| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15 200/15 400/30
2 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16 200/12 400/28
3 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 200/13 200/12 400/25
4 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/10 199/12 398/22
5 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 198/14 199/11 397/25
6 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 198/05 199/10 397/15
7 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/09 198/05 396/14
8 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 196/05 199/05 395/10
9 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/05 197/07 395/12
10 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening 195/09 198/12 393/21
11 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 196/05 196/07 392/12

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 137494 Magnus Junge Blåhøj Skytteforening 199/13 199/08 398/21
2 115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening 199/07 199/08 398/15
3 136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening 198/09 198/12 396/21
4 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS 199/11 197/09 396/20
5 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 199/07 196/05 395/12
6 141044 Ajshat Lechieva Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/07 195/08 392/15
7 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 198/04 194/04 392/08
8 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 195/05 196/05 391/10
9 130440 Lærke Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 197/08 194/06 391/14
10 137097 Lucas Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/02 198/07 389/09
11 126750 Rasmus Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 196/04 190/04 386/08

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 200/14 400/24
2 120780 Victor Skovbjerg Ullerup Skytteforening 198/09 197/08 395/17
3 140263 Frederik Norlyk Larsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/05 195/06 392/11
4 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 192/04 196/04 388/08
5 131145 Caroline Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 196/01 191/03 387/04
6 135019 Mathias N. Sørensen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 196/02 186/04 382/06
7 140167 Johannes Emil Bundgård Vejle Skytteforening 190/06 191/03 381/09
8 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 190/02 191/02 381/04
9 139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening 187/01 193/06 380/07
10 140950 Emil Buhl Jelling fS 191/03 188/01 379/04

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 141046 Viola Pioli Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/07 196/04 391/11
2 140796 Mathias Vestergaard Bertin Ullerup Skytteforening 194/04 196/08 390/12
3 139529 Frederikke Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening 190/05 198/08 388/13
4 141187 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/04 193/06 386/10
5 141045 Kayla Elstrøm Mikkelsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/07 191/04 385/11
6 141932 Jeppe Carlsson Vejle Skytteforening 190/02 189/02 379/04
7 139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening 183/02 193/04 376/06
8 140166 Ludvig Monk Holm Vejle Skytteforening 179/01 181/02 360/03
9 141931 Niels Reinertsen Vejle Skytteforening 179/00 170/00 349/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 199/07 399/18
2 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 198/10 200/13 398/23
3 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/13 199/12 398/25
4 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/09 198/05 396/14
5 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 194/05 199/09 393/14

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09 199/11 399/20
2 138235 Dines Møller Kroman Vejle Skytteforening 199/08 199/07 398/15
3 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 199/09 198/09 397/18
4 130869 Sarah Jensen Jelling fS 200/10 197/05 397/15
5 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 199/14 197/08 396/22
6 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/05 197/09 393/14
7 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 196/03 197/08 393/11
8 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/07 198/06 392/13
9 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 195/06 196/02 391/08
10 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 196/00 195/02 391/02
11 127856 Benjamin Bangsggaard Vejle Skytteforening 194/06 194/03 388/09
12 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening 195/05 192/06 387/11
13 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 189/04 196/04 385/08
14 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 192/01 193/03 385/04
15 137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening 196/04 189/05 385/09
16 126749 Nicolaj Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 190/04 186/02 376/06

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/03 194/04 384/07

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 191/03 191/02 382/05
2 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 184/03 190/03 374/06
3 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 186/06 187/02 373/08
4 96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 185/02 186/03 371/05
4 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 185/02 186/03 371/05
6 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 182/03 184/00 366/03
7 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 181/00 182/02 363/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 164/00 167/01 331/01

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16 200/17 400/33
2 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15 200/13 400/28
3 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 200/14 400/25
4 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15 200/10 400/25
5 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/10 200/12 400/22
6 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/06 200/10 400/16
7 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 200/05 199/11 399/16
8 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/10 199/05 399/15
9 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 199/10 199/14 398/24
10 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12 199/12 398/24
11 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08 199/08 398/16
12 95711 Tommy Søby Jensen Brande Skytteforening 199/09 198/06 397/15
13 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 198/09 195/07 393/16
14 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/03 195/05 391/08

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 196/06 197/03 393/09
2 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 194/04 197/08 391/12
3 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 196/09 195/07 391/16
4 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 194/04 196/07 390/11
5 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/05 196/03 390/08
6 129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening 196/08 194/08 390/16
7 103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening 192/04 195/08 387/12

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 194/02 198/05 392/07
2 139220 Martin Christensen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 193/03 192/05 385/08
3 115005 Lars K. Madsen Ullerup Skytteforening 191/01 187/00 378/01
4 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 185/03 186/00 371/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15 200/13 400/28
2 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 200/07 199/10 399/17
3 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11 199/15 398/26
4 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/13 199/07 397/20
5 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/09 198/09 397/18
6 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 199/08 197/08 396/16
7 33812 Lis Andersen Jelling fS 197/10 197/05 394/15
8 34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening 198/10 196/05 394/15
9 33816 Knud Andersen Jelling fS 198/09 196/01 394/10
10 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/08 197/08 392/16
11 33790 Ove Laursen Jelling fS 193/07 198/04 391/11
12 35072 Bodil Hansen Jelling fS 193/05 196/05 389/10
13 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 195/04 190/03 385/07
14 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/02 192/08 382/10

