Pokalstævne 15 m. .22 Gevær. Sejs-Svejbæk Skytteforening (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 172.0 172.0 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 179.0 179.0 Mesterskab
22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening SE2 186.0 186.0 Mesterskab
22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 179.0 179.0 Hovedskydning
111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 183.0 183.0 Mesterskab
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
130948 Jonas Glismand Gjern Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
130948 Jonas Glismand Gjern Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Mesterskab
140860 Thor Rytter Larsen Them Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
140860 Thor Rytter Larsen Them Skytteforening BK4 195.0 195.0 Mesterskab
135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds J2 188.0 188.0 Hovedskydning
127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds J2 189.0 189.0 Mesterskab
140864 Frederikke Trærup Politowski Them Skytteforening BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
140864 Frederikke Trærup Politowski Them Skytteforening BK4 193.0 193.0 Mesterskab
105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds J2 193.0 193.0 Mesterskab
18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds ST3 170.0 170.0 Mesterskab
121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds ST3 170.0 170.0 Hovedskydning
121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds ST3 167.0 167.0 Mesterskab
18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds SE2 184.0 184.0 Mesterskab
132710 Line Tofteby Hansen Gjern Skyttekreds Å3 177.0 177.0 Hovedskydning
132710 Line Tofteby Hansen Gjern Skyttekreds Å3 185.0 185.0 Mesterskab
126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 188.0 188.0 Hovedskydning
126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 191.0 191.0 Mesterskab
115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF Å2 192.0 192.0 Mesterskab
22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 189.0 189.0 Mesterskab
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE3 192.0 192.0 Mesterskab
140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds BK4 172.0 172.0 Hovedskydning
140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds BK4 171.0 171.0 Mesterskab
140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds Å3 181.0 181.0 Hovedskydning
140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds Å3 173.0 173.0 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 190.0 190.0 Mesterskab
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening J1 191.0 191.0 Mesterskab
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds Å1 195.0 195.0 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å3 186.0 186.0 Mesterskab
22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab
21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å1 195.0 195.0 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
97098 Kjeld Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening FRI 172.0 172.0 Hovedskydning
97098 Kjeld Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening FRI 183.0 183.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 185.0 185.0 Mesterskab
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 175.0 175.0 Hovedskydning
121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 171.0 171.0 Mesterskab
120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
21962 Ann-Kirstine Larsen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST1 184.0 184.0 Hovedskydning

Til toppen