Landsdelsskydning 15m. 2020 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK4 188.0 188.0 Mesterskab
113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening Å3 191.0 191.0 Mesterskab
113418 Kristian Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
113418 Kristian Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128561 Thobias Gamborg Willert Holsted Skyttekreds J2 188.0 188.0 Hovedskydning
128561 Thobias Gamborg Willert Holsted Skyttekreds J2 188.0 188.0 Mesterskab
139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds BK3 179.0 179.0 Mesterskab
130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds J1 194.0 194.0 Mesterskab
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds J1 101.7 101.7 Finale
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening J2 101.6 101.6 Finale
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 105.0 105.0 Finale
137696 Mikkel Østervig Sdr. Omme Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 191.0 191.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 194.0 194.0 Mesterskab
137331 Marius Vinding Sdr. Omme Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
137331 Marius Vinding Sdr. Omme Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK3 199.0 199.0 Mesterskab
130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 106.1 106.1 Finale
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Mesterskab
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 103.6 103.6 Finale
139593 Elias Træholt Helle Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
139593 Elias Træholt Helle Skytteforening BK4 175.0 175.0 Mesterskab
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Mesterskab
139357 Ruben Jensen Helle Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
139357 Ruben Jensen Helle Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
130615 Rasmus R. Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
130615 Rasmus R. Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
130618 Magnus Mattrup Sdr. Omme Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
130618 Magnus Mattrup Sdr. Omme Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening ST3 175.0 175.0 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 195.0 195.0 Mesterskab
127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds FRI 197.0 197.0 Mesterskab
135687 Niklas Pilegaard Eriksen Brørup Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
135687 Niklas Pilegaard Eriksen Brørup Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds ST2 187.0 187.0 Mesterskab
130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK2 105.2 105.2 Finale
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE3 191.0 191.0 Mesterskab
140974 Tobias Sandvig Thousgaard Brørup Skyttekreds BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
140974 Tobias Sandvig Thousgaard Brørup Skyttekreds BK4 182.0 182.0 Mesterskab
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Mesterskab
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds Å3 183.0 183.0 Mesterskab
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Mesterskab
139107 Jonathan Lauridsen Brørup Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
139236 Karsten Lauridsen Brørup Skyttekreds Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 189.0 189.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 186.0 186.0 Mesterskab
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds SE3 188.0 188.0 Mesterskab
39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds ST1 196.0 196.0 Mesterskab
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 192.0 192.0 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 189.0 189.0 Mesterskab
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 192.0 192.0 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 105.3 105.3 Finale
39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds Å2 189.0 189.0 Mesterskab
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Mesterskab
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Mesterskab
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Mesterskab
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE3 191.0 191.0 Mesterskab
123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening Å2 186.0 186.0 Mesterskab
135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening BK2 188.0 188.0 Mesterskab
137297 Kalle L. Dall Rødding Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
137297 Kalle L. Dall Rødding Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
139237 Mia Skjøth Brørup Skyttekreds Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
139238 Søren Skjøth Brørup Skyttekreds Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening BK1 190.0 190.0 Hovedskydning
124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Mesterskab
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 103.4 103.4 Finale
41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Mesterskab
41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 102.9 102.9 Finale
127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 196.0 196.0 Mesterskab
98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 196.0 196.0 Mesterskab
130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening SE2 196.0 196.0 Mesterskab
141015 Karina Tolman Brørup Skyttekreds BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Mesterskab
39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 103.3 103.3 Finale
126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Mesterskab
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening Å1 187.0 187.0 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening Å1 193.0 193.0 Mesterskab
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Mesterskab
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 105.8 105.8 Finale
123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Mesterskab
122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 105.3 105.3 Finale
39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Mesterskab
39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds Å1 102.4 102.4 Finale
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
140550 Sebastian Nielsen Ribe Skyttekreds BK4 168.0 168.0 Hovedskydning
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Mesterskab
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Mesterskab
128567 Emil Nielsen Ribe Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
128567 Emil Nielsen Ribe Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Mesterskab
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds ST2 187.0 187.0 Mesterskab
135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds BK1 105.0 105.0 Finale
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 186.0 186.0 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 188.0 188.0 Mesterskab
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds Å1 193.0 193.0 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds Å1 192.0 192.0 Mesterskab
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Mesterskab
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds ST3 174.0 174.0 Mesterskab
127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds BK2 200.0 200.0 Mesterskab
127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds BK2 102.5 102.5 Finale
34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening Å1 105.0 105.0 Finale
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds ST2 185.0 185.0 Mesterskab
125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds J2 191.0 191.0 Mesterskab
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J2 103.1 103.1 Finale
49572 Maria Degn Poulsen Helle Skytteforening ST1 186.0 186.0 Hovedskydning

Til toppen