| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 139666 Maja Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro 186/00 192/00 378/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 127771 Orla Edelberg Nielsen Gjern Skyttekreds 181/00 181/00 362/00

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 199/00 199/00 398/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening 200/00
1 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 200/00
1 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 200/00
1 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 200/00
1 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 200/00
1 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening 200/00
1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/00
1 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/00
1 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 200/00
10 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 199/00
10 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 199/00
10 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 199/00
10 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 199/00
10 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening 199/00
10 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 199/00
10 135423 Jens Husted Birk Them Skytteforening 199/00
10 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 199/00
18 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 198/00
18 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 198/00
18 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 198/00
21 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening 197/00
22 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening 195/00
22 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening 195/00
24 123101 Viktor Bæk Them Skytteforening 194/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening 200/00
1 138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening 200/00
3 138874 Mille Baadsgaard Raahede Skive skytteforening 199/00
3 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening 199/00
3 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 199/00
3 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 199/00
3 135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening 199/00
3 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening 199/00
3 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 199/00
10 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening 198/00
10 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 198/00
10 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 198/00
10 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 198/00
10 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 198/00
10 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/00
10 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 198/00
10 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening 198/00
18 134548 Markus Miland Karlsen Karup Skytteforening 197/00
18 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
18 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 197/00
18 136268 Rasmus Egede Viborg Skytteforening 197/00
18 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 197/00
23 135694 Sebastian K. Thomsen Møldrup Skytteforening 196/00
23 135502 Asger Brunbjerg Bech Viborg Skytteforening 196/00
23 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening 196/00
23 139082 Kathrine Kristiansen Viborg Skytteforening 196/00
23 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening 196/00
23 136545 Karoline Pedersen Them Skytteforening 196/00
23 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro 196/00
30 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro 195/00
30 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening 195/00
32 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening 194/00
32 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 194/00
32 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 194/00
32 131378 Emil Rytter Bengtsson Them Skytteforening 194/00
36 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 193/00
36 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
36 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 193/00
39 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening 192/00
39 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening 192/00
39 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 192/00
42 130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening 191/00
42 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
42 122524 Rune Højgaard Skals Skytteforening 191/00
42 131229 Jon Lyn Lyrn Skals Skytteforening 191/00
46 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening 189/00
47 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 188/00
48 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening 186/00
49 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 181/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 113232 Aksel Slot Rasmussen Them Skytteforening 197/00
2 137163 Mikkel Elkjær Them Skytteforening 196/00
2 139501 David Gryholt Fenger Silkeborg Skyttekreds 196/00
2 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening 196/00
2 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening 196/00
2 136269 Asker Hjorth Nørgaard Viborg Skytteforening 196/00
2 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
8 139395 Karoline Handskemager Fjends Skytteforening 194/00
8 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening 194/00
8 135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening 194/00
8 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 194/00
8 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 194/00
13 138873 Gry Baadsgaard Raahede Skive skytteforening 193/00
