Ranglistestævne 3 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST2 190.0 190.0 Hovedskydning
141483 Anne Divargue Henriksen Stege Ndr. Skytteforening FRI 198.0 198.0 Mesterskab
141483 Anne Divargue Henriksen Stege Ndr. Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening ST3 183.0 183.0 Mesterskab
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening ST3 184.0 184.0 Hovedskydning
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 188.0 188.0 Mesterskab
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 190.0 190.0 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening ST3 185.0 185.0 Mesterskab
101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening ST3 188.0 188.0 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 183.0 183.0 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
140958 Marius Hartman Nielsen Kongsted Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
140958 Marius Hartman Nielsen Kongsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
55723 Hans-Jørgen Andersen Kongsted Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
55723 Hans-Jørgen Andersen Kongsted Skytteforening SE2 183.0 183.0 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening ST2 197.0 197.0 Hovedskydning
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening ST2 195.0 195.0 Mesterskab
56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening SE2 187.0 187.0 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 196.0 196.0 Mesterskab

Til toppen