| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 129579 Caroline Baatrup Blok Beder-Malling Skytteforening 200/10
2 130810 Savannah Busk Postens Skytteforening 199/07
3 119881 Benjamin Ibsen Skytteklubben DSB/ASF 199/06
4 125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup 197/07

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening 199/06
2 128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening 198/07
3 131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup 196/08
4 135769 Freja Tolstrup Postens Skytteforening 196/05
5 127115 Ditte Rask Bøgh Galten Skytteforening 194/02
6 131685 Konrad Brandt Skytteklubben DSB/ASF 192/05
7 129920 Mikkel Sarinelli Mortensen VBF's Skyttelaug Hinnerup 190/04
8 139368 Simon Klitgaard Mogensen VBF's Skyttelaug Hinnerup 189/04

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 135352 Johan Otto Bøggild Ry-Emborg Skytteforening 195/07
2 139973 Amalie Guldmann Haurum Galten Skytteforening 195/06
3 135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening 194/05
4 136318 Kristian Nielsen Galten Skytteforening 192/04
5 134934 Thomas Søndergård Kejser VBF's Skyttelaug Hinnerup 191/06
6 130916 Tristan Zoffmann Lønvig VBF's Skyttelaug Hinnerup 190/03
7 139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening 188/00
8 139468 Mathias Abraham Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 187/03
9 139471 Oliver Bjørn Olesen Ry-Emborg Skytteforening 187/02
10 136400 Sofus Emil Axelsen Skytteklubben DSB/ASF 183/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 141477 Rasmus Bugge Postens Skytteforening 199/09
2 141464 Elizabeth Farr Galten Skytteforening 194/04
3 141506 Harald Højgaard Skytteklubben DSB/ASF 191/02
4 139971 Bertram Bolt Mikkelsen Galten Skytteforening 190/04
5 141507 Oliver Plumb Skytteklubben DSB/ASF 190/02
6 139972 Mads Drejer Nielsen Galten Skytteforening 189/00
7 139465 Jonas Flindt Porse Ry-Emborg Skytteforening 186/01
8 141685 Henrik Jørgensen Galten Skytteforening 185/03
9 139469 Marley Aaby Ry-Emborg Skytteforening 185/01
10 141686 Sebastian Dalgaard Galten Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening 197/04
2 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF 194/06
3 123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup 193/07
4 138008 Daniel Holm Hansen Skytteklubben DSB/ASF 193/03
4 122793 Jonas Thykjær Schmidt Beder-Malling Skytteforening 193/03
6 113860 Sebastian Friis Bugge Postens Skytteforening 192/02
7 122211 Victor Rasholt Skanderborg-Stilling Skytteforening 192/01
8 127112 Aleksander Østergaard Nielsen Galten Skytteforening 191/03
9 131682 Niklas Skallebæk Madsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 190/04
10 139974 Josefine Campanini Ring Galten Skytteforening 187/03

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF 184/02
2 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup 170/01

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening 200/13
2 83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening 199/07
3 99922 Viola Røjel Postens Skytteforening 197/07

Til toppen