| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening 199/13 199/08 398/21
2 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 200/06 198/09 398/15
3 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 198/04 199/06 397/10
4 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 195/05 200/14 395/19
5 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 196/06 197/04 393/10
6 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 194/08 195/05 389/13

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS 199/08 199/11 398/19
2 137331 Marius Vinding Sdr. Omme Skytteforening 196/06 198/07 394/13
3 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 200/09 194/06 394/15
4 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 193/03 199/08 392/11
5 138773 William Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/03 197/04 390/07
6 138774 Anton Bo Kjeldbjerg Billund-Vorbasse Skytteforening 194/04 196/09 390/13
7 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 194/07 193/05 387/12

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening 195/09 196/06 391/15
2 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 191/07 192/04 383/11
3 139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening 187/01 190/03 377/04
4 131380 jonas stensgaard Arnborg Idrætsforening 188/02 188/04 376/06
5 140950 Emil Buhl Jelling fS 182/00 192/03 374/03
6 140794 Frederik Sander Ølgod Skytteforening 185/02 181/03 366/05
7 139954 Mikkel Abildtrup Nickelsen Arnborg Idrætsforening 182/02 182/00 364/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 141632 Sara Nielsen Arnborg Idrætsforening 196/06 195/07 391/13
2 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 186/00 191/05 377/05
3 140610 Casper Bæk Jensen Arnborg Idrætsforening 186/02 189/01 375/03
4 140113 Benjamin Johansen Blåhøj Skytteforening 179/02 176/00 355/02
5 140126 Thomas Juhl Hansen Ølgod Skytteforening 173/02 178/02 351/04

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 199/09 199/15 398/24
2 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/08 199/08 397/16

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 199/11 199/13 398/24
2 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 198/05 195/05 393/10
3 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening 194/06 197/10 391/16
4 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 194/06 196/07 390/13
5 113418 Kristian Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 195/09 195/05 390/14
6 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 196/04 194/04 390/08
7 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 192/05 196/03 388/08
8 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 195/05 193/10 388/15
9 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 196/05 192/05 388/10
10 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 195/04 190/06 385/10
11 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 191/06 193/04 384/10
12 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 191/06 191/02 382/08
13 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 190/03 183/03 373/06
14 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening 180/02 180/00 360/02
15 137767 Jimmy Vanschaik Skarrild Idrætsforening 181/01 179/02 360/03

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 190/02 187/02 377/04
2 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 185/01 188/02 373/03
3 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 182/00 183/01 365/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 37089 Peder B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 175/01 176/00 351/01

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 33621 Henrik Lund Jelling fS 199/07 200/10 399/17
2 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07 199/08 398/15
3 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 199/05 198/08 397/13
4 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 197/04 199/05 396/09
5 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 198/10 198/08 396/18
6 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 196/05 199/08 395/13
7 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 195/09 395/19
8 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 197/10 197/06 394/16
9 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 195/06 198/06 393/12
10 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 193/03 198/09 391/12

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 193/05 198/08 391/13
2 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 195/04 195/05 390/09
3 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/06 193/05 390/11
4 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 194/07 192/06 386/13
5 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening 196/06 190/04 386/10

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening 187/01 190/02 377/03
2 138775 Jan Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 188/01 187/03 375/04
3 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 182/01 187/02 369/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 200/09 198/08 398/17
2 33816 Knud Andersen Jelling fS 199/13 198/15 397/28
3 33812 Lis Andersen Jelling fS 197/06 196/06 393/12
4 33790 Ove Laursen Jelling fS 195/05 195/03 390/08
5 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 195/01 193/08 388/09

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/04 199/05 393/09
2 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 197/11 192/07 389/18
3 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 198/15 190/07 388/22
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/06 194/06 385/12
5 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 191/04 194/03 385/07
6 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 192/04 193/03 385/07
7 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 193/07 191/03 384/10

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 187/05 180/02 367/07

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 198/12 200/10 398/22
2 109627 Henrik Svendsen Arnborg Idrætsforening 195/06 198/11 393/17
3 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 195/12 192/10 387/22
4 132788 Jørgen Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening 186/02 179/01 365/03
5 132492 Oliver R Hansen Skarrild Idrætsforening 166/00 177/01 343/01

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 200/06
2 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening 199/13
3 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 198/04
4 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 196/06
5 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 195/06
6 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 195/05
7 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 194/08

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 200/09
2 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 199/12
3 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS 199/08
4 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 197/10
5 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 197/03
6 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 196/09
7 137494 Magnus Junge Blåhøj Skytteforening 196/07
8 137331 Marius Vinding Sdr. Omme Skytteforening 196/06
9 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 194/07
10 138774 Anton Bo Kjeldbjerg Billund-Vorbasse Skytteforening 194/04
11 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 193/03
11 138773 William Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening 195/09
2 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 191/07
3 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 189/02
4 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 188/02
4 131380 jonas stensgaard Arnborg Idrætsforening 188/02
6 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 188/01
7 139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening 187/01
8 140794 Frederik Sander Ølgod Skytteforening 185/02
9 139954 Mikkel Abildtrup Nickelsen Arnborg Idrætsforening 182/02
10 140950 Emil Buhl Jelling fS 182/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 141632 Sara Nielsen Arnborg Idrætsforening 196/06
2 140610 Casper Bæk Jensen Arnborg Idrætsforening 186/02
3 140574 Simon Rabøl Harder Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 186/00
4 140113 Benjamin Johansen Blåhøj Skytteforening 179/02
5 140126 Thomas Juhl Hansen Ølgod Skytteforening 173/02

Riffel, 15m - Klasse J1

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 199/09
2 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/08

Riffel, 15m - Klasse J2

1 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 199/11
2 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 198/05
3 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 196/05
4 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 196/04
5 113418 Kristian Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 195/09
6 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 195/05
7 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 195/04
8 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening 194/06
8 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 194/06
10 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 192/05
11 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 191/06
11 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 191/06
13 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 190/03
14 137767 Jimmy Vanschaik Skarrild Idrætsforening 181/01
15 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening 180/02

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 190/02
2 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 185/01
3 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 182/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 37089 Peder B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 175/01
2 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 164/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
2 33621 Henrik Lund Jelling fS 199/07
2 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07
4 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 199/05
5 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 198/10
6 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 197/10
7 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 197/04
8 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 196/05
9 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 195/06
10 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 193/03
11 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 189/01

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/06
2 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening 196/06
3 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 195/04
4 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 194/07
5 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 193/05
6 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 183/02

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 135852 Jesper Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 193/05
2 138775 Jan Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 188/01
3 113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening 187/01
4 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 182/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 200/09
2 33816 Knud Andersen Jelling fS 199/13
3 33812 Lis Andersen Jelling fS 197/06
4 33790 Ove Laursen Jelling fS 195/05
5 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 195/01

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 198/15
2 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 197/11
3 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/04
4 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 193/07
5 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 192/04
6 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/06
7 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 191/04

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening 189/02
2 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 187/05
3 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 187/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 198/12
2 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 195/12
3 109627 Henrik Svendsen Arnborg Idrætsforening 195/06
4 132788 Jørgen Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening 186/02
5 132492 Oliver R Hansen Skarrild Idrætsforening 166/00

Til toppen