Division pistol 15m 2019/20 Forår - 6. runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
62156 Svend Christensen If 1864 Frederikssund Pistol 2H 3 235.0 235.0 Hovedskydning
62335 Ivan Olesen If 1864 Frederikssund Pistol 2H 2 258.0 258.0 Hovedskydning
131266 Jan Thingbo If 1864 Frederikssund Pistol 1H 3 237.0 237.0 Hovedskydning
62242 Magnus Nielsen If 1864 Frederikssund Pistol 2H 1 269.0 269.0 Hovedskydning
61851 Lars Grønlund Ottesen Farum Skytteforening 1H 3 255.0 255.0 Hovedskydning
62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening 2H 2 252.0 252.0 Hovedskydning
62815 Aleksander Olinger Farum Skytteforening 2H 2 264.0 264.0 Hovedskydning
119993 Birgitte Kjems Ramløse I.f. 2H 3 269.0 269.0 Hovedskydning
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f. 2H 1 266.0 266.0 Hovedskydning
62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f. 1H 1 273.0 273.0 Hovedskydning
65060 Per C. Madsen Ramløse I.f. 1H 2 251.0 251.0 Hovedskydning
137420 Anders Amtoft Munkholm Hillerød Skytteforening 2H 1 273.0 273.0 Hovedskydning
63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening 2H 1 272.0 272.0 Hovedskydning
128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening 2H 2 255.0 255.0 Hovedskydning
83286 Ole Collin Rasmussen Hillerød Skytteforening 2H 2 243.0 243.0 Hovedskydning
135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 2 270.0 270.0 Hovedskydning
81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 2 262.0 262.0 Hovedskydning
63094 Ethan A. N. Ingholt Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 2 235.0 235.0 Hovedskydning
129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H 2 266.0 266.0 Hovedskydning
130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 1H 2 282.0 282.0 Hovedskydning
95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 1H 1 264.0 264.0 Hovedskydning
127338 Anja Høll Greisen Farum Skytteforening 2H 1 277.0 277.0 Hovedskydning
115553 Timme Ro Tullberg Tvede Farum Skytteforening 2H 3 250.0 250.0 Hovedskydning
136023 Marek Lukasz Piwonski Farum Skytteforening 2H 3 238.0 238.0 Hovedskydning
114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge 1H 3 266.0 266.0 Hovedskydning
64070 Peter L. Nielsen IF Skjold Skævinge 1H 2 261.0 261.0 Hovedskydning
109606 Steffen Balslev IF Skjold Skævinge 1H 3 233.0 233.0 Hovedskydning
63993 Per Kristensen IF Skjold Skævinge 2H 3 211.0 211.0 Hovedskydning
134537 Peter Anderskov Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 232.0 232.0 Hovedskydning
132746 Søren Elver Hansen Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 3 259.0 259.0 Hovedskydning
126844 Tommy Kahn Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 237.0 237.0 Hovedskydning
127339 Philip Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 282.0 282.0 Hovedskydning
71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 246.0 246.0 Hovedskydning
131899 Thomas Brask Jensen Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 185.0 185.0 Hovedskydning
109969 Ejvind Sørensen Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 261.0 261.0 Hovedskydning
140209 Dannie Høg Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 250.0 250.0 Hovedskydning
141687 Brian Jensen Espergærde Skytteforening 1H 3 221.0 221.0 Hovedskydning
125021 Kasper Leth Jensen Espergærde Skytteforening 1H 3 237.0 237.0 Hovedskydning
106322 Nicolai Dradach Olesen Espergærde Skytteforening 1H 3 224.0 224.0 Hovedskydning
81776 Søren Kornerup Espergærde Skytteforening 1H 3 252.0 252.0 Hovedskydning
134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening 2H 2 268.0 268.0 Hovedskydning
137391 Henrik Mønsted Hillerød Skytteforening 2H 2 253.0 253.0 Hovedskydning
63198 Jesper Gede Hillerød Skytteforening 2H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening 2H 3 219.0 219.0 Hovedskydning
140609 Jesper Gade Jensen Værløse Skytteforening 2H 1 276.0 276.0 Hovedskydning
131244 Peter Andersen Værløse Skytteforening 2H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
129836 Henrik Frank Laursen Værløse Skytteforening 2H 3 239.0 239.0 Hovedskydning
132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening 2H 3 239.0 239.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening 1H 1 272.0 272.0 Hovedskydning
65847 Jakob Keis Hansen Hørsholm Pistolforening 1H 1 257.0 257.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 2H 1 270.0 270.0 Hovedskydning
125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening 2H 2 252.0 252.0 Hovedskydning
63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening 2H 1 263.0 263.0 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening 2H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
63427 Shila Pico Petersen Hillerød Skytteforening 2H 1 259.0 259.0 Hovedskydning
135308 Martin Leander Vesthael Bomb Hillerød Skytteforening 2H 2 269.0 269.0 Hovedskydning
128011 Chris Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 266.0 266.0 Hovedskydning
129559 Thomas Bro Falkenberg Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 269.0 269.0 Hovedskydning
61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 1 281.0 281.0 Hovedskydning
67586 Kenneth Lagoni Olsen Farum Skytteforening 2H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening 2H 1 264.0 264.0 Hovedskydning
125594 Peter Kamp Farum Skytteforening 2H 1 270.0 270.0 Hovedskydning
62763 Jens Christiansen Farum Skytteforening 2H 1 265.0 265.0 Hovedskydning
116187 Martin Rødbro Hillerød Skytteforening 2H 1 285.0 285.0 Hovedskydning
97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening 2H 1 285.0 285.0 Hovedskydning
64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening 2H 1 284.0 284.0 Hovedskydning
110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening 2H 1 283.0 283.0 Hovedskydning
110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening 2H 2 270.0 270.0 Hovedskydning
66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening 2H 1 266.0 266.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening 2H 2 269.0 269.0 Hovedskydning
111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening 2H 3 276.0 276.0 Hovedskydning
95815 Mikael Søgård Farum Skytteforening 2H 2 253.0 253.0 Hovedskydning

Til toppen