13 127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening 193/00
13 140048 Jakob Hornbjerg Svensson Viborg Skytteforening 193/00
13 120463 Peter Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 193/00
13 118446 Laurids Kudsk Gjern Skyttekreds 193/00
13 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening 193/00
19 127288 Jack Strømager Karup Skytteforening 192/00
19 137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening 192/00
19 139427 Ludvig Rønne Dam Karup Skytteforening 192/00
19 139252 Lærke Bech Olesen Fjends Skytteforening 192/00
19 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
19 130970 William H. Troelsen Them Skytteforening 192/00
25 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening 191/00
25 128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening 191/00
25 130948 Jonas Glismand Gjern Skyttekreds 191/00
25 131380 Jonas Stensgaard Arnborg Idrætsforening 191/00
25 138575 Lærke Pluszek Viborg Skytteforening 191/00
25 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 191/00
25 136488 Rasmus Rohde Thinggard Fjends Skytteforening 191/00
25 134622 Bjarke Høeg Gjervig Haderup Skytteforening 191/00
25 134829 Tobias Siig Skals Skytteforening 191/00
25 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening 191/00
35 139253 William Bech Olesen Fjends Skytteforening 190/00
35 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 190/00
35 127201 Kristian E. Hald Gjern Skyttekreds 190/00
35 140050 Theodor Ho Viborg Skytteforening 190/00
39 127770 Asbjørn Hasager Gjern Skyttekreds 189/00
39 118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds 189/00
39 130532 Viktoria Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 189/00
39 116476 Mikkel Kramer Ikast Skytteforening 189/00
39 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro 189/00
39 126950 Emil K. Christensen Møldrup Skytteforening 189/00
39 140190 Patrick Peder Axelsen Ulbjerg Skytteforening 189/00
46 139665 Viktor Luxhøj Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro 188/00
46 139394 Kirstine Thorup Bjørnø Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
46 139456 Mattis Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
46 135419 Jonas Jensen Them Skytteforening 188/00
46 139994 Mikkel Dahl Nørregaard Aulum Skytteforening 188/00
46 118431 Leander Storm Jensen Arnborg Idrætsforening 188/00
52 135864 Rebekka Enggaard Arnborg Idrætsforening 187/00
52 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 187/00
52 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 187/00
52 137764 Jesse Sistermans Skarrild Idrætsforening 187/00
52 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro 187/00
52 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening 187/00
58 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening 186/00
58 139666 Maja Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro 186/00
58 137851 Simon Degn Ikast Skytteforening 186/00
58 115218 Theis Junge Gjern Skyttekreds 186/00
58 135883 Mikkel Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 186/00
58 137770 Emil Kalletrup Kjellerup Skytteforening 186/00
58 135424 Louie Wulf Lindgaard Them Skytteforening 186/00
58 135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening 186/00
66 139962 Nicklas Winther Them Skytteforening 185/00
66 129090 Mathias Gjerulff Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 185/00
66 137661 Magnus Søby Silkeborg Skyttekreds 185/00
66 131463 Gry Madsen Haderup Skytteforening 185/00
66 135272 Johanne Krause Karup Skytteforening 185/00
71 122333 Julie Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 184/00
71 138919 Bastien Kristiansen Silkeborg Skyttekreds 184/00
71 139965 Elfi Olga betzer Elgaard Them Skytteforening 184/00
71 139985 Nicolaj Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 184/00
75 135334 Simon Christensen Gjern Skyttekreds 183/00
75 126354 Loui Elbæk Nielsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 183/00
75 131604 Kian Nissen Karup Skytteforening 183/00
78 139815 Mikkel Skov Lundquist Møldrup Skytteforening 182/00
78 127204 Melissa Junge Gjern Skyttekreds 182/00
78 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 182/00
78 139954 Mikkel Abildtrup Nickelsen Arnborg Idrætsforening 182/00
82 123252 Axel Petersen Gjern Skyttekreds 181/00
82 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro 181/00
84 123255 Victor Nordahl Kudsk Gjern Skyttekreds 180/00
85 134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 179/00
85 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 179/00
87 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I 177/00
87 136584 Valdemar Thedor Albæk Tjørring IF Skytteafdeling 177/00
89 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 175/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 141534 Ulla Maja Hald Stisen Ulbjerg Skytteforening 192/00
1 134746 Asbjørn Oddsson Kjellerup Skytteforening 192/00
1 139746 Christian Nielsen Gjellerup Sdr. S G & I 192/00
4 138361 Christoffer Berg Vels Skyttekreds Bjerringbro 191/00
5 140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening 190/00
6 139667 Anne Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro 189/00
6 140661 Christian Holm Viborg Møldrup Skytteforening 189/00
8 139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro 188/00
9 140090 Frida L. B. Nedergaard Skals Skytteforening 187/00
9 140860 Thor Rytter Larsen Them Skytteforening 187/00
9 138792 Chris Inuk Olsen Viborg Skytteforening 187/00
12 130652 Bjarke H. R. Poulsen Gjellerup Sdr. S G & I 186/00
12 138039 Lea Kirstine Oxholm Gjern Skyttekreds 186/00
12 139814 Malou Lerche Møldrup Skytteforening 186/00
15 139774 Michelle Andersen Gjern Skyttekreds 185/00
15 139720 Peter Hummelhof Genz Gjellerup Sdr. S G & I 185/00
15 139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening 185/00
18 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening 184/00
