Nytårsstævne 2020 i Bogense Skytteforening (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
50333 Svend E. Christensen Bogense Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
94888 Arne Hansen Bogense Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
94888 Arne Hansen Bogense Skytteforening SE2 188.000 188.000 Mesterskab
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
141502 Anna Hald Bogense Skytteforening BK4 176.000 176.000 Mesterskab
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
137353 Silas West Olesen Bogense Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
117284 Sara Kristoffersen Bogense Skytteforening Å3 179.000 179.000 Hovedskydning
117284 Sara Kristoffersen Bogense Skytteforening Å3 183.000 183.000 Mesterskab
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE2 199.000 199.000 Mesterskab
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening SE3 186.000 186.000 Mesterskab
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Mesterskab
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 192.000 192.000 Mesterskab
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
141505 Andrea Snijders Otterup Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening ST2 182.000 182.000 Mesterskab
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
141502 Anna Hald Bogense Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
141503 Victor E Larsen Bogense Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
141503 Victor E Larsen Bogense Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening J2 176.000 176.000 Hovedskydning
134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening J2 176.000 176.000 Mesterskab
137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening ST3 174.000 174.000 Hovedskydning
47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening ST3 180.000 180.000 Mesterskab
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
115636 Johanne petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
115636 Johanne petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST2 189.000 189.000 Mesterskab
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening ST3 179.000 179.000 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 186.000 186.000 Mesterskab
128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
137375 Villum Ipsen Krogsbølle Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
140452 Gustav thorborg Hansen Særslev Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
137376 Alvin Ipsen Krogsbølle Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
121230 Kim Aalund Højby Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds J2 194.000 194.000 Mesterskab
141505 Andrea Snijders Otterup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
132010 Jessica Dallerup Vissenbjerg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
132010 Jessica Dallerup Vissenbjerg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. BK2 196.000 196.000 Mesterskab
117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
137375 Villum Ipsen Krogsbølle Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
140452 Gustav thorborg Hansen Særslev Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
137376 Alvin Ipsen Krogsbølle Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
132304 Sebastian Johannes Grundsted Krogsbølle Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
132304 Sebastian Johannes Grundsted Krogsbølle Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. Å1 197.000 197.000 Mesterskab
138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
121230 Kim Aalund Højby Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
137377 Maria Bak Krogsbølle Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
137377 Maria Bak Krogsbølle Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
125045 Michael Johansen Bogense Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
125045 Michael Johansen Bogense Skytteforening FRI 191.000 191.000 Mesterskab
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
141435 Mikkel bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
141435 Mikkel bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening ST2 191.000 191.000 Mesterskab
129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense ST3 170.000 170.000 Hovedskydning
129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense ST3 178.000 178.000 Mesterskab
50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening BK4 200.000 200.000 Mesterskab
141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning

Til toppen