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 198/10 197/08 395/18
2 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening 199/08 195/06 394/14
3 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05 197/07 392/12
4 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 199/06 191/07 390/13
5 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/05 191/05 389/10
6 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/04 194/05 388/09
6 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 194/04 194/05 388/09
8 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 193/07 194/05 387/12
9 34969 Karl Erik Hansen Jelling fS 196/06 191/03 387/09
10 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/04 191/02 386/06
11 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 189/05 189/03 378/08
12 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening 188/00 187/04 375/04

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 81067 Jørgen S. Larsen Jelling fS 193/03 194/05 387/08
2 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening 180/01 186/02 366/03

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 195/04 188/02 383/06

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
2 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15
3 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 200/13
4 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/10
5 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 198/14
6 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/09
7 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/05
7 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 198/05
9 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 196/05
9 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 196/05
11 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening 195/09

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 137494 Magnus Junge Blåhøj Skytteforening 199/13
2 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS 199/11
3 115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening 199/07
3 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 199/07
5 136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening 198/09
6 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 198/04
7 130440 Lærke Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 197/08
8 141044 Ajshat Lechieva Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/07
9 126750 Rasmus Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 196/04
10 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 195/05
11 137097 Lucas Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
2 120780 Victor Skovbjerg Ullerup Skytteforening 198/09
3 140263 Frederik Norlyk Larsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/05
4 135019 Mathias N. Sørensen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 196/02
5 131145 Caroline Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 196/01
6 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 192/04
7 140950 Emil Buhl Jelling fS 191/03
8 140167 Johannes Emil Bundgård Vejle Skytteforening 190/06
9 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 190/02
10 139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening 187/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 141046 Viola Pioli Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/07
2 141045 Kayla Elstrøm Mikkelsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/07
3 140796 Mathias Vestergaard Bertin Ullerup Skytteforening 194/04
4 141187 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/04
5 139529 Frederikke Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening 190/05
6 141932 Jeppe Carlsson Vejle Skytteforening 190/02
7 139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening 183/02
8 140166 Ludvig Monk Holm Vejle Skytteforening 179/01
9 141931 Niels Reinertsen Vejle Skytteforening 179/00
10 141293 Silje Skovbjerg Ullerup Skytteforening 164/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
2 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/13
3 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 198/10
4 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/09
5 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 130869 Sarah Jensen Jelling fS 200/10
2 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
3 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 199/14
4 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 199/09
5 138235 Dines Møller Kroman Vejle Skytteforening 199/08
6 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/05
7 137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening 196/04
8 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 196/03
9 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 196/00
10 112089 Kamilla Keinicke Jelling fS 195/07
11 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 195/06
12 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening 195/05
13 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/07
14 127856 Benjamin Bangsggaard Vejle Skytteforening 194/06
15 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 192/01
16 126749 Nicolaj Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 190/04
17 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 189/04

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/03

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 191/03
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 186/06
3 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 185/02
3 96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 185/02
5 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 184/03
6 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 182/03
7 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 164/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
2 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15
2 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15
4 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
5 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/10
5 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/10
7 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/06
8 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 200/05
9 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
10 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 199/10
11 95711 Tommy Søby Jensen Brande Skytteforening 199/09
12 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08
13 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 198/09
14 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 198/04
15 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/03
16 33621 Henrik Lund Jelling fS 194/04

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 196/09
2 129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening 196/08
3 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 196/06
4 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/05
5 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 194/04
5 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 194/04
7 103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening 192/04

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 194/02
2 139220 Martin Christensen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 193/03
3 115005 Lars K. Madsen Ullerup Skytteforening 191/01
4 128425 Jørgen Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 187/02
5 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 185/03
6 126747 Jeannette Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 184/02

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15
2 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 200/07
3 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11
4 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/09
5 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 199/08
6 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/13
7 34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening 198/10
8 33816 Knud Andersen Jelling fS 198/09
9 33812 Lis Andersen Jelling fS 197/10
10 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/04
11 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/08
12 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 195/04
13 33790 Ove Laursen Jelling fS 193/07
14 35072 Bodil Hansen Jelling fS 193/05
15 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/02

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening 199/08
2 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 199/06
3 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 198/10
4 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/05
5 34969 Karl Erik Hansen Jelling fS 196/06
6 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05
7 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/04
8 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/04
8 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 194/04
10 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 193/07
11 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 189/05
12 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening 188/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 81067 Jørgen S. Larsen Jelling fS 193/03
2 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 186/04
3 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening 185/01
4 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening 180/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 195/04

Til toppen