Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Højmarkstævne 2020 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
Alle foreninger
Gjellerup Sdr. S G & I
Holmsland Skytteforening
Højmark Skytteforening
Klitten Skytteforening
Lemvig Skytteforening
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Skjern Skytteforening
Stadil-Vedersø Skytteforening
Struer Skyttekreds
Sædding Skytteforening
Ulfborg Bys Skytteforening
Videbæk Skytteforening
Vinderup Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
36987
Holger Kold
Højmark Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
36987
Holger Kold
Højmark Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
140955
Emil Stilling Knak
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
140955
Emil Stilling Knak
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
140956
Christian Stilleing Knak
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
140956
Christian Stilleing Knak
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
173.000
173.000
Mesterskab
135612
Freja Lindquist
Højmark Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
135612
Freja Lindquist
Højmark Skytteforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
90100
Jens Kristian Pedersen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å2
188.000
188.000
Hovedskydning
90100
Jens Kristian Pedersen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å2
186.000
186.000
Mesterskab
139694
Allan Vestergaard
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
139694
Allan Vestergaard
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å3
191.000
191.000
Mesterskab
106579
Bent Kiilerich
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å2
186.000
186.000
Hovedskydning
106579
Bent Kiilerich
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å2
187.000
187.000
Mesterskab
140462
Philip Johannesen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
140462
Philip Johannesen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
136632
Magnus S. Kristensen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
136632
Magnus S. Kristensen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
90091
Svend Bang
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å3
188.000
188.000
Hovedskydning
90091
Svend Bang
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å3
189.000
189.000
Mesterskab
94240
Knud Nohns
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
94240
Knud Nohns
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
90106
Svend Andersen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å3
188.000
188.000
Hovedskydning
90106
Svend Andersen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å3
186.000
186.000
Mesterskab
36319
Helge Møller
Skjern Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
36319
Helge Møller
Skjern Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
126904
Steven Vestergaard Mathiasen
Gjellerup Sdr. S G & I
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
126904
Steven Vestergaard Mathiasen
Gjellerup Sdr. S G & I
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
128122
Thor Guldhammer
Lemvig Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
128122
Thor Guldhammer
Lemvig Skytteforening
Å2
199.000
199.000
Mesterskab
98925
Maria Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
Å2
199.000
199.000
Hovedskydning
98925
Maria Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
135731
Jakob Puggaard
Videbæk Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
135731
Jakob Puggaard
Videbæk Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
119773
Jakob Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
119773
Jakob Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
J2
187.000
187.000
Mesterskab
135730
Janik Puggaard
Videbæk Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
135730
Janik Puggaard
Videbæk Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
135487
Jakob Bak
Lemvig Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
135487
Jakob Bak
Lemvig Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
123295
Kåre Thyregaard
Videbæk Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
123295
Kåre Thyregaard
Videbæk Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
37355
Niels Hybholt
Videbæk Skytteforening
ST3
173.000
173.000
Hovedskydning
37355
Niels Hybholt
Videbæk Skytteforening
ST3
169.000
169.000
Mesterskab
139444
Anna Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
139444
Anna Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
131219
Kasper Strøe
Lemvig Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
131219
Kasper Strøe
Lemvig Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
Å2
188.000
188.000
Hovedskydning
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
Å2
187.000
187.000
Mesterskab
134030
Mikkel Grønlund
Videbæk Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
134030
Mikkel Grønlund
Videbæk Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
88487
Rune Christensen
Højmark Skytteforening
Å3
185.000
185.000
Hovedskydning
88487
Rune Christensen
Højmark Skytteforening
Å3
185.000
185.000
Mesterskab
29416
Arne Jørgensen
Lemvig Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
29416
Arne Jørgensen
Lemvig Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
134571
Kim Kristensen
Struer Skyttekreds
ST2
190.000
190.000
Hovedskydning
134571
Kim Kristensen
Struer Skyttekreds
ST2
191.000
191.000
Mesterskab
53119
Jens Peter Hansen
Skjern Skytteforening
ST3
186.000
186.000
Hovedskydning
53119
Jens Peter Hansen
Skjern Skytteforening
ST3
180.000
180.000
Mesterskab
137049
Andreas Krogh
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
137049
Andreas Krogh
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
131383
Emil Schramm
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
131383
Emil Schramm
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
124365
Mads Hesteng
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
124365
Mads Hesteng
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
131384
Benjamin Schramm
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
131384
Benjamin Schramm
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
124366
Pernille Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
124366
Pernille Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
132756
Emma Overgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
132756
Emma Overgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
98956
Matilde Nivi Andersen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
98956
Matilde Nivi Andersen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
136213
Mathias Krogh
Ulfborg Bys Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
136213
Mathias Krogh
Ulfborg Bys Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
127436
Asger M. Dransfeldt
Højmark Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
127436
Asger M. Dransfeldt
Højmark Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
133718
Lærke Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
133718
Lærke Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
128244
Valdemar Gåsdal Trabjerg
Højmark Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
128244
Valdemar Gåsdal Trabjerg
Højmark Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
128708
Jakob Ganderup
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
128708
Jakob Ganderup
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
136958
