DGI Sydøstjylland landsdelsmesterskab (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening Å3 185.0 185.0 Hovedskydning
33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening Å3 186.0 186.0 Mesterskab
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST2 190.0 190.0 Mesterskab
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
95711 Tommy Søby Jensen Brande Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
95711 Tommy Søby Jensen Brande Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 190.0 190.0 Mesterskab
141293 Silje Skovbjerg Ullerup Skytteforening BK4 164.0 164.0 Hovedskydning
140796 Mathias Vestergaard Bertin Ullerup Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
140796 Mathias Vestergaard Bertin Ullerup Skytteforening BK4 196.0 196.0 Mesterskab
120780 Victor Skovbjerg Ullerup Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
120780 Victor Skovbjerg Ullerup Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
33621 Henrik Lund Jelling fS Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 199.0 199.0 Mesterskab
33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening SE2 199.0 199.0 Hovedskydning
33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening FRI 188.0 188.0 Mesterskab
132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
127856 Benjamin Bangsggaard Vejle Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
127856 Benjamin Bangsggaard Vejle Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
138235 Dines Møller Kroman Vejle Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
138235 Dines Møller Kroman Vejle Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
140167 Johannes Emil Bundgård Vejle Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
140167 Johannes Emil Bundgård Vejle Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening ST2 181.0 181.0 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening ST2 182.0 182.0 Mesterskab
141931 Niels Reinertsen Vejle Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
141931 Niels Reinertsen Vejle Skytteforening BK4 170.0 170.0 Mesterskab
141932 Jeppe Carlsson Vejle Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
141932 Jeppe Carlsson Vejle Skytteforening BK4 189.0 189.0 Mesterskab
129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab
135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
140166 Ludvig Monk Holm Vejle Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
140166 Ludvig Monk Holm Vejle Skytteforening BK4 181.0 181.0 Mesterskab
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
140263 Frederik Norlyk Larsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
140263 Frederik Norlyk Larsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
140264 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
140264 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 193.0 193.0 Mesterskab
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
137097 Lucas Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
137097 Lucas Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
141046 Viola Pioli Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
141046 Viola Pioli Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 196.0 196.0 Mesterskab
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
141044 Ajshat Lechieva Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
141044 Ajshat Lechieva Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
141187 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
141187 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 193.0 193.0 Mesterskab
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
140950 Emil Buhl Jelling fS BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
140950 Emil Buhl Jelling fS BK3 188.0 188.0 Mesterskab
139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening BK4 193.0 193.0 Mesterskab
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS Å1 195.0 195.0 Mesterskab
35072 Bodil Hansen Jelling fS SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
35072 Bodil Hansen Jelling fS SE1 196.0 196.0 Mesterskab
115005 Lars K. Madsen Ullerup Skytteforening Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
115005 Lars K. Madsen Ullerup Skytteforening Å3 187.0 187.0 Mesterskab
81067 Jørgen S. Larsen Jelling fS SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
81067 Jørgen S. Larsen Jelling fS SE3 194.0 194.0 Mesterskab
130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
126749 Nicolaj Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning J2 190.0 190.0 Hovedskydning
126749 Nicolaj Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning J2 186.0 186.0 Mesterskab
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
139220 Martin Christensen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
139220 Martin Christensen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning Å3 192.0 192.0 Mesterskab
130440 Lærke Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
130440 Lærke Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning BK2 194.0 194.0 Mesterskab
123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
126750 Rasmus Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
126750 Rasmus Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning BK2 190.0 190.0 Mesterskab
126747 Jeannette Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning Å3 184.0 184.0 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Jelling fS SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Jelling fS SE2 191.0 191.0 Mesterskab
128425 Jørgen Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
135019 Mathias N. Sørensen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
135019 Mathias N. Sørensen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning BK3 186.0 186.0 Mesterskab
34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
141045 Kayla Elstrøm Mikkelsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
141045 Kayla Elstrøm Mikkelsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 191.0 191.0 Mesterskab
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST1 190.0 190.0 Hovedskydning
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST1 194.0 194.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 197.0 197.0 Mesterskab
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 192.0 192.0 Mesterskab
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 198.0 198.0 Mesterskab
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS BK2 197.0 197.0 Mesterskab
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 200.0 200.0 Mesterskab
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
112089 Kamilla Keinicke Jelling fS J2 195.0 195.0 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening ST2 186.0 186.0 Mesterskab
96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST2 186.0 186.0 Mesterskab
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 195.0 195.0 Mesterskab
136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
131145 Caroline Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
131145 Caroline Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
137494 Magnus Junge Blåhøj Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
137494 Magnus Junge Blåhøj Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
139529 Frederikke Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
139529 Frederikke Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening BK4 198.0 198.0 Mesterskab
137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening Å2 195.0 195.0 Mesterskab
136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 197.0 197.0 Mesterskab
130869 Sarah Jensen Jelling fS J2 200.0 200.0 Hovedskydning
130869 Sarah Jensen Jelling fS J2 197.0 197.0 Mesterskab
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK1 199.0 199.0 Mesterskab
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS J2 199.0 199.0 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS J2 197.0 197.0 Mesterskab
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 196.0 196.0 Mesterskab
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 198.0 198.0 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 200.0 200.0 Mesterskab
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 182.0 182.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 184.0 184.0 Mesterskab
127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening Å3 194.0 194.0 Hovedskydning
116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening Å3 198.0 198.0 Mesterskab
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 195.0 195.0 Mesterskab
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening SE2 199.0 199.0 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 197.0 197.0 Mesterskab
35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening SE2 187.0 187.0 Mesterskab
129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 187.0 187.0 Mesterskab
85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST2 191.0 191.0 Mesterskab
34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening SE3 180.0 180.0 Hovedskydning
34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening SE3 186.0 186.0 Mesterskab
34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST3 164.0 164.0 Hovedskydning
34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST3 167.0 167.0 Mesterskab

Til toppen