18 139963 Noah Winther Them Skytteforening 184/00
18 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 184/00
18 139183 Oliver Thorndahl Ikast Skytteforening 184/00
18 139771 Charlotte Andersen Gjern Skyttekreds 184/00
18 140610 Casper Bæk Jensen Arnborg Idrætsforening 184/00
24 139953 Joachim Falk Andreasen Arnborg Idrætsforening 183/00
25 139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
25 138059 Marius Vesterby Fjends Skytteforening 182/00
25 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 182/00
25 139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening 182/00
29 139989 Johan Weis Bæk Aulum Skytteforening 181/00
29 140972 Isabella Bach Vugs Gjern Skyttekreds 181/00
31 140025 Magnus Dvinge Søgaard Silkeborg Skyttekreds 179/00
31 139180 Marie Pind Lavrsen Ikast Skytteforening 179/00
31 138055 Frederik Bach Grøn Skarrild Idrætsforening 179/00
31 139904 Kevin Frank Sørensen Hem Skytteforening 179/00
35 139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 178/00
35 139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 178/00
35 139570 Nojus Bonevicius Skyttekreds Bjerringbro 178/00
35 140046 Magne Jakobsen Viborg Skytteforening 178/00
39 140982 Toke Boel Øberg Viborg Skytteforening 177/00
39 131351 Hjalte Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 177/00
41 140047 Aston Pedersen Viborg Skytteforening 175/00
42 140049 Malthe Bundgaard Viborg Skytteforening 172/00
42 137773 Jonatan Oxholm Rasmussen Gjern Skyttekreds 172/00
44 139698 Alberte Birkkjær Madsen Haderup Skytteforening 171/00
45 139239 Wiliam Biel Ikast Skytteforening 169/00
45 139990 Magnus Andersen Aulum Skytteforening 169/00
45 139992 Matti Brønnerup Nielsen Aulum Skytteforening 169/00
45 140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening 169/00
49 131352 Asbjørn Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 168/00
50 140225 Linas Rutkauskas Gjellerup Sdr. S G & I 166/00
51 140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening 164/00
52 134682 Magnus Storbank Aulum Skytteforening 163/00
52 139209 Mads Majgaard Jørgensen Ikast Skytteforening 163/00
54 139179 Anders Kousgaard pind lavrsen Ikast Skytteforening 138/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 200/00
1 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 200/00
1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
4 130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening 199/00
4 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 199/00
4 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 199/00
4 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/00
8 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/00
9 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 197/00
9 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening 197/00
9 91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening 197/00
12 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 195/00
13 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 198/00
1 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 198/00
1 105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds 198/00
4 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 197/00
5 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening 196/00
6 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 195/00
6 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening 195/00
6 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
9 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
9 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 194/00
9 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 194/00
9 135465 Jeppe Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 194/00
9 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 194/00
9 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 194/00
9 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening 194/00
16 139430 Mille Therkelsen Haderup Skytteforening 193/00
16 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds 193/00
16 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 193/00
19 130407 Tobias Lund Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 192/00
19 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 192/00
19 139902 Tobias Worm Karup Skytteforening 192/00
22 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening 191/00
22 122334 Oliver Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
22 118086 Mikkel Juel Madsen Them Skytteforening 191/00
25 97119 Jonas Bank Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 190/00
26 129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening 189/00
26 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds 189/00
26 140430 Lauritz Birk Daldof Kjellerup Skytteforening 189/00
29 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 188/00
29 133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening 188/00
29 135033 Jon S. H, Mikkelsen Fjends Skytteforening 188/00
32 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening 187/00
32 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro 187/00
34 137767 Jimmy Vanschaik Skarrild Idrætsforening 186/00
34 124714 Patrik Jensen Gjern Skyttekreds 186/00
34 114682 Christoffer B. Broch Gjern Skyttekreds 186/00
37 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening 185/00
37 130409 Anne Sofie Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 185/00
39 108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I 184/00
40 120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening 183/00
40 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening 183/00
42 131353 Anne Mette Blæsbjerg Ikast Skytteforening 182/00
43 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 181/00
44 127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro 180/00
