| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/12 200/15 400/27
2 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/09 200/12 400/21
3 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 199/11 200/09 399/20
4 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 199/08 200/11 399/19
5 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06 200/03 399/09
6 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/06 199/06 399/12
7 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 198/02 200/06 398/08
8 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/07 198/10 398/17
9 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 198/09 199/09 397/18

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 191/01 191/04 382/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 199/06 198/05 397/11
2 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening 198/07 195/04 393/11

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/10 200/11 400/21
2 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07 199/08 397/15
3 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 198/05 198/03 396/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 198/04 200/06 398/10
2 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/06 199/07 396/13
3 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 198/03 198/05 396/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/04 194/03 391/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 198/03 197/06 395/09
2 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 194/04 194/04 388/08
3 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 187/01 186/01 373/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 183/01 182/01 365/02
2 47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening 161/01 143/00 304/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08 200/11 400/19
2 75460 Line Sørensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 200/12 200/07 400/19
3 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/06 200/03 399/09
4 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07 198/05 398/12
5 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 199/07 198/05 397/12
6 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening 197/05 198/05 395/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 197/05 200/10 397/15

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/05 200/12 400/17
2 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06 200/07 399/13
3 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/03 200/04 398/07
4 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/05 199/05 397/10
5 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/05 193/03 389/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 184/00 182/02 366/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/12
2 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/09
3 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/07
4 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/06
5 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 199/11
6 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 199/08
7 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06
8 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 198/09
9 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 198/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 191/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 199/06
2 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening 198/07

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/10
2 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07
3 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 198/05

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 198/04
2 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 198/03
3 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/06

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/04

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 198/03
2 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 194/04
3 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 187/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 183/01
2 47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening 161/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 75460 Line Sørensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 200/12
2 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08
3 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07
4 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 199/07
5 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/06
6 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening 197/05

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 197/05

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/05
2 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06
3 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/05
4 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/03
5 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/05

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 184/00

Til toppen