| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11 200/15 400/26
2 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 199/13 200/12 399/25
3 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/09 200/10 399/19
4 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/14 199/15 399/29
5 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 198/07 200/09 398/16
6 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 200/11 198/09 398/20
7 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 200/06 198/07 398/13
8 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 200/07 197/09 397/16
9 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 196/08 200/08 396/16
10 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09 196/08 396/17
11 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 198/09 197/10 395/19
12 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 194/06 199/05 393/11

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 199/08 199/10 398/18
2 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 197/07 199/05 396/12
3 140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening 198/08 196/07 394/15
4 132010 Jessica Dallerup Vissenbjerg Skytteforening 198/06 196/05 394/11
5 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 197/07 196/06 393/13
6 137377 Maria Bak Krogsbølle Skytteforening 196/07 194/03 390/10
7 132304 Sebastian Johannes Grundsted Krogsbølle Skytteforening 193/08 192/04 385/12
8 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 190/03 192/03 382/06

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 189/05 197/07 386/12
2 137376 Alvin Ipsen Krogsbølle Skytteforening 193/06 191/05 384/11
3 137375 Villum Ipsen Krogsbølle Skytteforening 183/00 188/02 371/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 195/06 200/08 395/14
2 141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 197/02 196/03 393/05
3 141435 Mikkel Bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening 191/01 193/04 384/05
4 140452 Gustav thorborg Hansen Særslev Skytteforening 190/05 193/04 383/09
5 141505 Andrea Snijders Otterup Skytteforening 182/00 188/01 370/01
6 141503 Victor E Larsen Bogense Skytteforening 181/03 180/02 361/05
7 141502 Anna Hald Bogense Skytteforening 179/01 176/00 355/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 199/14 200/08 399/22

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/05 200/12 397/17
2 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 197/08 196/05 393/13
3 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 199/06 194/04 393/10
4 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 176/01 176/01 352/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening 193/06 191/01 384/07
2 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 189/01 189/01 378/02
3 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 182/01 182/00 364/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 183/00 179/00 362/00
2 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening 174/02 180/03 354/05
3 129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense 170/00 178/02 348/02

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening 198/10 199/11 397/21
2 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 198/08 199/11 397/19
3 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 198/06 199/09 397/15
4 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 197/09 197/05 394/14

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 198/09 198/06 396/15
2 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 195/01 194/08 389/09

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 117284 Sara Kristoffersen Bogense Skytteforening 179/00 183/00 362/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06 200/14 399/20
2 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 199/10 198/06 397/16
3 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 194/06 195/02 389/08
4 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 197/07 192/05 389/12

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 49614 John Guld Særslev Skytteforening 194/06 199/05 393/11
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05 197/08 392/13
3 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/07 196/07 392/14
4 50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening 198/04 193/06 391/10
5 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 195/04 195/06 390/10
6 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/03 194/06 386/09
7 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 190/03 190/01 380/04
8 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/05 186/01 377/06
9 94888 Arne Hansen Bogense Skytteforening 186/02 188/02 374/04
10 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 187/01 187/01 374/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening 187/02 186/02 373/04

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 125045 Michael Johansen Bogense Skytteforening 192/02 191/02 383/04

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/14
2 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 200/11
2 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11
4 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09
5 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 200/07
6 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 200/06
7 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 199/13
8 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/09
9 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 198/09
10 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 198/07
11 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 196/08
12 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 194/06

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 199/08
2 140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening 198/08
3 132010 Jessica Dallerup Vissenbjerg Skytteforening 198/06
4 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 197/07
4 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 197/07
6 137377 Maria Bak Krogsbølle Skytteforening 196/07
7 132304 Sebastian Johannes Grundsted Krogsbølle Skytteforening 193/08
8 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 190/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 137376 Alvin Ipsen Krogsbølle Skytteforening 193/06
2 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 189/05
3 137353 Silas West Olesen Bogense Skytteforening 187/00
4 137375 Villum Ipsen Krogsbølle Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 197/02
2 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 195/06
3 141435 Mikkel Bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening 191/01
4 140452 Gustav thorborg Hansen Særslev Skytteforening 190/05
5 141505 Andrea Snijders Otterup Skytteforening 182/00
6 141503 Victor E Larsen Bogense Skytteforening 181/03
7 141502 Anna Hald Bogense Skytteforening 179/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 199/14

Riffel, 15m - Klasse J2

1 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 199/06
2 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 197/08
3 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/05
4 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 176/01

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening 193/06
2 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 189/01
3 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 182/01

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 183/00
2 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening 174/02
3 129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense 170/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening 198/10
2 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 198/08
3 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 198/06
4 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 197/09

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 198/09
2 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 195/01

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 117284 Sara Kristoffersen Bogense Skytteforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 199/10
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06
3 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 197/07
4 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 194/06

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening 198/04
2 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/07
3 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05
4 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 195/04
5 49614 John Guld Særslev Skytteforening 194/06
6 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/03
7 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 192/02
8 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/05
9 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 190/03
10 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 187/01
11 94888 Arne Hansen Bogense Skytteforening 186/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening 187/02
2 50333 Svend E. Christensen Bogense Skytteforening 184/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 125045 Michael Johansen Bogense Skytteforening 192/02

Til toppen