| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Standardpistol, 15m - Klasse BK

1 134790 Marius Jørgensen Århus Pistolklub 273/93
2 133858 Nicklas Glerup Grenå Skyttekreds 252/88

Standardpistol, 15m - Klasse JUN

1 136081 Yannick Knudsen Djurslands PistolKlub 274/88
2 120849 Christine Nedergaard Nielsen Århus Pistolklub 257/84

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 1

1 17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub 276/88
2 25773 Tim Bergfriedt Strange Århus Pistolklub 275/93
3 91721 Carsten Weinreich Djurslands PistolKlub 260/87

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 2

1 24361 Ketty Thomsen Ebeltoft Skytteforening 265/90
2 24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub 253/86
3 18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub 246/85

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 3

1 116292 Bjarne Sidelmann Tilst Skytteforening 241/75
2 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub 238/85
3 24356 Lindy Sørensen Ebeltoft Skytteforening 228/78
4 23200 Solveig Kjeldsen Rønde Skytteforening 227/76
5 108052 Morten Alsing Ebeltoft Skytteforening 225/78
6 108050 Søren Sejersen Ebeltoft Skytteforening 212/73
7 118790 Mads Strange Århus Pistolklub 205/67

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 1

1 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub 290/98
2 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF 277/91
3 125822 Lasse Dars Riis Grenå Skyttekreds 276/94
4 17560 Janni Staack Thygesen Allingåbro Skytteforening 275/93
5 21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 275/92
5 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF 275/92
7 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub 269/89
8 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening 260/84

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 2

1 136479 Josephine Meyer Grenå Skyttekreds 266/91
2 18461 Bruno Kristoffersen Djurslands PistolKlub 264/86
3 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub 264/84
4 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds 259/88
5 23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening 258/92
6 134251 Frederik Hempel Andersen Grenå Skyttekreds 256/81
7 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub 252/86
8 129196 Karl-Erik Dam Sørensen Ry-Emborg Skytteforening 239/73

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 3

1 141223 Emil Johannes Alexandersen Grenå Skyttekreds 274/90
2 140548 Kenneth Ditlev Christensen Grenå Skyttekreds 261/89
3 140188 Ingrid Rosendal Århus Pistolklub 256/89
4 142167 Marina Alenskaja Tilst Skytteforening 252/83
5 108051 Rene Havmøller Ebeltoft Skytteforening 240/85
6 82617 Geert Cordes-Andersen Beder-Malling Skytteforening 240/79
7 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub 239/80
8 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds 238/77
9 141974 Benjamin Malik Hulgard Grenå Skyttekreds 219/73
10 107795 Christine Marie Riber Tilst Skytteforening 217/69
11 22459 Kjeld Poulsen Ry-Emborg Skytteforening 208/68

Standardpistol, 15m - Klasse FRI

1 133857 Sonja Andersen Grenå Skyttekreds 274/92
2 125242 Lotte Buhl Boserup Grenå Skyttekreds 271/96
3 140410 Pia Grøndal Jakobsen Grenå Skyttekreds 256/82
4 142155 Susanne Lykke Petersen Grenå Skyttekreds 239/81

Til toppen