| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/15 200/17 400/32
2 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15 200/16 400/31
3 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 200/16 200/14 400/30
4 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/14 200/15 400/29
5 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 200/16 200/12 400/28
6 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09 200/16 400/25
7 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 200/13 200/10 400/23
8 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/10 200/11 400/21
9 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12 200/09 400/21
10 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/08 200/12 400/20
11 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 200/10 200/08 400/18
12 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/10 200/11 399/21
13 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/08 199/12 398/20
14 128024 Emily Hansen Hindsholm Skytteforening 198/09 199/12 397/21
15 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 199/11 198/12 397/23
16 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 197/06 198/04 395/10
17 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening 194/07 200/10 394/17

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 199/10 199/12 398/22
2 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 199/07 199/12 398/19
3 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening 196/08 199/08 395/16
4 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 197/05 198/07 395/12
5 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 194/04 198/08 392/12
6 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening 197/05 194/06 391/11
7 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 195/03 195/05 390/08
8 132010 Jessica Dallerup Vissenbjerg Skytteforening 195/07 193/05 388/12
9 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 195/05 191/05 386/10
10 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 193/05 190/03 383/08
11 135281 Jamie Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 188/03 186/01 374/04

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 134815 Nicolas Larsen Dalum Skytteforening 194/06 200/06 394/12
2 138958 Simon Henriksen Tommerup Skytteforening 181/00 185/02 366/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 196/08 200/09 396/17
2 140072 Amanda Madsen Paarup Skytteforening 196/07 192/03 388/10
3 139366 Carmen Vedel Wilson Paarup Skytteforening 197/05 190/02 387/07
4 141099 Tiffany I.C.K. Bramm Vissenbjerg Skytteforening 191/02 193/05 384/07
5 141439 Oliver Wagner Aebeloe Vissenbjerg Skytteforening 190/03 193/04 383/07
6 141435 Mikkel bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening 192/00 191/03 383/03
7 141772 Magnus Bøgedal Vissenbjerg Skytteforening 192/03 190/04 382/07
8 141438 Mathias Wagner Aebeloe Vissenbjerg Skytteforening 188/00 193/03 381/03
9 139355 Tobias Birch Paarup Skytteforening 189/04 188/02 377/06
10 141389 Simon Struch Andersen Tommerup Skytteforening 193/05 183/00 376/05
11 140733 Kasper Stobbe Nyholm Bullerup Skyttekreds 175/01 181/01 356/02
12 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening 167/01 173/01 340/02

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/12 200/13 400/25
2 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/06 197/08 395/14
3 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/07 197/10 392/17

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening 198/08 200/06 398/14
2 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 200/08 198/09 398/17
3 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/11 200/10 397/21
4 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 199/07 198/08 397/15
5 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 191/04 200/04 391/08
6 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening 193/04 195/02 388/06
7 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 193/02 190/05 383/07
8 137284 Christian Hossfeld Toftehøj Ringe Skytteforening 188/04 187/01 375/05
9 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 184/02 188/03 372/05

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/06 194/03 389/09

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 189/01 192/03 381/04
2 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 191/05 190/03 381/08
3 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 189/03 191/02 380/05
4 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 192/03 187/03 379/06
5 52423 Henrik G. Nielsen Paarup Skytteforening 187/02 187/01 374/03
6 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 185/01 179/00 364/01
7 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 180/01 182/01 362/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense 180/01 180/01 360/02

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13 200/16 400/29
2 75460 Line Sørensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 200/11 200/13 400/24
3 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12 200/09 400/21
4 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 199/04 200/09 399/13
5 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening 200/09 199/11 399/20
6 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 199/09 199/08 398/17
7 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/09 197/11 396/20
8 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08 198/11 395/19
9 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/12 198/07 395/19
10 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 196/04 197/08 393/12
11 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 197/06 195/08 392/14
12 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 195/06 195/03 390/09
13 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening 196/05 194/04 390/09

