15 M Firkantskydning Ravnsborg (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
120219 Bendt Hansen Errindlev Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
120219 Bendt Hansen Errindlev Skytteforening SE3 188.000 188.000 Mesterskab
136136 Klaus Østergaard Errindlev Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
136136 Klaus Østergaard Errindlev Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
137101 Lucas Rene Olsen Ravnsborg Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
53249 Bruno Larsen Errindlev Skytteforening SE3 184.000 184.000 Mesterskab
53399 Lene Henningsen Errindlev Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
53399 Lene Henningsen Errindlev Skytteforening Å3 183.000 183.000 Mesterskab
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
53249 Bruno Larsen Errindlev Skytteforening SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
53433 Henrik Pedersen Errindlev Skytteforening Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
53433 Henrik Pedersen Errindlev Skytteforening Å3 179.000 179.000 Mesterskab
137492 Zia Christiansen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
80135 Gitte Bach Larsen Errindlev Skytteforening SE3 183.000 183.000 Mesterskab
134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
80135 Gitte Bach Larsen Errindlev Skytteforening SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
136950 Michelle Mortensen Ravnsborg Skytteforening FRI 195.000 195.000 Mesterskab
137103 Emilie Christiansen Ravnsborg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
136950 Michelle Mortensen Ravnsborg Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
140010 Gustav Lenskjold Ravnsborg Skytteforening BK4 179.000 179.000 Mesterskab
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
140010 Gustav Lenskjold Ravnsborg Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
131139 Julie Pedersen Ravnsborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
131139 Julie Pedersen Ravnsborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening ST2 185.000 185.000 Mesterskab
140819 Johanne Brædder Øster Ulslev Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
140819 Johanne Brædder Øster Ulslev Skytteforening BK4 195.000 195.000 Mesterskab
140785 Noah Jensen Øster Ulslev Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
140785 Noah Jensen Øster Ulslev Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
128916 Siw Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
128916 Siw Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
136035 Tilde Pejter Kristensen Øster Ulslev Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
136035 Tilde Pejter Kristensen Øster Ulslev Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
136024 Tobias Jensen Øster Ulslev Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
136024 Tobias Jensen Øster Ulslev Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
136025 Victor Hansen Øster Ulslev Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
136025 Victor Hansen Øster Ulslev Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
140761 Caroline Romme Øster Ulslev Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
140761 Caroline Romme Øster Ulslev Skytteforening BK4 195.000 195.000 Mesterskab
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
53622 Erling Ahmt Ravnsborg Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
53622 Erling Ahmt Ravnsborg Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
137101 Lucas Rene Olsen Ravnsborg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
137492 Zia Christiansen Ravnsborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
137103 Emilie Christiansen Ravnsborg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
136054 Melanie Frølich Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
133803 Annika Løje Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
140762 Christian Reimer Øster Ulslev Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
140762 Christian Reimer Øster Ulslev Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
130637 Emil Hansen Øster Ulslev Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
127385 Diana Mortensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
130637 Emil Hansen Øster Ulslev Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
117249 Rasmus Clausen Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
130638 Gustav L. Hansen Øster Ulslev Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
130638 Gustav L. Hansen Øster Ulslev Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
124622 Jeppe Jensen Øster Ulslev Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
123651 Mathias Andersson Frejlev-Vantore Skytteforening Å3 182.000 182.000 Mesterskab
124622 Jeppe Jensen Øster Ulslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
115056 Mikkel Nielsen Frejlev-Vantore Skytteforening ST3 177.000 177.000 Mesterskab
124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
117248 Mille Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
117248 Mille Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
122286 Henrik Nøbølle K. A. Mikkelsen Frejlev-Vantore Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
122286 Henrik Nøbølle K. A. Mikkelsen Frejlev-Vantore Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
136054 Melanie Frølich Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
133803 Annika Løje Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
54037 Karl Andersen Frejlev-Vantore Skytteforening SE3 175.000 175.000 Hovedskydning
54037 Karl Andersen Frejlev-Vantore Skytteforening SE3 167.000 167.000 Mesterskab
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
127385 Diana Mortensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
117249 Rasmus Clausen Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
141856 Christian Strange Øster Ulslev Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
141856 Christian Strange Øster Ulslev Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
130636 Oliver Romme Øster Ulslev Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
130636 Oliver Romme Øster Ulslev Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
123651 Mathias Andersson Frejlev-Vantore Skytteforening Å3 178.000 178.000 Hovedskydning
115056 Mikkel Nielsen Frejlev-Vantore Skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning

Til toppen