DGI Østj.Skydning Pistol 4.runde i Vinterturneringen (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening 2H 1 260.0 260.0 Hovedskydning
128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub 2H 2 257.0 257.0 Hovedskydning
129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub 2H 3 205.0 205.0 Hovedskydning
24356 Lindy Sørensen Ebeltoft Skytteforening 1H 3 226.0 226.0 Hovedskydning
24361 Ketty Thomsen Ebeltoft Skytteforening 1H 2 255.0 255.0 Hovedskydning
108050 Søren Sejersen Ebeltoft Skytteforening 1H 3 236.0 236.0 Hovedskydning
108051 Rene Havmøller Ebeltoft Skytteforening 2H 3 245.0 245.0 Hovedskydning
108054 Per Skjoldborg Ebeltoft Skytteforening 2H 3 248.0 248.0 Hovedskydning
102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub 1H 2 256.0 256.0 Hovedskydning
133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub 1H 3 212.0 212.0 Hovedskydning
120849 Christine Nedergaard Nielsen Århus Pistolklub JUN 255.0 255.0 Hovedskydning
134790 Marius Jørgensen Århus Pistolklub BK 281.0 281.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub 2H 1 259.0 259.0 Hovedskydning
25773 Tim Bergfriedt Strange Århus Pistolklub 1H 1 276.0 276.0 Hovedskydning
118790 Mads Strange Århus Pistolklub 1H 3 205.0 205.0 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub 2H 3 220.0 220.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub 2H 1 272.0 272.0 Hovedskydning
17560 Janni Staack Thygesen Allingåbro Skytteforening 2H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
140055 Kim René Rygaard Melgaard Allingåbro Skytteforening 2H 3 235.0 235.0 Hovedskydning
139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub 2H 3 229.0 229.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub 2H 2 264.0 264.0 Hovedskydning
134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening 2H 3 188.0 188.0 Hovedskydning
126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening 1H 3 213.0 213.0 Hovedskydning
135061 Helene Maria Hansen Assentoft Skytteforening 1H 3 196.0 196.0 Hovedskydning
129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening 1H 3 238.0 238.0 Hovedskydning
134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening 1H 3 218.0 218.0 Hovedskydning
126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening 1H 3 238.0 238.0 Hovedskydning
117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening 1H 3 237.0 237.0 Hovedskydning
21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 2H 1 276.0 276.0 Hovedskydning
22459 Kjeld Poulsen Ry-Emborg Skytteforening 2H 3 264.0 264.0 Hovedskydning
133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 2H 3 240.0 240.0 Hovedskydning
129196 Karl-Erik Dam Sørensen Ry-Emborg Skytteforening 2H 2 241.0 241.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub 1H 3 251.0 251.0 Hovedskydning
136479 Josephine Meyer Grenå Skyttekreds 2H 3 261.0 261.0 Hovedskydning
23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds 2H 2 238.0 238.0 Hovedskydning
133858 Nicklas Glerup Grenå Skyttekreds BK 259.0 259.0 Hovedskydning
125242 Lotte Buhl Boserup Grenå Skyttekreds FRI 240.0 240.0 Hovedskydning
129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds 2H 3 246.0 246.0 Hovedskydning
136081 Yannick Knudsen Djurslands PistolKlub JUN 257.0 257.0 Hovedskydning
18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub 1H 2 237.0 237.0 Hovedskydning
17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub 1H 1 269.0 269.0 Hovedskydning
21457 Ivan Jensen Ry-Emborg Skytteforening 2H 3 278.0 278.0 Hovedskydning
111684 Tom Fangel Århus Pistolklub 2H 2 250.0 250.0 Hovedskydning
140188 Ingrid Rosendal Århus Pistolklub 2H 3 264.0 264.0 Hovedskydning
24801 Lars møller Gregersen Århus Pistolklub 1H 2 258.0 258.0 Hovedskydning
24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub 1H 2 258.0 258.0 Hovedskydning
23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening 2H 2 239.0 239.0 Hovedskydning
23200 Solveig Kjeldsen Rønde Skytteforening 1H 3 248.0 248.0 Hovedskydning
24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF 2H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF 2H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
18461 Bruno Kristoffersen Djurslands PistolKlub 2H 2 266.0 266.0 Hovedskydning

Til toppen