| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening 194/06 194/06 388/12

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 197/07 197/07 394/14

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 200/18
1 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 200/18
3 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15
3 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/15
5 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 200/14
5 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
7 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 200/13
7 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 200/13
7 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/13
7 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 200/13
11 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 200/12
11 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12
13 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 200/11
13 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 200/11
13 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/11
13 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 200/11
17 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 200/10
17 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 200/10
17 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening 200/10
17 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/10
21 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/09
21 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 200/09
23 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 199/16
24 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 199/13
25 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/12
26 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 199/10
26 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 199/10
26 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 199/10
29 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 199/09
30 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 199/08
30 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening 199/08
30 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 199/08
30 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/08
34 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 199/06
34 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 199/06
36 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11
37 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 198/10
38 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening 198/08
39 125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup 198/07
40 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 198/02
41 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 195/07
42 117952 William Conradsen Særslev Skytteforening 193/06
43 136834 Lærke Bitsch Ribe Skyttekreds 189/02

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/11
2 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 200/10
3 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 199/08
4 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 198/09
4 140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening 198/09
4 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 198/09
7 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 198/07
8 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening 198/06
8 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro 198/06
10 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 198/03
11 134327 Andreas Willumsen Skals Skytteforening 197/12
12 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 197/09
13 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 197/08
14 133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening 197/07
14 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 197/07
14 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening 197/07
17 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 196/09
18 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 196/07
18 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 196/07
18 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening 196/07
21 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/06
21 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06
23 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening 195/07
24 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 195/05
25 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening 195/04
26 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/02
27 131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening 194/06
28 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 194/04
29 134626 Mads Germer Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup 194/01
30 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 193/02
31 130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 192/02
32 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening 190/02
33 125431 Lasse Ulvmose Worm St. Restrup Idrætsforening 189/01

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 199/07
2 128878 Emma Ehrhorn Horne Skytteforening 194/02
3 139650 Frederik Poulsen Karby Skyttekreds 191/02
4 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 190/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 130509 Jacob Leisted Dauglykke Skytteforening 198/08

Riffel, 15m - Klasse J1

1 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 200/16
2 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 200/14
3 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
4 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening 200/10
5 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 200/09
5 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 200/09
7 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/07
8 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 200/06
9 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 199/11
10 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 199/09
10 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 199/09
12 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/08
13 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/05
13 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 199/05
15 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 198/11
16 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 198/10
16 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 198/10
18 95601 Anna Falck Grony Særslev Skytteforening 198/08
19 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 196/08
20 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/05
21 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 195/06
22 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 195/04
23 98104 Sofus Løbner Samsø Skytteforening 194/07
24 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 192/04

Riffel, 15m - Klasse J2

1 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening 200/08
2 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 199/12
3 121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening 199/07
4 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06
5 125578 Nikolai Dideriksen Horne Skytteforening 198/10
6 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 198/06
7 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 198/02
8 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 197/10
9 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/09
10 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 197/08
11 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 197/07
12 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 197/05
12 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 197/05
14 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 197/04
14 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/04
16 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/06
17 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 196/05
18 126562 Mikkel Lage Otterup Skytteforening 196/04
19 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 195/06
20 131682 Niklas Skallebæk Madsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 195/05
21 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 194/05
22 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 193/02
23 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 190/00
24 131930 Sarah Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 188/02
25 130502 Christoffer Leisted Dauglykke Skytteforening 187/03
26 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 186/01

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening 200/08
2 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 200/07
3 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 199/09
4 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/05
5 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 198/08
6 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 198/07
7 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/03
8 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 197/07
9 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 197/05
10 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 197/03
10 61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening 197/03
12 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 196/09
13 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 196/04
14 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 195/11
15 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 195/08
16 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 195/06
17 86870 Jesper Pedersen Tingsted Skytteforening 195/05
18 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/05
18 12022 Henrik noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 194/05
20 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 194/03
20 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/03
22 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 193/08
23 34254 Mie Karstensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/07
24 65567 Jan Michael Rasmussen Dauglykke Skytteforening 193/03
25 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 193/02
26 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 192/07
27 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 192/04
28 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 191/05
29 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 191/02
30 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 190/03
31 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 190/02
31 24825 Jane Sønnichsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 190/02
33 55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening 189/03
34 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 188/03
35 57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening 188/02
36 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 186/03