45 120796 Tobias Madsen Silkeborg Skyttekreds 177/00
46 118498 Kristian Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 176/00
47 140347 Zilla Larsen Them Skytteforening 175/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 199/00
2 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 198/00
2 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 198/00
4 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 197/00
5 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 196/00
6 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 195/00
7 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 193/00
7 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 193/00
9 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 192/00
10 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 191/00
10 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 191/00
12 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening 189/00
13 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 188/00
13 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 188/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 195/00
2 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 190/00
3 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
3 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 188/00
5 22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening 187/00
5 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 187/00
5 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 187/00
8 98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
8 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 186/00
8 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 186/00
11 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 185/00
11 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 185/00
13 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
13 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 184/00
15 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 183/00
16 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 182/00
17 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/00
18 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 189/00
2 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening 184/00
2 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 184/00
4 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 182/00
5 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening 181/00
6 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening 180/00
6 37051 Søren Hedegård Kristensen Skarrild Idrætsforening 180/00
8 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 179/00
8 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 179/00
10 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 178/00
10 27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening 178/00
10 81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening 178/00
13 37076 Poul B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 177/00
14 29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening 176/00
14 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 176/00
14 124783 Kevin B. T. Wagner Them Skytteforening 176/00
17 18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds 175/00
17 37089 Peder B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 175/00
17 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening 175/00
20 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening 173/00
21 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 172/00
22 122639 Hans Chr. H. Kristensen Skarrild Idrætsforening 167/00
23 111907 Kaj E. Nielsen Kjellerup Skytteforening 166/00
24 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 165/00
25 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 163/00
26 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds 161/00
27 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds 157/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
1 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/00
1 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/00
1 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening 200/00
1 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 200/00
1 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 200/00
1 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 200/00
1 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 200/00
9 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 199/00
9 122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening 199/00
9 19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening 199/00
9 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening 199/00
9 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
9 93618 Henrik Linde Barrith Kjellerup Skytteforening 199/00
15 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 198/00
15 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 198/00
17 19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening 197/00
17 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening 197/00
19 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 196/00
19 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 196/00
19 119163 Mette Riishede Pedersen Them Skytteforening 196/00
22 32125 Mona Thomassen Tjørring IF Skytteafdeling 195/00
23 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
24 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening 192/00
24 107643 Allan G. Nielsen Skals Skytteforening 192/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 200/00
2 22128 Claus Pors Jensen Knudstrup Skyttekreds 199/00
3 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 198/00
3 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening 198/00
3 98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening 198/00
6 32564 Jakob Gregersen Arnborg Idrætsforening 197/00
