15m turnering cal. 22 Senior omg. 4 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds ST1 189.0 189.0 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST2 193.0 193.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST1 198.0 198.0 Hovedskydning
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening Å1 193.0 193.0 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å2 200.0 200.0 Hovedskydning
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening ST3 183.0 183.0 Hovedskydning
16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening ST3 170.0 170.0 Hovedskydning
116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds Å1 190.0 190.0 Hovedskydning
106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
139983 Cecilie Julie Jensen Pedersen Hjallerup Skytteforening Å3 197.0 197.0 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening ST3 176.0 176.0 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening ST3 187.0 187.0 Hovedskydning
134808 Birgit Padfield Hjørring Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening ST3 177.0 177.0 Hovedskydning
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening ST2 190.0 190.0 Hovedskydning
15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening Å3 196.0 196.0 Hovedskydning
134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening Å3 185.0 185.0 Hovedskydning
88157 Rose A. Larsen Ulsted Skytteforening Å3 195.0 195.0 Hovedskydning
86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening ST3 177.0 177.0 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening SE3 176.0 176.0 Hovedskydning
10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
26792 Finn S. Knudsen Karby Skyttekreds SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
26791 Hans Christensen Karby Skyttekreds SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
26902 Jette Mikkelsen Karby Skyttekreds SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds ST3 185.0 185.0 Hovedskydning
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
83441 Michael Sørensen Skytteforening Kimbrerne Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening Å2 200.0 200.0 Hovedskydning
140215 Jens Jensen Vilsted Skytteforening Å3 199.0 199.0 Hovedskydning
130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
28916 Knud Larsen Sjørring Skytteforening SE3 178.0 178.0 Hovedskydning
29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening ST3 180.0 180.0 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 191.0 191.0 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 190.0 190.0 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 193.0 193.0 Hovedskydning
97738 Christina Glöss Karby Skyttekreds ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
121578 Marian Engelst Karby Skyttekreds Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
139909 Sebastian Dissing Karby Skyttekreds Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
137961 Svend Engelst Karby Skyttekreds Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening Å3 198.0 198.0 Hovedskydning
115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
140177 Thomas Poulsen Boddum-Ydby Skytteforening Å3 194.0 194.0 Hovedskydning
113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning

Til toppen