Strickers OP-Tour Hjemmebanestævne (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
113910 Michael Larsen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
113910 Michael Larsen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ST3 187.000 187.000 Mesterskab
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Frederikshavn Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 195.000 195.000 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 197.000 197.000 Mesterskab
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
108110 Tobias Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
88608 Svend Peter Larsen Frederikshavn Skyttekreds FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
88608 Svend Peter Larsen Frederikshavn Skyttekreds FRI 197.000 197.000 Mesterskab
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
49572 Maria Degn Jensen Helle Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening ST1 199.000 199.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
136042 Mille Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
136042 Mille Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
141823 John Greenaa Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening SE2 168.000 168.000 Hovedskydning
141823 John Greenaa Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening SE2 167.000 167.000 Mesterskab
108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening ST2 195.000 195.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening ST2 196.000 196.000 Mesterskab
141307 Carsten Christensen Vodskov Skytteforening FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
141307 Carsten Christensen Vodskov Skytteforening FRI 180.000 180.000 Mesterskab
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds ST2 196.000 196.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.000 200.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.000 200.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.000 200.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.000 200.000 Mesterskab
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 198.000 198.000 Mesterskab
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub Å1 190.000 190.000 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST2 191.000 191.000 Mesterskab
135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF J2 199.000 199.000 Mesterskab
135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF J2 199.000 199.000 Hovedskydning
133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening FRI 200.000 200.000 Mesterskab
133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
129266 Lone Rosenvinge Iversen Frederikshavn Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Tuse Skytteforening Å2 200.000 200.000 Mesterskab
133516 Lisbeth Helstrup Tuse Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
120446 Simon Simonsen Vodskov Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds ST2 197.000 197.000 Hovedskydning

Til toppen