6 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening 197/00
6 130408 Lennart Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 197/00
9 19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening 196/00
9 21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds 196/00
9 115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening 196/00
12 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening 195/00
12 30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening 195/00
12 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 195/00
15 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 194/00
15 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
15 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
15 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 194/00
15 136544 Lars Engedal Them Skytteforening 194/00
15 108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro 194/00
21 30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening 193/00
21 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening 193/00
21 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening 193/00
24 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 192/00
24 112652 Heidi Klug Pedersen Gjellerup Sdr. S G & I 192/00
26 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 191/00
27 93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening 189/00
27 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening 189/00
29 18963 André Madsen Haderup Skytteforening 188/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening 194/00
1 94583 Frederik Zachariassen Them Skytteforening 194/00
1 138019 Majbrit Thordahl Jespersen Møldrup Skytteforening 194/00
4 133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening 193/00
5 132710 Line Tofteby Hansen Gjern Skyttekreds 192/00
5 22198 Thim Nielsen Gjern Skyttekreds 192/00
5 138171 Maria holm Jensen Kjellerup Skytteforening 192/00
5 120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening 192/00
5 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening 192/00
10 122335 Thomas Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
10 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening 191/00
10 109408 Emil Vorre Møldrup Skytteforening 191/00
10 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
10 136048 Per Pedersen Skarrild Idrætsforening 191/00
10 30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening 191/00
16 140648 Anita Iversen Skive skytteforening 190/00
16 118337 Jann Pedersen Them Skytteforening 190/00
16 120907 Helga Glud Karup Skytteforening 190/00
19 137342 Pia Kronborg Karup Skytteforening 189/00
19 139737 Jane K.L. Thomsen Karup Skytteforening 189/00
19 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
19 136118 Lene Bejer Damgaard Viborg Skytteforening 189/00
19 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening 189/00
24 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening 188/00
24 128681 Henning Schacksen Møldrup Skytteforening 188/00
24 32960 Allan Fiskbæk Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
24 137986 Heidi Andersen Skive skytteforening 188/00
24 117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 188/00
24 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
24 139828 Søs Worm Karup Skytteforening 188/00
24 139964 Henning Winther Them Skytteforening 188/00
24 137600 Hans Christian Larsen Silkeborg Skyttekreds 188/00
33 22735 Allan Kudsk Gjern Skyttekreds 187/00
33 140070 Simon Moose Højer-Simonsen Fjends Skytteforening 187/00
33 98877 Karsten Jensen Haderup Skytteforening 187/00
33 140004 Michael Sand Kristensen Haderup Skytteforening 187/00
33 128680 Biger Oromaa Møldrup Skytteforening 187/00
33 139816 Steen Bohnstedt-Pedersen Møldrup Skytteforening 187/00
33 135469 Thomas Heesgaard Skarrild Idrætsforening 187/00
40 117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 186/00
40 21865 Kirsten Andersen Them Skytteforening 186/00
40 139811 Mette Kristensen Møldrup Skytteforening 186/00
40 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
40 108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 186/00
40 89028 Finn Pedersen Haderup Skytteforening 186/00
40 141476 Mads Raahede Skive skytteforening 186/00
47 139454 Robert Bech Olesen Fjends Skytteforening 185/00
47 139773 Kristina Andersen Gjern Skyttekreds 185/00
47 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds 185/00
50 139491 Thomas Jensen Gjern Skyttekreds 184/00
50 139333 Brian Rasmussen Tjørring IF Skytteafdeling 184/00
50 127043 Mathias Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 184/00
50 139812 Torben Lerche Møldrup Skytteforening 184/00
50 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening 184/00
50 139959 Tony Betzer Them Skytteforening 184/00
56 135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening 183/00
56 19054 Helle I. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 183/00
56 139772 Søren Andersen Gjern Skyttekreds 183/00
59 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 181/00
59 136327 Glenn Dalen Skarrild Idrætsforening 181/00
59 123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening 181/00
62 107833 Nick Ingerslev Møldrup Skytteforening 180/00
62 139826 Bettina Virenfeldt Fjends Skytteforening 180/00
64 140009 Pelle Frederik Liljendal Møldrup Skytteforening 179/00
65 123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 177/00
66 131835 Ole Tofteby Knudsen Gjern Skyttekreds 175/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 199/00
1 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 199/00
1 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 199/00
1 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 199/00
1 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening 199/00
7 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 198/00
7 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 198/00
