| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 200/08 200/10 400/18
2 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 200/09 199/10 399/19
3 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 200/11 199/06 399/17
4 130618 Magnus Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 199/06 199/07 398/13
5 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 199/08 198/08 397/16
6 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 198/06 197/03 395/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS 195/08 197/08 392/16

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 199/06 199/07 398/13

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 200/07 199/07 399/14

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 200/09 199/06 399/15

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 188/02 185/01 373/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/04 199/07 399/11
2 33621 Henrik Lund Jelling fS 200/06 198/06 398/12
3 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08 198/09 397/17
4 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/08 198/03 397/11
5 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 200/03 197/04 397/07
6 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 199/10 197/09 396/19

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 98595 Rasmus Haue Heesgaard Sdr. Omme Skytteforening 196/04 196/04 392/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 33812 Lis Andersen Jelling fS 199/10 200/07 399/17
2 33790 Ove Laursen Jelling fS 198/06 199/04 397/10
3 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/04 198/08 397/12
4 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 198/07 197/03 395/10
5 33816 Knud Andersen Jelling fS 196/07 198/05 394/12

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 200/11
2 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 200/09
3 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 200/08
4 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 199/08
5 130618 Magnus Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 199/06
6 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 198/08
7 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 198/06
8 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 197/06

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS 195/08

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 200/10
2 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 199/06
3 132820 Sebastian Clausen Blåhøj Skytteforening 151/01

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 200/07

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 200/09

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 188/02
2 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 182/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 33621 Henrik Lund Jelling fS 200/06
2 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/04
3 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 200/03
4 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 199/10
5 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/08
5 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 98595 Rasmus Haue Heesgaard Sdr. Omme Skytteforening 196/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 33812 Lis Andersen Jelling fS 199/10
2 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/04
3 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 198/07
4 33790 Ove Laursen Jelling fS 198/06
5 33816 Knud Andersen Jelling fS 196/07

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 190/04

Til toppen