Xander Høgh Lyngsø
Vinderup Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
136958
Xander Høgh Lyngsø
Vinderup Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
131641
Mogens Nørholt Jensen
Vinderup Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
131641
Mogens Nørholt Jensen
Vinderup Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
140354
William Ribberholt
Vinderup Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Hovedskydning
140354
William Ribberholt
Vinderup Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Mesterskab
126898
Caroline Thuensen Steffensen
Klitten Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
126898
Caroline Thuensen Steffensen
Klitten Skytteforening
J2
188.000
188.000
Mesterskab
97454
Anders Byskov Nielsen
Ulfborg Bys Skytteforening
ST2
189.000
189.000
Hovedskydning
97454
Anders Byskov Nielsen
Ulfborg Bys Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
139940
Simon Brask Jeppesen
Holmsland Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
139940
Simon Brask Jeppesen
Holmsland Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
35880
Martin Nørmark Hykkelbjerg
Ulfborg Bys Skytteforening
ST2
174.000
174.000
Hovedskydning
35880
Martin Nørmark Hykkelbjerg
Ulfborg Bys Skytteforening
ST2
184.000
184.000
Mesterskab
141339
Martin Grell
Holmsland Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
139950
Mia Møller Hillebrandt
Holmsland Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
139942
Mikkel Jensen
Holmsland Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
139942
Mikkel Jensen
Holmsland Skytteforening
BK4
171.000
171.000
Mesterskab
139949
Emil Møller Hillebrandt
Holmsland Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
139947
Mark Jensen
Holmsland Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
139947
Mark Jensen
Holmsland Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
139941
Mikkel Brask Jeppesen
Holmsland Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
139941
Mikkel Brask Jeppesen
Holmsland Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
139413
Jesper Hillebrandt
Holmsland Skytteforening
ST3
173.000
173.000
Hovedskydning
120202
Rikke Steffensen
Klitten Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
120202
Rikke Steffensen
Klitten Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
139956
Clara Hyldgaard Tarbensen
Klitten Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
139956
Clara Hyldgaard Tarbensen
Klitten Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Mesterskab
136876
Mathias Holm
Klitten Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
136876
Mathias Holm
Klitten Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
139420
Mikkel Sander Jakobsen
Klitten Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
139420
Mikkel Sander Jakobsen
Klitten Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
127884
Christian Jensen
Klitten Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
119427
Albert Bøndergaard
Klitten Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
119427
Albert Bøndergaard
Klitten Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
122974
Mathilde Holm
Klitten Skytteforening
J2
175.000
175.000
Hovedskydning
122974
Mathilde Holm
Klitten Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
136277
Grethe Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
Å3
190.000
190.000
Hovedskydning
136277
Grethe Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
Å3
190.000
190.000
Mesterskab
139415
Heidi Steffensen
Klitten Skytteforening
Å3
188.000
188.000
Hovedskydning
139415
Heidi Steffensen
Klitten Skytteforening
Å3
189.000
189.000
Mesterskab
127888
Freja Mose
Klitten Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
127888
Freja Mose
Klitten Skytteforening
J2
184.000
184.000
Mesterskab
124896
Frederik Juul Moustesgaard
Klitten Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
124896
Frederik Juul Moustesgaard
Klitten Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
139957
Michael Hyldgaard
Klitten Skytteforening
Å3
190.000
190.000
Hovedskydning
139957
Michael Hyldgaard
Klitten Skytteforening
Å3
192.000
192.000
Mesterskab
94790
Jan Henriksen
Klitten Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
94790
Jan Henriksen
Klitten Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
135537
Malthe Rosenvinge Mathiasen
Klitten Skytteforening
BK3
199.000
199.000
Hovedskydning
135537
Malthe Rosenvinge Mathiasen
Klitten Skytteforening
BK3
199.000
199.000
Mesterskab
135549
Celine Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
135549
Celine Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
119430
Melissa Vestergaard
Klitten Skytteforening
Å3
187.000
187.000
Hovedskydning
139171
Dragos George Feraru
Skjern Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
139171
Dragos George Feraru
Skjern Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
135551
Zenia Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
135551
Zenia Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
138352
Ida Østergård
Skjern Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
138352
Ida Østergård
Skjern Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
135550
Nynne Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
135550
Nynne Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
138351
Asta Østergård
Skjern Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
138351
Asta Østergård
Skjern Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
120203
Lærke Steffensen
Klitten Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
132144
Daniel T. Enoch
Skjern Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
132144
Daniel T. Enoch
Skjern Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
141528
Max Ledsøe
Skjern Skytteforening
BK4
161.000
161.000
Hovedskydning
134796
Villads Halkjær Sørensen
Skjern Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
134796
Villads Halkjær Sørensen
Skjern Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
123534
Mathias Aaes Thomsen
Skjern Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
123534
Mathias Aaes Thomsen
Skjern Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
131239
Tobias M. Pedersen
Højmark Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
131239
Tobias M. Pedersen
Højmark Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
137994
Gerda Simonsen
Vinderup Skytteforening
FRI
188.000
188.000
Hovedskydning
137994
Gerda Simonsen
Vinderup Skytteforening
FRI
199.000
199.000
Mesterskab
135613
Noah Halkjær Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
135613
Noah Halkjær Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
131214
Peder Hvid Refstrup
Sædding Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
131214
Peder Hvid Refstrup
Sædding Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
132728
Frej Sunesen
Sædding Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
141558
Per Elkjær
Sædding Skytteforening
Å3
188.000
188.000
Hovedskydning
141559
Lucas Spandet
Sædding Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
141559
Lucas Spandet
Sædding Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
141562
Silas Nexø
Sædding Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
141562
Silas Nexø
Sædding Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
141560
Mikkel Josefsen
Sædding Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
141560
Mikkel Josefsen
Sædding Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
Til toppen