Struer Vinterstævne 1 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 194.0 194.0 Hovedskydning
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 187.0 187.0 Mesterskab
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds, foreningen BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds, foreningen BK3 181.0 181.0 Mesterskab
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen BK3 186.0 186.0 Mesterskab
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds, foreningen BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds, foreningen BK2 199.0 199.0 Mesterskab
139003 Christian Dahl Jepsen Struer Skyttekreds, foreningen BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
139003 Christian Dahl Jepsen Struer Skyttekreds, foreningen BK4 176.0 176.0 Mesterskab
139914 Simon Hedegård Andersen Struer Skyttekreds, foreningen BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
139914 Simon Hedegård Andersen Struer Skyttekreds, foreningen BK3 190.0 190.0 Mesterskab
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen Å3 186.0 186.0 Mesterskab
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 195.0 195.0 Mesterskab
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 186.0 186.0 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen Å2 186.0 186.0 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen ST3 178.0 178.0 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds, foreningen ST3 175.0 175.0 Mesterskab
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds, foreningen ST3 170.0 170.0 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds, foreningen SE1 192.0 192.0 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds, foreningen SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds, foreningen ST3 179.0 179.0 Mesterskab
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds, foreningen ST3 171.0 171.0 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds, foreningen ST2 185.0 185.0 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds, foreningen ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen ST3 178.0 178.0 Mesterskab
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds, foreningen SE2 194.0 194.0 Mesterskab
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds, foreningen SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds, foreningen SE2 192.0 192.0 Mesterskab
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds, foreningen SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds, foreningen ST2 188.0 188.0 Mesterskab
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds, foreningen ST2 183.0 183.0 Hovedskydning
131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 181.0 181.0 Hovedskydning
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 183.0 183.0 Mesterskab
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
139346 Kalle Ertbølle Thesbjerg Videbæk Skytteforening BK4 167.0 167.0 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK2 184.0 184.0 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
139695 Emil Tang Thomsen Videbæk Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
135087 Lennart D. Jensen Videbæk Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
135341 Frank Jensen Videbæk Skytteforening Å3 177.0 177.0 Hovedskydning
140535 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening Å3 182.0 182.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
135063 Stefan Laursen Videbæk Skytteforening Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
141905 Isabella Johansen Videbæk Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning

Til toppen