| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/12
1 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 200/12
3 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 200/11
4 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 200/10
4 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening 200/10
6 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 199/09
6 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 199/09
6 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening 199/09
9 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 199/08
10 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 198/06
11 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 197/04
12 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 195/04
12 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 195/04
14 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 193/04

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 200/12
2 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 200/11
3 122796 Emma Mortensen Vilsted Skytteforening 200/09
4 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 199/13
5 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 199/11
6 135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne 199/10
7 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 199/08
8 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 198/06
9 136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 198/04
10 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 197/10
11 127634 Tilde Højgaard Vilsted Skytteforening 197/09
12 139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 197/06
13 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 197/05
14 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 196/06
14 128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub 196/06
16 133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening 196/04
17 134225 Kristine Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 195/05
18 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 195/04
19 135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne 195/03
19 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 195/03
19 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 195/03
22 137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne 194/07
22 140208 Lauge Myrup Vilsted Skytteforening 194/07
24 112662 Maiken Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening 194/06
25 129157 Frederik Carlsen Sæby og omegns skytteforening 194/05
26 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 193/05
27 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 192/06
28 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne 192/03
29 121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening 192/02
29 136688 Marcus Lindgaard Knudsen St. Restrup Idrætsforening 192/02
31 135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 191/05
32 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 191/02
33 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 190/06
34 136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub 189/01
35 112663 Thea Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening 186/04
36 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 186/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening 198/03
2 126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 197/06
3 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne 196/09
4 118322 Sebastian Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/07
5 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 195/06
6 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds 194/08
7 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 191/02
7 139650 Frederik Poulsen Karby Skyttekreds 191/02
9 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 190/04
10 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 190/03
11 139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening 189/01
12 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 187/07
13 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 186/02
14 139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 185/03
15 135912 Alexander Høgsted Sæby og omegns skytteforening 185/02
16 134483 Lucas Høgsted Sæby og omegns skytteforening 185/01
16 136842 Anthon Deigaard Pedersen St. Restrup Idrætsforening 185/01
18 139440 Mathias G Madsen Sæby og omegns skytteforening 184/01
19 138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds 180/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening 196/06
2 140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub 195/09
3 140096 Anton Lynge Skytteforening Kimbrerne 193/05
4 141491 Kristine Nielsen Hjørring Skytteforening 189/01
5 140783 Mikkel Klitbo Sæby og omegns skytteforening 187/03
5 141350 Walther Engen Frederikshavn Skyttekreds 187/03
7 139309 Malthe Mejlholm Højer Pandrup Skytteforening 186/05
8 141490 Nikolej Jensen Hjørring Skytteforening 186/01
9 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 185/01
9 140218 Victor E. M. Espersen Sæby og omegns skytteforening 185/01
11 141129 Frederikke Madsen Vilsted Skytteforening 184/01
12 140457 Bertil Tornby Frederikshavn Skyttekreds 182/00
13 139670 Jonas Bonkegaard Thomsen Pandrup Skytteforening 180/05
14 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 180/02
15 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening 177/01
16 139308 Max Emil Hansen Pandrup Skytteforening 171/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/11
2 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 200/10
3 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 199/08
3 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 199/08
5 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 198/04
6 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 196/07
7 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 194/07
8 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 194/06
9 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 191/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 199/11
2 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 199/09
2 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 199/09
4 122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening 199/04
5 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 198/03
6 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 197/09
7 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 197/06
7 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 197/06
9 114760 Chris Øgaard Gøttrup Thisted Skyttekreds 197/04
10 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 196/10
11 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 196/09
12 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 196/04
13 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 195/01
14 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 194/05
14 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 194/05
16 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 194/04
17 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 194/01
18 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 193/08
19 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 193/05
20 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 193/04
21 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 192/07
22 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 192/04
23 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 190/03
24 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 190/02
25 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 189/02
25 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 189/02
27 126595 Magnus Johnsen Hjørring Skytteforening 184/01
28 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening 183/03

Til toppen