening 193/04
6 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening 192/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 194/06
2 61518 Jytte Guldbæk Nyvest Skytteforening 194/01
3 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 191/01
4 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 190/03
5 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 190/02
6 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening 186/03

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 198/08

Til toppen