| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/06 198/07 396/13
2 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 197/05 197/06 394/11
3 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 198/09 196/05 394/14
4 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 191/02 191/02 382/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 199/07 196/04 395/11
2 131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS 194/02 195/04 389/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 115392 Albert Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 186/01 196/03 382/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/06 198/08 396/14

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 195/05 192/05 387/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 187/03 189/03 376/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS 199/07 200/08 399/15
2 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 200/09 199/06 399/15
3 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 200/08 199/06 399/14
4 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/03 199/06 399/09
5 33621 Henrik Lund Jelling fS 197/03 199/05 396/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 194/02 195/06 389/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 33790 Ove Laursen Jelling fS 197/05 200/07 397/12
2 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 195/02 194/02 389/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 198/09
2 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/06
2 130618 Magnus Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 198/06
4 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 197/05
5 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 195/05
6 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 191/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 199/07
2 131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS 194/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 197/04
2 115392 Albert Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 186/01

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/06

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 130869 Sarah Jensen Jelling fS 199/08
2 112089 Kamilla Keinicke Jelling fS 199/07
3 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 195/05

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 187/03

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 200/09
2 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 200/08
3 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/03
4 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS 199/07
5 33621 Henrik Lund Jelling fS 197/03

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 194/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 33790 Ove Laursen Jelling fS 197/05
2 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 195/02

Til toppen