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 198/02
2 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 193/06
3 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 193/05
4 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 193/03
5 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 191/05
6 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 190/04
7 99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening 190/02
8 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 190/01
9 63046 Mads Frandsen Dauglykke Skytteforening 189/03
9 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening 189/03
11 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 189/02
12 52423 Henrik G. Nielsen Paarup Skytteforening 189/01
12 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 189/01
14 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 188/02
15 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening 188/01
16 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
17 101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening 187/03
18 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 186/01
18 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening 186/01
20 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 185/04
21 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/02
22 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 185/01
22 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 185/01
24 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds 183/01
24 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds 183/01
24 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 183/01
27 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 182/01
28 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 181/00
29 42496 Jens Hovgaard Larsen Otterup Skytteforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 115606 Victoria Laudrup Dauglykke Skytteforening 196/05
2 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 190/04
3 109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening 190/02
4 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 189/02
5 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 184/01
5 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 184/01
7 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 183/01
8 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 182/00
9 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 181/01
10 130241 Henrik Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup 179/01
10 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 179/01
12 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 178/00
12 108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening 178/00
14 20012 Frederik Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening 177/02
15 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 177/01
16 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening 177/00
17 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup 176/01
18 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 175/01
19 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening 173/00
20 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening 170/00
21 48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening 0/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
1 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 200/16
3 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 200/14
4 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/13
5 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 200/12
5 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
7 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
7 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 200/11
7 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/11
10 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/10
10 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 200/10
10 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/10
13 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 200/09
13 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 200/09
15 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 200/08
16 55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening 199/14
17 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 199/13
18 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 199/12
19 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening 199/10
19 135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne 199/10
21 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 199/08
21 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening 199/08
23 99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne 199/01
24 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 198/10
25 48169 Jens Helding Horne Skytteforening 198/09
25 18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 198/09
27 50021 Steffen Sørensen Otterup Skytteforening 198/08
28 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/07
28 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening 198/07
30 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/06
30 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening 198/06
30 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 198/06
30 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening 198/06
34 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening 197/08
35 47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening 197/07
35 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds 197/07
37 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 196/14
38 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 196/09
39 27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds 196/07
40 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 194/04
41 65546 Kirsten Petersen Dauglykke Skytteforening 194/01

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 200/09
1 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 200/09
3 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 199/08
4 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 199/07
5 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/06
6 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 198/03
7 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 197/07
7 108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening 197/07
7 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 197/07
10 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 197/06
11 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 197/05
12 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening 196/04
13 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 196/03
14 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds 195/06
15 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 195/05
15 96188 Mads Rasmussen VBF's Skyttelaug Hinnerup 195/05
17 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 194/06
18 101988 Frank Durand Særslev Skytteforening 194/03
19 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 193/07
20 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds 193/06
21 86713 Kim Bo Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 189/03

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 139884 Hans-Kurt Pedersen Tingsted Skytteforening 199/06
2 139909 Sebastian Dissing Karby Skyttekreds 196/07
3 88157 Rose A. Larsen Ulsted Skytteforening 196/05
4 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening 193/07
5 94857 Hans Ole Povelsen Otterup Skytteforening 188/02
6 136841 Carsten Pedersen St. Restrup Idrætsforening 182/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/13
2 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening 200/12
2 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 200/12
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12
5 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 200/08
6 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 200/03
7 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/11
8 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 199/10
9 28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds 199/09
9 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening 199/09
11 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 199/07
11 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 199/07
13 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 199/06
14 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 198/12
15 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds 198/11
15 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 198/11
17 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 198/10
18 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 198/09
18 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds 198/09
20 25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening 198/07
21 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 198/04
22 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening 197/08
22 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 197/08
24 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening 197/07
25 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 197/06
26 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 197/05
26 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening 197/05
28 50177 Jørgen Sørensen Otterup Skytteforening 196/07
28 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 196/07
30 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 196/05
31 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 196/04
32 28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds 195/03
33 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 192/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 50246 Frank Andersen Otterup Skytteforening 196/04
2 65422 Willy Andersen Dauglykke Skytteforening 195/05
3 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening 192/04
4 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 191/04
5 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 191/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 193/04
2 39825 Jens Laursen Ribe Skyttekreds 192/03
3 107161 John Axel Gadegaard St. Restrup Idrætsforening 189/04
4 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 182/02
5 15365 Arne Larsen Ulsted Skytteforening 173/02

Til toppen