| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
2 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00 200/00 399/00
2 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00 200/00 399/00
4 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 200/00 199/00 399/00
5 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00 199/00 397/00

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I 197/00 197/00 394/00
2 138481 Clara Struve Lunde Sg&I 194/00 194/00 388/00
3 124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I 185/00 187/00 372/00

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 140419 Daniel K. Bek Petersen Lunde Sg&I 177/00 177/00 354/00
2 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I 172/00 163/00 335/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00 197/00 394/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 195/00 198/00 393/00
2 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00 195/00 390/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I 186/00 191/00 377/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
2 80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening 196/00 194/00 390/00
3 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening 195/00 194/00 389/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening 194/00 191/00 385/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening 192/00 190/00 382/00
2 45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening 192/00 189/00 381/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
1 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 200/00
1 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 200/00
1 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 200/00
1 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 200/00
1 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 200/00
1 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 200/00
1 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 200/00
1 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/00
10 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
10 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
10 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 199/00
13 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
13 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 198/00
15 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 196/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening 200/00
2 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 199/00
2 133260 Jens Hertzum Paarup Skytteforening 199/00
2 140590 Katrine Kaas Ollerup Skytteforening 199/00
2 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening 199/00
6 132010 Jessica Dallerup Vissenbjerg Skytteforening 198/00
6 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 198/00
8 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening 197/00
8 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I 197/00
8 132304 Sebastian Johannes Grundsted Krogsbølle Skytteforening 197/00
8 127926 Amalie Jensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 197/00
8 135287 Oskar Canning Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 197/00
13 137377 Maria Bak Krogsbølle Skytteforening 196/00
13 133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening 196/00
13 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 196/00
13 131044 Karla Ghor-Månsson Ollerup Skytteforening 196/00
17 138481 Clara Struve Lunde Sg&I 194/00
18 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 193/00
18 131892 Nicolaj Bay Madsen Ollerup Skytteforening 193/00
20 124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I 185/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 139354 Julian Poulsen Paarup Skytteforening 197/00
2 128878 Emma Ehrhorn Horne Skytteforening 196/00
2 126873 August Højbjerg Horne Skytteforening 196/00
4 133028 Johan Tornøe Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 195/00
4 138549 Jonas Lund Hallenborg Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 195/00
6 137382 Rasmus Nielsen Ryslinge Skytteforening 192/00
6 136281 Line Witt Ryslinge Skytteforening 192/00
8 138958 Simon Henriksen Tommerup Skytteforening 190/00
9 132953 Sofie Høg Madsen Vissenbjerg Skytteforening 188/00
9 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I 188/00
11 135677 Asker Toft Herrested Skytteforening 187/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 139105 Frida Jørgensen Middelfart Skytteforening 200/00
2 140375 Sebastian Rasmussen Middelfart Skytteforening 199/00
3 139106 Malte Lind Andersen Middelfart Skytteforening 196/00
4 140287 Casper Bundgaard Mayer Middelfart Skytteforening 192/00
5 141684 Alexander Sørensen Lunde Sg&I 191/00
6 129895 Sarah Rosenkjær Horne Skytteforening 190/00
7 140591 Frederik F. Andersen Ollerup Skytteforening 189/00
8 141386 Simon S. Andersen Tommerup Skytteforening 186/00
9 138917 Fie Aya Juul Maibom Lunde Sg&I 185/00
10 140419 Daniel K. Bek Petersen Lunde Sg&I 177/00
11 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I 172/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/00
2 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 198/00
3 118298 Mike Palm Lund Paarup Skytteforening 192/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening 200/00
1 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 200/00
3 125578 Nikolai Dideriksen Horne Skytteforening 198/00
3 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening 198/00
5 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 197/00
6 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening 196/00
6 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 196/00
8 135285 Mads Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 195/00
9 112994 Vagn Erik Madsen Ollerup Skytteforening 194/00
9 122573 Mads Gammelgård Ollerup Skytteforening 194/00
11 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening 193/00
12 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00
13 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 191/00
14 137228 Viktor Birch Larsen Kværndrup Idrætsforening 187/00
15 118387 Magnus Hviid Lindø Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 184/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 196/00
1 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 196/00
1 100102 Trine knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
4 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 191/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening 193/00
2 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 191/00
2 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 191/00
4 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 189/00
4 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 189/00
6 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 187/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 189/00
2 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 182/00
3 52001 Jan Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 200/00
1 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 200/00
3 75477 Line Mortensen Krogsbølle Skytteforening 199/00
