| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 200/14
1 126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/14
3 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/13
3 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 200/13
5 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
6 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 200/09
7 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 200/08
8 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 199/14
9 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/11
10 117026 Emil Bruun Nielsen Horne Skytteforening 199/10
11 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 199/09
12 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 199/08
13 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 198/05
14 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/10

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 200/14
2 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 198/05
3 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 197/06
4 134327 Andreas Willumsen Skals Skytteforening 193/08
5 140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening 193/02

Riffel, 15m - Klasse J1

1 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 200/14
2 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/13
3 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 200/11
4 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 200/07
5 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 199/14
6 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 199/11
7 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/09
8 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening 196/04
9 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 195/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 199/04
2 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/08
3 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 193/06

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 199/07
2 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 198/06
3 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 197/06
4 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/07
5 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/05
6 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 194/05
7 61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening 193/05
8 17365 Camilla Chemnitz Fisker Randers Skyttekreds 193/04
9 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/03
10 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 190/05
11 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 190/02
12 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 189/06
13 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 187/03
14 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 186/03
15 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 185/01

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 193/02
2 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening 189/07
3 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening 188/01
4 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 181/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds 200/16
2 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 200/12
2 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/12
4 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
5 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 200/07
6 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09
7 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 199/07
8 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 198/11
9 48169 Jens Helding Horne Skytteforening 198/06
9 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/06
11 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening 197/08
12 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 196/07

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening 196/05
2 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening 194/09

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/13
2 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 200/10
3 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 199/07
4 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 198/12
5 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 198/10
6 28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds 198/08
7 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 197/10
8 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 197/07
8 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening 197/07
10 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds 197/06
11 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 197/04
12 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 196/05

Til toppen