7 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds 198/00
10 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 197/00
10 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 197/00
10 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening 197/00
10 21856 Lauge Clausen Them Skytteforening 197/00
10 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening 197/00
15 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 196/00
15 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 196/00
17 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening 194/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 196/00
1 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening 196/00
1 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/00
1 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 196/00
5 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening 195/00
5 28029 Grethe Larsen Skive skytteforening 195/00
7 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 194/00
8 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 193/00
8 37194 Jan Christensen Skarrild Idrætsforening 193/00
10 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening 191/00
10 32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
10 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 191/00
10 21991 Bent Nielsen Gjern Skyttekreds 191/00
14 91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
14 27509 Niels Hansen Hem Skytteforening 190/00
16 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro 189/00
16 102327 Egon Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
16 32646 Hans Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
16 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening 189/00
16 21881 Jens Kjær Them Skytteforening 189/00
16 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 189/00
22 18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds 184/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 194/00
2 27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening 192/00
3 22096 John Madsen Kjellerup Skytteforening 191/00
3 102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
3 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 191/00
6 27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening 190/00
7 110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening 189/00
7 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening 189/00
7 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro 189/00
7 102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
7 37199 Ingolf Lund Skarrild Idrætsforening 189/00
7 112980 Villy Christensen Skarrild Idrætsforening 189/00
7 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening 189/00
14 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening 188/00
14 103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
14 112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
14 104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
14 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening 188/00
19 21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening 187/00
19 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/00
19 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro 187/00
19 140194 Karl Erik Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
23 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening 186/00
23 102754 Bent Olesen Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
23 102328 Preben Bastrup Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
23 32080 Niels Poulsen Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
23 136577 Gert Børsting Jensen Gjern Skyttekreds 186/00
28 140197 Egon Riis Jensen Gjern Skyttekreds 185/00
28 103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling 185/00
28 19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
31 29809 Peter Bay Haderup Skytteforening 184/00
31 24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds 184/00
33 24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds 183/00
33 102385 Ole Elmholt Tjørring IF Skytteafdeling 183/00
33 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening 183/00
33 27998 Inga Jensen Skive skytteforening 183/00
37 135275 Kurt Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
37 107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening 182/00
39 103379 Jens Østergaard Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 181/00
39 127771 Orla Edelberg Nielsen Gjern Skyttekreds 181/00
41 139984 Svend Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling 180/00
42 108720 Erik Lindegaard Tjørring IF Skytteafdeling 179/00
42 101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening 179/00
44 136259 Jens Christensen Haderup Skytteforening 178/00
45 107274 Egon Holst Tjørring IF Skytteafdeling 174/00
46 135527 Flemming Vejvad Tjørring IF Skytteafdeling 171/00
47 137367 Kresten Laursen Tjørring IF Skytteafdeling 166/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 200/00
1 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening 200/00
1 140677 Ditte Hende Jensen Kjellerup Skytteforening 200/00
4 19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening 199/00
4 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 199/00
4 109627 Henrik Svendsen Arnborg Idrætsforening 199/00
7 137459 Christoffer Kristensen Viborg Skytteforening 198/00
7 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 198/00
7 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 198/00
10 122856 Poul Erik Ebbesen Møldrup Skytteforening 197/00
10 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening 197/00
10 140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening 197/00
10 133525 Karina Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 197/00
10 139112 Berith Janner Borved Viborg Skytteforening 197/00
