3. Hovedkreds Vinter 2020 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds Å1 195.0 195.0 Mesterskab
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds J2 189.0 189.0 Mesterskab
125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Mesterskab
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
139896 William Holden Rødding Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
140924 Lucas Vaaben Gesten Skytteforening J2 180.0 180.0 Hovedskydning
136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
137297 Kalle L. Dall Rødding Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds Å3 191.0 191.0 Mesterskab
135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
141211 Nikolaj Mortensen Rødding Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
140675 Toke Lassen Rødding Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
125434 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
140570 Tina Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
135923 Nathaniel Nordmann Cortsen Rødding Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
83047 Pernille Buch Larsen Gesten Skytteforening Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
135924 Niels Erik Pedersen Rødding Skytteforening Å3 177.0 177.0 Hovedskydning
140920 Mads Jørgensen Gesten Skytteforening BK4 172.0 172.0 Hovedskydning
41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Mesterskab
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Mesterskab
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Mesterskab
41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds J2 182.0 182.0 Mesterskab
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
130677 Loke Kjøgs Holsted Skyttekreds J2 180.0 180.0 Mesterskab
140667 Laurids Nielsen Rødding Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Mesterskab
122474 Emil Holm Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
122474 Emil Holm Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Mesterskab
127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 191.0 191.0 Mesterskab
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds J1 196.0 196.0 Hovedskydning
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds J1 198.0 198.0 Mesterskab
41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds SE3 181.0 181.0 Hovedskydning
41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds SE3 178.0 178.0 Mesterskab
39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Mesterskab
127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds FRI 194.0 194.0 Mesterskab
127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
140666 Mads Brammer Rødding Skytteforening BK4 170.0 170.0 Hovedskydning
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening Å2 190.0 190.0 Mesterskab
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
137296 Sofus L. Dall Rødding Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE3 191.0 191.0 Mesterskab
140665 Matilde Markussen Rødding Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 184.0 184.0 Mesterskab
135429 Claus Sejerup Holsted Skyttekreds Å3 180.0 180.0 Mesterskab
40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Mesterskab
137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Mesterskab
135429 Claus Sejerup Holsted Skyttekreds Å3 178.0 178.0 Hovedskydning
40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds J2 178.0 178.0 Hovedskydning
130677 Loke Kjøgs Holsted Skyttekreds J2 181.0 181.0 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 193.0 193.0 Hovedskydning

Til toppen