DGI Sydøstjylland landsdelsmesterskab (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening 2H 2 246.0 246.0 Mesterskab
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening 2H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening 2H 2 242.0 242.0 Mesterskab
35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening 1H 1 265.0 265.0 Hovedskydning
35259 Benny Jensen Vejle Skytteforening 2H 3 233.0 233.0 Hovedskydning
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening 2H 1 255.0 255.0 Hovedskydning
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening 2H 1 257.0 257.0 Mesterskab
134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening 1H 1 267.0 267.0 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 2H 1 265.0 265.0 Hovedskydning
136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds 2H 2 243.0 243.0 Hovedskydning
20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds 2H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds 2H 2 257.0 257.0 Mesterskab
123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds 1H 2 245.0 245.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 2H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 2H 1 271.0 271.0 Mesterskab
109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter 1H 1 280.0 280.0 Mesterskab
127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter 2H 2 246.0 246.0 Hovedskydning
127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter 2H 2 252.0 252.0 Mesterskab
135588 Niels Riise Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 2H 2 262.0 262.0 Hovedskydning
34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening 2H 1 278.0 278.0 Mesterskab
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 2H 1 263.0 263.0 Hovedskydning
34981 Jonas Hansen Vejle Skytteforening 1H 1 281.0 281.0 Mesterskab
34981 Jonas Hansen Vejle Skytteforening 1H 1 293.0 293.0 Hovedskydning
34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening 2H 1 278.0 278.0 Hovedskydning
109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter 1H 1 270.0 270.0 Hovedskydning
42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 2H 1 285.0 285.0 Mesterskab
42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 2H 1 285.0 285.0 Hovedskydning
35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening 1H 2 261.0 261.0 Mesterskab
35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening 1H 2 264.0 264.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 2H 1 266.0 266.0 Hovedskydning
134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening 2H 2 249.0 249.0 Hovedskydning
21299 Carsten Grann Horsens Skyttekreds 2H 2 261.0 261.0 Mesterskab
21299 Carsten Grann Horsens Skyttekreds 2H 2 258.0 258.0 Hovedskydning
123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds 1H 2 267.0 267.0 Mesterskab
136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds 2H 2 250.0 250.0 Mesterskab
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 2H 1 259.0 259.0 Mesterskab
134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening 1H 1 277.0 277.0 Mesterskab
35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening 1H 1 266.0 266.0 Mesterskab
138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening 2H 2 243.0 243.0 Hovedskydning

Til toppen