Hyggeturnering 3. Runde DGI Østjylland (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
141403 Andre Møller Samsø Skytteforening Å2 180.0 180.0 Hovedskydning
128826 Søren Ørum Samsø Skytteforening Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
121465 Camilla L. Ravnsbæk Samsø Skytteforening Å1 192.0 192.0 Hovedskydning
132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
141402 Claus Thomsen Samsø Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
107020 Lene Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 161.0 161.0 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 167.0 167.0 Hovedskydning
23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
127472 Pernille Pedersen Lyngby Skyttekreds Å2 183.0 183.0 Hovedskydning
115017 Rene Olsen Lyngby Skyttekreds FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
22902 Tina Krarup Lyngby Skyttekreds Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
137681 Dorte Hviid Sørensen Lyngby Skyttekreds FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
106994 Casper Broge Odder Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds SE2 199.0 199.0 Hovedskydning
84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
131055 Michael Lorenzen Samsø Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
138063 Marie Foged Samsø Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning

Til toppen