DGI Sydøstjylland landsdelsmesterskab (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
138939 Daria Avræm Brande Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
138939 Daria Avræm Brande Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 188.0 188.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening Å1 194.0 194.0 Mesterskab
111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 199.0 199.0 Mesterskab
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
33621 Henrik Lund Jelling fS Å1 200.0 200.0 Mesterskab
33621 Henrik Lund Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
140349 Bjørn Duckmann Ullerup Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
140349 Bjørn Duckmann Ullerup Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST2 184.0 184.0 Mesterskab
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS Å1 199.0 199.0 Mesterskab
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
140165 August Monk Holm Vejle Skytteforening BK3 168.0 168.0 Mesterskab
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 200.0 200.0 Mesterskab
138750 Frey Aunsberg Vejle Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
138750 Frey Aunsberg Vejle Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
112089 Kamilla Keinicke Jelling fS J2 196.0 196.0 Hovedskydning
112089 Kamilla Keinicke Jelling fS J2 198.0 198.0 Mesterskab
136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS BK3 197.0 197.0 Mesterskab
131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS BK2 198.0 198.0 Mesterskab
129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
138749 Mathias Guldberg Bang Vejle Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
138749 Mathias Guldberg Bang Vejle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
140165 August Monk Holm Vejle Skytteforening BK3 170.0 170.0 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
130869 Sarah Jensen Jelling fS J2 200.0 200.0 Hovedskydning
130869 Sarah Jensen Jelling fS J2 199.0 199.0 Mesterskab
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
46934 Rasmus M Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST2 197.0 197.0 Hovedskydning
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST2 192.0 192.0 Mesterskab
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Mesterskab
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 200.0 200.0 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 200.0 200.0 Mesterskab
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS J2 198.0 198.0 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS J2 199.0 199.0 Mesterskab
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK1 200.0 200.0 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Mesterskab
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 182.0 182.0 Mesterskab
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
46934 Rasmus M Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST1 190.0 190.0 Mesterskab
129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 200.0 200.0 Mesterskab
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
131897 Markus G. Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST3 163.0 163.0 Hovedskydning
34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST3 174.0 174.0 Mesterskab
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening ST3 182.0 182.0 Mesterskab
85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST3 187.0 187.0 Mesterskab
101490 Christoffer Røjkjær Samsø Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Samsø Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 199.0 199.0 Mesterskab

Til toppen