| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 200/08 199/13 399/21
2 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening 199/11 199/10 398/21
3 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 199/08 198/08 397/16
4 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening 200/07 196/06 396/13

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 137494 Magnus Junge Blåhøj Skytteforening 199/08 199/11 398/19
2 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening 200/10 198/07 398/17
3 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening 199/09 198/14 397/23
4 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 199/12 197/05 396/17
5 136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening 194/06 196/09 390/15
6 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 194/05 190/01 384/06
7 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 193/03 189/05 382/08

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 139985 Nicolaj Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 195/04 192/02 387/06
2 139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening 193/04 192/06 385/10
3 128784 Mathilde Dahlin Hansen Aulum Skytteforening 194/03 191/00 385/03
4 131380 jonas stensgaard Arnborg Idrætsforening 191/04 193/01 384/05
5 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 188/03 195/05 383/08
6 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 189/02 191/02 380/04
7 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 184/04 195/04 379/08
8 139954 Mikkel Abildtrup Nickelsen Arnborg Idrætsforening 186/03 191/04 377/07
9 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 188/03 186/03 374/06
10 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 186/02 187/00 373/02
11 118431 Leander Storm Jensen Arnborg Idrætsforening 186/03 185/02 371/05
12 135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening 185/02 185/01 370/03
13 140610 Casper Bæk Jensen Arnborg Idrætsforening 183/04 185/02 368/06
14 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I 181/01 182/04 363/05
15 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 183/02 179/01 362/03
16 139953 Joachim Falk Andreasen Arnborg Idrætsforening 177/00 184/03 361/03
17 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 181/03 180/01 361/04
18 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 164/01 167/00 331/01

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 141632 Sara Nielsen Arnborg Idrætsforening 198/12 200/13 398/25
2 141631 Filip Paszek Arnborg Idrætsforening 193/05 192/03 385/08
3 141634 Louis S. Geertsen Arnborg Idrætsforening 190/03 193/02 383/05
4 141630 Wiktoria Tatoj Arnborg Idrætsforening 193/08 189/02 382/10
5 141633 Julie Helene Birkkjær Alminde Arnborg Idrætsforening 187/03 194/01 381/04
6 139682 Jonas Daugaard Ikast Skytteforening 183/00 186/04 369/04
7 139183 Oliver Thorndahl Ikast Skytteforening 176/02 177/01 353/03
8 131352 Asbjørn Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 173/01 175/00 348/01

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 135465 Jeppe Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 193/02 191/03 384/05
2 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 188/04 195/07 383/11
3 131353 Anne Mette Blæsbjerg Ikast Skytteforening 190/04 192/04 382/08
4 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 188/02 193/05 381/07

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 190/01 185/02 375/03
2 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 188/03 186/02 374/05
3 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 185/01 188/02 373/03
4 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 183/00 187/02 370/02

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 197/07 199/15 396/22
2 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 197/11 198/08 395/19
3 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening 196/07 197/09 393/16
4 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 197/08 195/08 392/16

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening 197/09 195/05 392/14
2 32564 Jakob Gregersen Arnborg Idrætsforening 193/02 196/07 389/09
3 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 195/11 193/06 388/17
4 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 191/04 196/05 387/09
5 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening 193/03 194/06 387/09

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 194/05 194/04 388/09
2 123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening 186/01 191/06 377/07
3 31699 Henning Ørregaard Ikast Skytteforening 187/04 187/01 374/05
4 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 174/00 179/00 353/00
5 127162 Kim Clausen Blåhøj Skytteforening 175/01 175/01 350/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 198/09 200/11 398/20
2 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening 191/01 194/03 385/04

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 191/03 194/04 385/07

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 112980 Villy Christensen Skarrild Idrætsforening 188/02 191/01 379/03

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 197/07 197/08 394/15
2 110589 Helle Willum Arnborg Idrætsforening 192/02 196/02 388/04
3 83615 Jørn Werner Andersen Arnborg Idrætsforening 190/05 189/02 379/07
4 32599 Herluf Nielsen Arnborg Idrætsforening 184/01 187/04 371/05

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 200/08
2 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening 200/07
3 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening 199/11
4 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 199/08

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening 200/10
2 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 199/12
3 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening 199/09
4 137494 Magnus Junge Blåhøj Skytteforening 199/08
5 136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening 194/06
6 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 194/05
7 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 193/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 139985 Nicolaj Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 195/04
2 128784 Mathilde Dahlin Hansen Aulum Skytteforening 194/03
3 139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening 193/04
4 131380 jonas stensgaard Arnborg Idrætsforening 191/04
5 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 189/02
6 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 188/03
6 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 188/03
8 118431 Leander Storm Jensen Arnborg Idrætsforening 186/03
8 139954 Mikkel Abildtrup Nickelsen Arnborg Idrætsforening 186/03
10 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 186/02
11 135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening 185/02
12 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 184/04
13 140610 Casper Bæk Jensen Arnborg Idrætsforening 183/04
14 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 183/02
15 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 181/03
16 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I 181/01
17 139953 Joachim Falk Andreasen Arnborg Idrætsforening 177/00
18 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 164/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 141632 Sara Nielsen Arnborg Idrætsforening 198/12
2 141630 Wiktoria Tatoj Arnborg Idrætsforening 193/08
3 141631 Filip Paszek Arnborg Idrætsforening 193/05
4 141634 Louis S. Geertsen Arnborg Idrætsforening 190/03
5 141633 Julie Helene Birkkjær Alminde Arnborg Idrætsforening 187/03
6 139682 Jonas Daugaard Ikast Skytteforening 183/00
7 139183 Oliver Thorndahl Ikast Skytteforening 176/02
8 131352 Asbjørn Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 173/01

Riffel, 15m - Klasse J2

1 135465 Jeppe Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 193/02
2 131353 Anne Mette Blæsbjerg Ikast Skytteforening 190/04
3 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 188/04
4 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 188/02
4 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 190/01
2 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 188/03
3 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 185/01
4 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 37076 Poul B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 181/02

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 197/11
2 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 197/08
3 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 197/07
4 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening 196/07

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening 197/09
2 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 195/11
3 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening 193/03
4 32564 Jakob Gregersen Arnborg Idrætsforening 193/02
5 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 191/04

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 194/05
2 31699 Henning Ørregaard Ikast Skytteforening 187/04
3 123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening 186/01
4 127162 Kim Clausen Blåhøj Skytteforening 175/01
5 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 174/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 198/09
2 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening 191/01

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 191/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 112980 Villy Christensen Skarrild Idrætsforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 197/07
2 110589 Helle Willum Arnborg Idrætsforening 192/02
3 83615 Jørn Werner Andersen Arnborg Idrætsforening 190/05
4 32599 Herluf Nielsen Arnborg Idrætsforening 184/01
5 132492 Oliver R Hansen Skarrild Idrætsforening 180/00

Til toppen