3 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening 199/00
5 127810 Steen Juul Højby Skytteforening 198/00
5 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 198/00
5 46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening 198/00
8 46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening 197/00
8 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 197/00
8 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
8 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 197/00
12 52625 Hans Larsen Paarup Skytteforening 196/00
12 51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening 196/00
14 51477 Claus Bredahl Paarup Skytteforening 195/00
14 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 195/00
16 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening 194/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 200/00
2 138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 199/00
3 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 198/00
3 118544 Klaus Soelmark Sødinge Skytteforening 198/00
3 50201 Jens Chr. Iversen Krogsbølle Skytteforening 198/00
6 102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 197/00
6 46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening 197/00
8 46993 Lykke Jørgensen Kværndrup Idrætsforening 196/00
8 47700 Allan Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 196/00
8 50151 Klaus Nielsen Krogsbølle Skytteforening 196/00
8 135573 Henrik Rosager Pedersen Paarup Skytteforening 196/00
12 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 195/00
12 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 195/00
12 101910 Ida Baadegaard Sødinge Skytteforening 195/00
12 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
12 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
17 135822 Heidi Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 194/00
18 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening 193/00
18 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 193/00
18 123410 Jacob Højsgård Lunde Sg&I 193/00
21 131287 Søren Bang Krogsbølle Skytteforening 191/00
22 131287 Søren Bang Krogsbølle Skytteforening 191/00
23 139768 Henrik Johansen Kværndrup Idrætsforening 190/00
24 83530 Claus Holgersen Paarup Skytteforening 189/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 122281 Philip Peter Pedersen Kværndrup Idrætsforening 200/00
2 47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening 197/00
3 49841 Kim Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
4 50194 Joan Jensen Krogsbølle Skytteforening 194/00
5 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 193/00
6 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00
6 105961 Palle Rasmussen Ryslinge Skytteforening 190/00
8 45748 Lis Skovgaard Herrested Skytteforening 189/00
9 118859 Jan Nielsen Ryslinge Skytteforening 188/00
10 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I 186/00
10 81208 Jørgen Jakobsen Krogsbølle Skytteforening 186/00
12 50242 Gitte Rasmussen Krogsbølle Skytteforening 183/00
13 98439 Pia Nielsen Krogsbølle Skytteforening 180/00
13 91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening 180/00
15 141829 Jari bek Petersen Lunde Sg&I 176/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
1 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening 200/00
1 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 200/00
5 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
5 97562 Erik S. Rasmussen Sportsskydeklubben Odense 199/00
7 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 197/00
7 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 197/00
7 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 197/00
10 80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening 196/00
11 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening 195/00
11 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening 195/00
13 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 192/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 49614 John Guld Særslev Skytteforening 197/00
1 50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening 197/00
3 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
3 52665 Benny Sørensen Paarup Skytteforening 196/00
3 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 196/00
3 104965 Regnar Nilsson Sportsskydeklubben Odense 196/00
7 46679 Lindis Krog Ryslinge Skytteforening 195/00
7 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 195/00
7 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
10 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 194/00
10 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening 194/00
10 52469 Arne W. Hansen Sportsskydeklubben Odense 194/00
10 52085 Yet Johansen Sportsskydeklubben Odense 194/00
10 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening 194/00
15 118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening 193/00
15 45597 Torben Jakobsen Ryslinge Skytteforening 193/00
15 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 193/00
15 47303 Gerda Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 193/00
15 52829 Per Boysen Paarup Skytteforening 193/00
15 52684 Tage Skovgaard Paarup Skytteforening 193/00
21 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00
21 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00
21 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening 192/00
21 82873 Wagner Andersen Sportsskydeklubben Odense 192/00
25 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 191/00
25 52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening 191/00
27 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 190/00
27 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 190/00
27 46269 Jørgen Holm Jensen Kværndrup Idrætsforening 190/00
30 82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening 189/00
30 50225 Ib Peder Hansen Krogsbølle Skytteforening 189/00
32 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening 188/00
32 48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening 188/00
34 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening 186/00
34 45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening 186/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening 192/00
1 45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening 192/00
1 46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening 192/00
1 45608 Preben Hansen Ryslinge Skytteforening 192/00
5 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I 189/00
5 46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening 189/00
7 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 188/00
7 141786 Jørgen Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 188/00
7 82876 Kjeld Hansen Sportsskydeklubben Odense 188/00
10 140451 Bent Nilsson Sportsskydeklubben Odense 187/00
10 136911 Erik Rasmussen Lunde Sg&I 187/00
12 46472 Kristian Hansen Ollerup Skytteforening 186/00
13 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening 185/00
14 82875 Arne L. Hansen Sportsskydeklubben Odense 184/00
15 45792 Finn Clausen Herrested Skytteforening 183/00
16 46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I 180/00
17 46304 Regner Kristensen Lunde Sg&I 178/00

Til toppen