| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 200/14 200/13 400/27
2 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 200/13 200/12 400/25
3 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 200/08 200/13 400/21
3 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/08 200/13 400/21
5 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 199/12 200/11 399/23
6 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 200/09 199/07 399/16
7 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/11 198/13 398/24
8 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 197/12 193/07 390/19

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/10 199/07 398/17
2 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 197/09 196/08 393/17
3 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening 197/06 195/07 392/13
4 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening 198/03 194/06 392/09
5 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 193/02 194/05 387/07
6 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 194/05 193/04 387/09
7 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/06 187/03 378/09

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 195/05 199/09 394/14
2 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 195/09 193/05 388/14
3 136966 Andreas Dalsgård Vinderup Skytteforening 191/05 194/04 385/09
4 119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 192/01 192/03 384/04
5 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/05 190/02 379/07
6 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 190/01 188/03 378/04
7 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 186/02 185/02 371/04
8 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 179/00 182/01 361/01

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 140190 Patrick Peder Axelsen Ulbjerg Skytteforening 194/03 192/04 386/07
2 140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds 175/00 181/01 356/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 198/08 200/11 398/19
2 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/07 199/10 398/17
3 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 197/07 197/08 394/15

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 197/07 197/09 394/16
2 139902 Tobias Worm Karup Skytteforening 192/04 195/06 387/10
3 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 193/03 193/05 386/08
4 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 194/05 192/05 386/10

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 188/04 191/03 379/07
2 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 189/05 190/01 379/06

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 188/03 185/01 373/04
2 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 186/03 186/00 372/03
3 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 184/00 187/01 371/01
4 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 184/02 183/02 367/04

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 177/00 182/00 359/00
2 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 178/03 176/02 354/05
3 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 178/01 174/00 352/01
4 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 173/01 170/00 343/01

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/13 199/13 399/26
2 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/10 199/08 399/18
3 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 197/08 200/14 397/22
4 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 198/09 199/06 397/15
5 122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening 199/04 198/04 397/08
6 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 188/05 194/08 382/13

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 22128 Claus Pors Jensen Knudstrup Skyttekreds 198/09 197/09 395/18
2 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 199/04 196/08 395/12
3 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF 198/06 195/05 393/11
4 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 196/09 196/03 392/12
5 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 194/06 195/04 389/10
6 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 195/03 194/04 389/07
7 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 194/04 191/02 385/06
8 18963 André Madsen Haderup Skytteforening 191/05 193/02 384/07
9 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/06 188/01 383/07
10 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 193/03 188/04 381/07

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening 190/04 194/04 384/08
2 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/03 194/04 383/07
3 140004 Michael Sand Kristensen Haderup Skytteforening 190/02 188/03 378/05
4 101741 Jeppe Thomsen Vinderup Skytteforening 188/02 187/02 375/04
5 28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening 178/01 183/00 361/01
6 140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds 177/01 181/01 358/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 199/11 200/08 399/19
2 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 197/04 198/09 395/13
3 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 192/05 199/11 391/16
4 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 192/02 197/07 389/09

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07 200/10 399/17
2 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 194/05 195/09 389/14
3 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 195/02 193/06 388/08
4 22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds 192/03 195/09 387/12
5 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 193/08 194/07 387/15
6 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 191/06 193/02 384/08
7 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/03 189/02 379/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 193/03 184/01 377/04

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 137994 Gerda Simonsen Vinderup Skytteforening 197/05 199/10 396/15
2 138108 Steen Bisgaard Kjellerup Skytteforening 195/06 196/10 391/16
3 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 196/05 195/09 391/14
4 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 192/05 196/06 388/11
5 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 192/04 196/05 388/09
6 137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening 186/00 195/04 381/04

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 200/14
2 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 200/13
3 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/11
4 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 200/09
5 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 200/08
5 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/08
7 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 199/12
8 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 197/12

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/10
2 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening 198/03
3 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 197/09
4 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening 197/06
5 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 194/05
6 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 193/02
7 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/06

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 195/09
2 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 195/05
3 119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 192/01
4 136966 Andreas Dalsgård Vinderup Skytteforening 191/05
5 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 190/01
6 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/05
7 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 186/02
8 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening 185/03
9 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 140190 Patrick Peder Axelsen Ulbjerg Skytteforening 194/03
2 140799 Morgan Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening 180/00
3 141441 Oskar Frederiksen Haderup Skytteforening 179/00
4 140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds 175/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/07
2 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 198/08
3 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 197/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 197/07
2 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 194/05
3 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 193/03
4 139902 Tobias Worm Karup Skytteforening 192/04

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 189/05
2 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 188/04

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 188/03
2 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 186/03
3 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 184/02
4 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 184/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 178/03
2 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 178/01
3 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 177/00
4 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening 174/00
5 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 173/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/13
2 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/10
3 122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening 199/04
4 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 198/09
5 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 197/08
6 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 188/05

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 199/04
2 22128 Claus Pors Jensen Knudstrup Skyttekreds 198/09
3 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF 198/06
4 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 196/09
5 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/06
6 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 195/03
7 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 194/06
8 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 194/04
9 93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening 194/02
10 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening 193/07
11 30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening 193/03
11 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 193/03
13 18963 André Madsen Haderup Skytteforening 191/05

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening 190/04
2 140004 Michael Sand Kristensen Haderup Skytteforening 190/02
3 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/03
4 101741 Jeppe Thomsen Vinderup Skytteforening 188/02
5 28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening 178/01
6 140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds 177/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 199/11
2 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 197/04
3 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 192/05
4 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 192/02

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07
2 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 195/02
3 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 194/05
4 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 193/08
5 22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds 192/03
6 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 191/06
7 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 193/03
2 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening 189/03

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 137994 Gerda Simonsen Vinderup Skytteforening 197/05
2 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 196/05
3 138108 Steen Bisgaard Kjellerup Skytteforening 195/06
4 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 192/05
5 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 192/04
6 137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening 186/00

Til toppen