10 123500 Bjørn Jensen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 197/00
16 140022 Birgit Kallestrup Kjellerup Skytteforening 196/00
16 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 196/00
16 12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening 196/00
16 12280 Arne Andersen Møldrup Skytteforening 196/00
16 122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening 196/00
21 12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening 195/00
21 122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening 195/00
21 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 195/00
21 130531 Karl Henry Sørensen Kjellerup Skytteforening 195/00
21 138108 Steen Bisgaard Kjellerup Skytteforening 195/00
21 122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
21 19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro 195/00
28 139663 Torben Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro 194/00
28 139210 Helle Majgaard Ikast Skytteforening 194/00
28 139176 Tina Jordan Ikast Skytteforening 194/00
28 31334 Hans Erik Dörr Kjellerup Skytteforening 194/00
28 122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening 194/00
28 127948 Henning Bech Møldrup Skytteforening 194/00
34 12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening 193/00
34 122834 Kjeld Nielsen Møldrup Skytteforening 193/00
34 118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening 193/00
34 122360 Gunnar Moustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
34 122380 Jørgen Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
34 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 193/00
40 32792 Christian Gregersen Arnborg Idrætsforening 192/00
40 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening 192/00
40 123320 Hans Iver Lyngsø Ulbjerg Skytteforening 192/00
40 135568 Tina Blæsbjerg Ikast Skytteforening 192/00
40 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening 192/00
40 138479 Peter Nørgard Kjellerup Skytteforening 192/00
40 135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro 192/00
47 137969 Kurt F. Jørgensen Karup Skytteforening 191/00
47 139885 Kurt Westphal Karup Skytteforening 191/00
47 87574 Jesper Christensen Ikast Skytteforening 191/00
47 139211 Rene Bach Jørgensen Ikast Skytteforening 191/00
47 12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening 191/00
47 122838 Jull Ebbesen Jensen Møldrup Skytteforening 191/00
47 119364 Morten Kristiansen Viborg Skytteforening 191/00
47 32233 Marianne Laugesen Arnborg Idrætsforening 191/00
47 19785 Bent Svejstrup PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 191/00
56 19783 Bent Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 190/00
56 83615 Jørn Werner Andersen Arnborg Idrætsforening 190/00
56 32599 Herluf Nielsen Arnborg Idrætsforening 190/00
56 140051 Leif Pedersen Viborg Skytteforening 190/00
56 122849 Viggo Busk Møldrup Skytteforening 190/00
61 137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening 189/00
61 19368 Carl Chr. Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
61 123499 Aage Pedersen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 189/00
61 139743 Ole Preben Madsen Haderup Skytteforening 189/00
61 19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
61 122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
61 139738 Natascha Milan Hoffmann Karup Skytteforening 189/00
68 139886 Børge Jensen Karup Skytteforening 188/00
68 127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 188/00
68 139572 Kennet Lindegaard Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 188/00
68 122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
68 122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
68 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
68 125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
68 140805 Per Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
68 127455 Ulrik S. Andersen Gjern Skyttekreds 188/00
68 12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening 188/00
78 122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening 187/00
78 19354 Henning Thuesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
78 127560 Inger Visgård Viborg Skytteforening 187/00
78 140216 Finn Erling Bitsch Viborg Skytteforening 187/00
78 18564 Aage Thomsen Gjern Skyttekreds 187/00
83 123503 Karl Buksti PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 186/00
83 122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening 186/00
85 122852 Niels H. Nielsen Møldrup Skytteforening 185/00
85 123502 Pauli Johansen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 185/00
85 122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
85 108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro 185/00
89 131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening 184/00
90 132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 183/00
90 126948 Karl O. H. Christensen Møldrup Skytteforening 183/00
90 89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro 183/00
93 118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
93 122850 Bente Thorup Møldrup Skytteforening 182/00
93 127031 Henning Kragh Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00
96 126966 Peter Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/00
96 135757 Bjarne Larsen Møldrup Skytteforening 181/00
98 140804 Ernst Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 180/00
99 137457 Mikkel S. T. Andersen Viborg Skytteforening 179/00
100 129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 178/00
101 122385 Søren Peter Therkildsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 176/00
102 139700 Thim M. Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening 172/00
103 132492 Oliver R Hansen Skarrild Idrætsforening 166/00
103 122835 Vagn Sørensen Møldrup Skytteforening 166/00

Til toppen