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 195/06 196/08 391/14
2 138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 192/07 196/06 388/13
3 135822 Heidi Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 193/03 193/03 386/06
4 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 192/03 192/04 384/07
5 138396 Kenny Busch Hansen Hindsholm Skytteforening 190/02 192/00 382/02
6 138396 Kenny Busch Hansen Hindsholm Skytteforening 190/02 192/00 382/02
7 51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening 187/04 193/09 380/13

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 191/02 192/03 383/05
2 97868 Kim Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 186/03 181/01 367/04

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/14 200/14 400/28
2 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/08 200/11 399/19
3 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08 200/05 399/13
4 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/07 196/04 391/11

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/06 194/03 390/09
2 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/03 195/04 389/07
3 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 189/05 191/03 380/08
4 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 188/02 189/02 377/04

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening 191/02 188/02 379/04
2 50703 Johnny B. Hansen Hindsholm Skytteforening 187/01 190/01 377/02
3 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening 187/01 185/01 372/02
4 47295 Hugo Jensen Vissenbjerg Skytteforening 181/00 180/00 361/00
5 46774 Hans Mose Rasmussen Ringe Skytteforening 173/00 176/01 349/01

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 200/16
1 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 200/16
3 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/15
3 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15
5 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/14
6 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 200/13
7 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12
8 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/10
8 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 200/10
10 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09
11 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/08
12 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 199/11
13 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/10
14 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/08
15 128024 Emily Hansen Hindsholm Skytteforening 198/09
16 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 197/06
17 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening 194/07

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 199/10
2 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 199/07
3 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening 197/05
3 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 197/05
5 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening 196/08
6 132010 Jessica Dallerup Vissenbjerg Skytteforening 195/07
7 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 195/05
8 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 195/03
9 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 194/04
10 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 193/05
11 135281 Jamie Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 188/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 134815 Nicolas Larsen Dalum Skytteforening 194/06
2 138958 Simon Henriksen Tommerup Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 139366 Carmen Vedel Wilson Paarup Skytteforening 197/05
2 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 196/08
3 140072 Amanda Madsen Paarup Skytteforening 196/07
4 141389 Simon Struch Andersen Tommerup Skytteforening 193/05
5 141772 Magnus Bøgedal Vissenbjerg Skytteforening 192/03
6 141435 Mikkel bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening 192/00
7 141099 Tiffany I.C.K. Bramm Vissenbjerg Skytteforening 191/02
8 141439 Oliver Wagner Aebeloe Vissenbjerg Skytteforening 190/03
9 139355 Tobias Birch Paarup Skytteforening 189/04
10 141438 Mathias Wagner Aebeloe Vissenbjerg Skytteforening 188/00
11 140733 Kasper Stobbe Nyholm Bullerup Skyttekreds 175/01
12 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening 167/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/12
2 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/06
3 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 200/08
2 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 199/07
3 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening 198/08
4 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/11
5 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening 193/04
6 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 193/02
7 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 191/04
8 137284 Christian Hossfeld Toftehøj Ringe Skytteforening 188/04
9 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 184/02

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/06

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 192/03
2 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 191/05
3 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 189/03
4 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 189/01
5 52423 Henrik G. Nielsen Paarup Skytteforening 187/02
6 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 185/01
7 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 180/01

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense 180/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
2 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
3 75460 Line Sørensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 200/11
4 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening 200/09
5 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/09
5 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 199/09
7 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 199/04
8 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/12
9 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08
10 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 197/06
11 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening 196/05
12 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 196/04
13 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 195/06

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 195/06
2 135822 Heidi Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 193/03
3 138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 192/07
4 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 192/03
5 138396 Kenny Busch Hansen Hindsholm Skytteforening 190/02
6 138396 Kenny Busch Hansen Hindsholm Skytteforening 190/02
7 51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening 187/04

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 191/02
2 97868 Kim Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 186/03

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/14
2 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08
2 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/08
4 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/07

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/06
2 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/03
3 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 189/05
4 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening 191/02
2 50703 Johnny B. Hansen Hindsholm Skytteforening 187/01
2 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening 187/01
4 47295 Hugo Jensen Vissenbjerg Skytteforening 181/00
5 46774 Hans Mose Rasmussen Ringe Skytteforening 173/00

Til toppen