Landsdelsmesterskab 2020 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab ST2 189.0 189.0 Mesterskab
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab ST1 190.0 190.0 Mesterskab
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab Å3 196.0 196.0 Mesterskab
105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab Å3 188.0 188.0 Mesterskab
70364 Jesper Holde Hellerup Skyde Selskab SE3 181.0 181.0 Hovedskydning
70364 Jesper Holde Hellerup Skyde Selskab SE3 182.0 182.0 Mesterskab
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab ST3 171.0 171.0 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab ST3 168.0 168.0 Mesterskab
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab ST2 178.0 178.0 Mesterskab
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab ST3 176.0 176.0 Hovedskydning
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab ST3 177.0 177.0 Mesterskab
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening ST3 160.0 160.0 Hovedskydning
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening ST3 164.0 164.0 Mesterskab
140676 Runa Hartmann Akademisk Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
137769 Eva Roug Akademisk Skytteforening ST3 170.0 170.0 Hovedskydning
137769 Eva Roug Akademisk Skytteforening ST3 170.0 170.0 Mesterskab
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST3 174.0 174.0 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST3 181.0 181.0 Mesterskab
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 194.0 194.0 Mesterskab
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 196.0 196.0 Mesterskab
140066 Carl Wilfred Herskind Winther Skytteforeningen Krudttønden BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
131512 Benjamin Ellekvist Skytteforeningen Krudttønden J1 192.0 192.0 Hovedskydning
119076 Philip Jacobsen Kjøbenhavns Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
119076 Philip Jacobsen Kjøbenhavns Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
104919 Jørgen Erik Hasselmann Kjøbenhavns Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
104919 Jørgen Erik Hasselmann Kjøbenhavns Skytteforening FRI 196.0 196.0 Mesterskab

Til toppen