DGI Fyn Holdturnering 15 m 2019-20 Runde C (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening 1H 2 271.0 271.0 Hovedskydning
50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening 1H 1 287.0 287.0 Hovedskydning
49602 Karsten E. Hollesen Særslev Skytteforening 1H 2 264.0 264.0 Hovedskydning
84784 Liselotte Stange Hansen Særslev Skytteforening 1H 3 215.0 215.0 Hovedskydning
128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 251.0 251.0 Hovedskydning
128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 243.0 243.0 Mesterskab
52219 Tom Madsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 220.0 220.0 Hovedskydning
52219 Tom Madsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 225.0 225.0 Mesterskab
48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 1 272.0 272.0 Hovedskydning
48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 1 281.0 281.0 Mesterskab
125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 248.0 248.0 Hovedskydning
125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 257.0 257.0 Mesterskab
50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening 1H 3 239.0 239.0 Hovedskydning
50011 Søren Møller Otterup Skytteforening 1H 3 229.0 229.0 Hovedskydning
128945 Claus Lyngsø Otterup Skytteforening 1H 3 235.0 235.0 Hovedskydning
49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening 1H 2 258.0 258.0 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds 1H 1 266.0 266.0 Hovedskydning
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds 1H 2 272.0 272.0 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds 1H 3 240.0 240.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds 1H 3 261.0 261.0 Hovedskydning
99643 Rene Pedersen Paarup Skytteforening 1H 1 265.0 265.0 Hovedskydning
99643 Rene Pedersen Paarup Skytteforening 1H 1 275.0 275.0 Mesterskab
49975 Bente Sørensen Paarup Skytteforening 1H 2 262.0 262.0 Hovedskydning
49975 Bente Sørensen Paarup Skytteforening 1H 2 262.0 262.0 Mesterskab
108284 Alex Langfred Paarup Skytteforening 1H 2 236.0 236.0 Hovedskydning
108284 Alex Langfred Paarup Skytteforening 1H 2 249.0 249.0 Mesterskab
122883 Henrik B. Hansen Paarup Skytteforening 1H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
122883 Henrik B. Hansen Paarup Skytteforening 1H 2 267.0 267.0 Mesterskab
49653 Flemming Hansen Særslev Skytteforening 1H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
85225 Bjarne Jæger Særslev Skytteforening 1H 1 265.0 265.0 Hovedskydning
50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening 1H 1 275.0 275.0 Hovedskydning
51496 Bjarne Hinderup Jensen Særslev Skytteforening 1H 1 273.0 273.0 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I 1H 2 271.0 271.0 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I 1H 2 269.0 269.0 Mesterskab
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I 1H 1 272.0 272.0 Hovedskydning
45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I 1H 1 271.0 271.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 1H 2 275.0 275.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 1H 2 272.0 272.0 Mesterskab
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I 2H 1 259.0 259.0 Hovedskydning
129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I 2H 2 251.0 251.0 Hovedskydning
129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I 2H 2 249.0 249.0 Mesterskab
129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I 2H 2 264.0 264.0 Hovedskydning
129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I 2H 2 240.0 240.0 Mesterskab
140438 Sanne Struve Lunde Sg&I 2H 3 215.0 215.0 Hovedskydning
140438 Sanne Struve Lunde Sg&I 2H 3 227.0 227.0 Mesterskab
129354 Carsten Husman Lunde Sg&I 2H 3 242.0 242.0 Hovedskydning
136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I 2H 3 246.0 246.0 Hovedskydning
136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I 2H 3 260.0 260.0 Mesterskab
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I 2H 3 237.0 237.0 Hovedskydning
136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I 2H 1 270.0 270.0 Hovedskydning
136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I 2H 1 271.0 271.0 Mesterskab
115590 Michael Hansen Lunde Sg&I 2H 3 236.0 236.0 Hovedskydning
52090 Søren Olsen Bullerup Skyttekreds 1H 3 246.0 246.0 Hovedskydning
52132 Kurt Kruse Bullerup Skyttekreds 1H 3 247.0 247.0 Hovedskydning
50991 Jens Peder Jensen Bullerup Skyttekreds 1H 3 238.0 238.0 Hovedskydning
86212 Jørgen Uldal Hansen Bullerup Skyttekreds 1H 3 202.0 202.0 Hovedskydning
52669 Anette Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening 1H 3 228.0 228.0 Hovedskydning
49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 275.0 275.0 Hovedskydning
136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening 2H 2 253.0 253.0 Hovedskydning
47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 283.0 283.0 Hovedskydning
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 278.0 278.0 Hovedskydning
105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 275.0 275.0 Hovedskydning
49399 Benni Hofmann Hansen Vissenbjerg Skytteforening 1H 3 262.0 262.0 Hovedskydning
127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening 2H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
140497 Kristian Larsen Nyborg Skytteforening 2H 3 231.0 231.0 Hovedskydning
125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening 2H 3 187.0 187.0 Hovedskydning
133187 Ken Malling-Larsen Nyborg Skytteforening 2H 3 217.0 217.0 Hovedskydning
89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 2H 2 245.0 245.0 Hovedskydning
102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 2H 3 250.0 250.0 Hovedskydning
47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 2H 3 240.0 240.0 Hovedskydning
130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 2H 3 251.0 251.0 Hovedskydning

Til toppen