Vinterturnering 3 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
140535 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
140535 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening Å3 169.000 169.000 Mesterskab
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
139736 Bjørn Væggemose Lauritzen Videbæk Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
139736 Bjørn Væggemose Lauritzen Videbæk Skytteforening BK3 174.000 174.000 Mesterskab
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
135063 Stefan Laursen Videbæk Skytteforening Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
135063 Stefan Laursen Videbæk Skytteforening Å3 179.000 179.000 Mesterskab
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
123385 Lukas Schmidt Højmark Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
123385 Lukas Schmidt Højmark Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
123464 Jannik Nielsen Højmark Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK4 175.000 175.000 Mesterskab
140407 Victor Koch Dideriksen Højmark Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
141020 Adam Hewitt Højmark Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
141020 Adam Hewitt Højmark Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening J2 176.000 176.000 Hovedskydning
135611 Astrid Foldsted Staal Højmark Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK4 151.000 151.000 Hovedskydning
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
139903 Olivia Sobel Trehøje Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
137699 Mikkel Bang-Madsen Trehøje Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
139901 Lucas Overgaard Trehøje Skytteforening BK4 167.000 167.000 Hovedskydning
29722 Tove Madsen Trehøje Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
140350 Samuel Thestrup Sørensen Trehøje Skytteforening FRI 183.000 183.000 Hovedskydning
138784 Andreas Grøndal Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
138784 Andreas Grøndal Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å3 194.000 194.000 Mesterskab
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening ST1 199.000 199.000 Mesterskab
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
31467 Karl Henrik Hamann Trehøje Skytteforening ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
31467 Karl Henrik Hamann Trehøje Skytteforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
140989 Mads Sloth Andersen Trehøje Skytteforening SE2 200.000 200.000 Hovedskydning
140989 Mads Sloth Andersen Trehøje Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE3 179.000 179.000 Mesterskab
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE2 185.000 185.000 Mesterskab
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening SE3 176.000 176.000 Hovedskydning
140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening SE3 188.000 188.000 Mesterskab
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 189.000 189.000 Mesterskab
140726 Kurt Nikolajsen Lemvig Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
135487 Jakob Bak Lemvig Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
128120 Kurt Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
140719 Ketty Jørgensen Lemvig Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
139940 Simon Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
139940 Simon Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
139941 Mikkel Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
139941 Mikkel Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening BK3 179.000 179.000 Mesterskab
139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
139950 Mia Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
139950 Mia Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK4 171.000 171.000 Mesterskab
139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
139948 Lasse Damsgaard Holmsland Skytteforening BK4 159.000 159.000 Hovedskydning
139948 Lasse Damsgaard Holmsland Skytteforening BK4 123.000 123.000 Mesterskab
139943 Adam Jørgensen Holmsland Skytteforening J2 160.000 160.000 Hovedskydning
139944 Rosa Jørgensen Holmsland Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
139944 Rosa Jørgensen Holmsland Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
140284 Torben Pedersen Holmsland Skytteforening ST3 170.000 170.000 Hovedskydning
140285 Jeannie Jørgensen Holmsland Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
139942 Mikkel Jensen Holmsland Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
141339 Martin Grell Holmsland Skytteforening BK4 167.000 167.000 Hovedskydning
141818 Maria Lea Jørgensen Holmsland Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
141906 Matti Johansen Videbæk Skytteforening BK4 152.000 152.000 Hovedskydning
141905 Isabella Johansen Videbæk Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 185.000 185.000 Mesterskab
140778 Jens Peter Gammelvind Ørnhøj Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
137737 Pernille Vagtborg Nielsen Ørnhøj Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
136932 Lukas Byskov Krogh Madsen Ørnhøj Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
137858 Heidi Bjerg Ørnhøj Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
84225 Bjarne Ravn Mejrup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
30274 Erling Jensen Mejrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
141732 Ghita Kia Hvam Mejrup Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
141732 Ghita Kia Hvam Mejrup Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
119365 Irene Hansen Mejrup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
30198 Jesper Marcussen Mejrup Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
27649 Knud Madsen Mejrup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
140985 Johan H. Lundsgaard Mejrup Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
141730 Malthe Riis Madsen Mejrup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
107934 Michael Jensen Mejrup Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
126722 Søren Gade Nielsen Mejrup Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
126722 Søren Gade Nielsen Mejrup Skytteforening BK3 174.000 174.000 Mesterskab
140983 Thilde Jensen Mejrup Skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
137502 Tinus Jensen Mejrup Skytteforening BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
137502 Tinus Jensen Mejrup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
115914 Tonni Jensen Mejrup Skytteforening Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
115916 Torben Jensen Mejrup Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
115916 Torben Jensen Mejrup Skytteforening Å3 186.000 186.000 Mesterskab
140984 Bent Hansen Mejrup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
140984 Bent Hansen Mejrup Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
137500 Thea Marie Jensen Mejrup Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
100670 Kirsten Søndergaard Posten Holstebro SE1 188.000 188.000 Hovedskydning
100670 Kirsten Søndergaard Posten Holstebro SE1 190.000 190.000 Mesterskab
100673 Tove Rasmussen Posten Holstebro Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
100673 Tove Rasmussen Posten Holstebro Å3 190.000 190.000 Mesterskab
100676 Kirsten Christensen Posten Holstebro Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
100676 Kirsten Christensen Posten Holstebro Å3 189.000 189.000 Mesterskab
100674 Bruno Kammersgaard Posten Holstebro SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
100674 Bruno Kammersgaard Posten Holstebro SE3 185.000 185.000 Mesterskab
100675 Ove Pedersen Posten Holstebro SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
100675 Ove Pedersen Posten Holstebro SE3 182.000 182.000 Mesterskab
29947 Villy Christensen Posten Holstebro SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
29947 Villy Christensen Posten Holstebro SE3 186.000 186.000 Mesterskab
100678 Peder Christensen Posten Holstebro SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
100678 Peder Christensen Posten Holstebro SE3 181.000 181.000 Mesterskab

Til toppen